ועדת הרבנים חסמה לי את הקו - מה עושים

אוטומטפון

Re: ועדת הרבנים חסמה לי את הקו - מה עושים

שליחהעל ידי אוטומטפון » 09:18 03/06/2018

לא ברור לי למה יש כאלו שמתעקשים לקרוא להם "ועדת הרבנים" (חוץ מהעובדה שזה השם שלהם ברשם העמותות).
רבני מהועדה הודיעו ברור שאין להם יותר קשר אליה. לועדה אין יותר גיבוי של גדולי ישראל!
העובדה שהועדה מעולם לא פרסמה כללים ברורים (אותם אישרו גדולי ישראל) משמיטה את רגלי הטענה שהם מייצגים רבנים או גדולי ישראל כל שהם.

אוטומטפון מפרגן ל2 העסקנים להרוויח על חשבון הציבור. רק להזכיר שהעובדה שהם מונופול ומפקיעים מחירים כי הם יכולים (הם המונופול) הופכת את הפקעת המחירים ללא חוקית, כך שזו גזילת כספים לא חוקית מהציבור.
בהחלט אני מפרגן לבעלי עסקים שמרווחים כסף מבלי לפגוע בתחרות, להפוך למונפול באמצעות הסכמים מופרכים (וכאלו תמימים שבטוחים שהעסקנים הלו מייצגים רבנים), ואז בצורה לא חוקית להפקיע מחירים לציבור. הדבר לא יהודי, מנוגד להלכה ואף לחוק הישראלי.
אני ממש ממש לא מפרגן לעושק לא חוקי של הציבור.
(בדקת פעם כמה ראשי ה'עדה חרדית' משלשלים לכיסם בסוף היום? אתה נשמע בדיוק כמו המתקיפים החילוניים שטוענים שועדות הכשרות עושקות את הציבור
גם כאן אני ממש מרוצה מכך שהעדה חרדית זה עסק רווחי, כי כך גדלים הסיכויים שהעסק הזה ימשיך לגדול ולהתפתח ולספק לציבור כשרות מהודרת , תאר לך שהם יפשטו רגל , מה אז נעשה? )

oror053

שליחהעל ידי oror053 » 09:19 03/06/2018

טוב, אז האמת היא שאין לי כח וזמן לכתוב הערות ובאורים על פירוש השוטנשטיין שעשית על ההודעה שלי. אני רק אומר בקצרה:
א. לא התלוננתי על חסימת קווים בעייתיים. התלוננתי על כך שהם חוסמים כל קו שנפתח ללא בדיקה.
ב. כמו שכתב כאן אחד מהמשתתפים בדיון, רבני הוועדה בעצמם פרשו מן הוועדה ואמרו "לא לחסימה כזאת הייתה כוונתנו". העסקנים לבדם מנהלים את עסקי השחיתות של וועדת העסקנים לענייני תשקורת.
ג. עם אנשים בעייתיים מתנהגים בדרך שהם מבינים... אני לא מבין למה לפי שיטתך מדוע הם התקפלו? מה הם מפחדים מחילול ה'? שיסבירו לציבור החילוני שהם חסמו את הקו כי לא ביקשתי מהם רשות, וימשילו את משל הבשר והסופר אותו הבאת כמה פעמים! הרי אין ברור מהמשל הזה..
אלא מה? השקר בולט, השחיתות זועקת, ההקצנה מזעזעת!!
אפשר לחפור ולמצוא סברות, דוגמאות ומשלים - אבל כולם יודעים שזה הקצנה ושקר.
חבל על הזמן של שנינו.

ימות המשיח
הנהלה ראשית

שליחהעל ידי ימות המשיח » 09:19 03/06/2018

זוהי איננה מטרת הפורום.
(ההתנהלות השערוריתית של העסקנים שפועלים משיקולים פסולים ולא הלכתיים תוך אפליה ונקיטת איפה ואיפה חמורה מאד - אך אין זה הנושא של הפורום)
הנושא ננעל.

חזור אל “עזרה הדדית ונושאים כללים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 31 אורחים