עצומת בקשה ימות המשיח

zxc

Re: עצומת בקשה ימות המשיח

שליחהעל ידי zxc » 00:49 06/02/2019

מקוה מאד מאד, שלא ייושם הרעיון האחרון כאן, לתת לכל אחד להחליט לבד לאיזה קהילה הוא שייך.
כי כמה שזה קשה באינטרנט, זה יוקשה שבעתיים (ואפילו אלפייתים) בטלפון האישי.
אך הרעיון מלכתחילה טובה מאד, שימות יגדירו יותר ברור, מה ואיך הוא הקומה הכשרה, ושיהיה מתואם עם ועדת הרבנים, בכדי שיהיה פתוח הקומה.
גם הרעיון של סינון ע"י הקהל, הוא יפה מאד.
וצריך לשאול את גדולי הדור הספרדיים וכדו', אם ההיתר של שמיעת רדיו, כולל גם לשמיעה בטלפון ושיהיה זמין לכל בחור וילד...

קופת הקהל

שליחהעל ידי קופת הקהל » 09:37 06/02/2019

אמת מה שכתב ZXC
שכן זה שונה בתכלית מסינון נטפרי.
באינטרנט השימוש בו אישי- לעצמו, לכן כ"א יכול לבחור לעצמו. משא"כ ברעיון שהוצע כאן שכ"א יבחר את הקהילה אליו הוא משתייך ובהתאם יביא לכולם את השקפתו, ויוכל לשדר לכולם לפי דעת רבו. זה אינו נכון כלל.
אם ניתן היה לעשות, שימות המשיח היא תפנה לפי רשימת קהלים לקווי תוכן מותרים לאותה קהילה, היה טוב.

דוב

שליחהעל ידי דוב » 11:04 06/02/2019

אמת מה שכתב ZXC
שכן זה שונה בתכלית מסינון נטפרי.
באינטרנט השימוש בו אישי- לעצמו, לכן כ"א יכול לבחור לעצמו. משא"כ ברעיון שהוצע כאן שכ"א יבחר את הקהילה אליו הוא משתייך ובהתאם יביא לכולם את השקפתו, ויוכל לשדר לכולם לפי דעת רבו. זה אינו נכון כלל.
אם ניתן היה לעשות, שימות המשיח היא תפנה לפי רשימת קהלים לקווי תוכן מותרים לאותה קהילה, היה טוב.
אני חושב שלא הבנת איך זה עובד, כמו שבאינטרנט אני קובע איזה תכנים אני רוצה להיחשף אליהם, כך בטלפון אני יוכל לקבוע איזה רמה או קהילה ולפי זה אני יוכל להתחבר רק לקווים המאושרים ברמה זו. ולכן אני קובע לעצמי ולא לאחרים.
אדגיש שאני מדבר שקווים המנוגדים להלכה יחסמו לכל הרמות בלי אפשרות לפתוח כלל, הדרגות או קהילות יהיו רק לגבי הקווים שהתווכחו עליהם עד כמה זה חינוכי או מוסרי וכדו' כמו שכתב "כוכב",
לא עברתי על קוי הבדיחות כי זה לא מתפקידי, אבל חושבני שהם חורגים מהטעם הטוב (כל מיני "מתיחות" מרושעות וקלות דעת שלא מתאימה, כל אחד שיש לו ילדים מאוד קל לו לדעת מה טוב ומה לא, פשוט מאוד יבחן את עצמו מה היה נותן לילדים, מה שלא היה מרשה לילדים שלו, אסור גם לעצמו).
גם קוי המוזיקה אני חושש שבהרבה מקרים מתעסקים הרבה סביב ההתלהבות הרדודה באישיותם של הזמרים או בכל מיני דברים רדודים אחרים סביב תעשיית המוזיקה, ואם זה היה רק קו לשמיעת מוזיקה זה היה יותר טוב.
ומה שכתב "zxc"
כי כמה שזה קשה באינטרנט, זה יוקשה שבעתיים (ואפילו אלפייתים) בטלפון האישי.
למה נראה לך שתכני הטלפון יותר מושכים מיצר האינטרנט. ובודאי שאם כמו שכתבתי שהבחירה היא רק לקווים שאינם נוגדים את ההלכה אז אין השוואה, ואז לדוגמא מי שרוצה שהבן שלו לא יאזין בכלל שיחסום לו לגמרי.
נערך לאחרונה על ידי דוב ב 11:13 06/02/2019, נערך פעם 1 בסך הכל.

ab3489

שליחהעל ידי ab3489 » 11:06 06/02/2019

קיימת "קומה" בימות המשיח. 03306 (כרגע פתוח לחלוקה 033060)
האם קווים שיש להם כבר הכשר מועדת הרבנים גם יצטרכו לעבור לקומה הכשרה בימות (כמובן למי שמעוניין בכך) כשיגיעו לאיזו הסדרה, או שיוכלו להמשיך עם המספר הישן?
אגב, אני מצטרף לבקשה הנ"ל להמשיך עם המערכות המשוכללות והנפלאות של ימות אבל תחת הכשר ובקרה מוקפדת של ועדה אשר תהיה מקובלת על כל הרבנים! ישנם הרבה מערכות שבאמת אין בהם כל פסול או חשש, וחבל שהם יפסידו את האפשרות לפעול דרך ימות. (בלי להכנס לפולמוס איך אפשר לנהל כמה רמות/דרגות כשרות לבחירה)

כוכב

שליחהעל ידי כוכב » 11:19 06/02/2019

האם קווים שיש להם כבר הכשר מועדת הרבנים גם יצטרכו לעבור לקומה הכשרה בימות (כמובן למי שמעוניין בכך) כשיגיעו לאיזו הסדרה, או שיוכלו להמשיך עם המספר הישן?
אגב, אני מצטרף לבקשה הנ"ל להמשיך עם המערכות המשוכללות והנפלאות של ימות אבל תחת הכשר ובקרה מוקפדת של ועדה אשר תהיה מקובלת על כל הרבנים! ישנם הרבה מערכות שבאמת אין בהם כל פסול או חשש, וחבל שהם יפסידו את האפשרות לפעול דרך ימות. (בלי להכנס לפולמוס איך אפשר לנהל כמה רמות/דרגות כשרות לבחירה)
אני חוזר ומזכיר: ימות טוענים שהועדה מעוניינת "לחסל אתם חשבון" ולכן לא מוכנים לשבת אתם בכלל ולא מעוניינים שהם יהיו קיימים.
הועדה לא מגיבה על הטענות האלו (בכלל הועדה אינה מגיבה על שום דבר). אבל אפשר לשער שלדעתם ימות המשיח הם אלו שלא מוכנים לשבת אתם.

כך או כך למי להאמין איני יודע, לבי נוטה יותר לימות המשיח, אבל כל עוד שאין ראיה ברורה איננו יודעים מי משקר כאן. (ימות טוענים שיש בידם ראיות ומשיקוליהם אינם חושפים אותם).

אאד
יצירת קשר:

שליחהעל ידי אאד » 12:01 06/02/2019

אני לא חושב שיש בעייה בקווי תוכן.
מי שלא רוצה לא חייב להאזין.
כל עוד שזה לא אסור הלכתי, אי אפשר להגיד שזה פסול.
יש המון קווים שאני יודע בברור שהם עזרו מאוד לאנשים, לדוגמא בחורי ישיבות שאחרי לימוד קצת רוצים להתפרק ושומעים איזה משהו מצחיק או איזה שיר שעזר להם להמשיך את היום שלמחרת.
לדעתי לא צריך קומה כשרה, הרי אם יש בעיה הלכתית ימות המשיח בעצמה סוגרים את הקו.
בקיצור... כל אחד ישמע מה שעושה לו טוב. (כמובן בכשר)
רדיו זה לא בעייתי???

0533134130

שליחהעל ידי 0533134130 » 12:04 06/02/2019

איך מצטרפים?

כוכב

שליחהעל ידי כוכב » 15:18 06/02/2019

רדיו זה לא בעייתי???
אני לא רוצה להיכנס לעימותים.
אבל צריך להבין שאם הרב שלך אומר אסור, זה לא אומר שכל הרבנים אמרו אסור וכן להיפך.
ביהדות יש המון צדדים.
בזה סיימתי את הדיון.

דרך אגב, החרוזים שלך יפים :)

Moshe men

שליחהעל ידי Moshe men » 15:29 06/02/2019

אני חוזר ומזכיר: ימות טוענים שהועדה מעוניינת "לחסל אתם חשבון" ולכן לא מוכנים לשבת אתם בכלל ולא מעוניינים שהם יהיו קיימים.
הועדה לא מגיבה על הטענות האלו (בכלל הועדה אינה מגיבה על שום דבר). אבל אפשר לשער שלדעתם ימות המשיח הם אלו שלא מוכנים לשבת אתם.

כך או כך למי להאמין איני יודע, לבי נוטה יותר לימות המשיח, אבל כל עוד שאין ראיה ברורה איננו יודעים מי משקר כאן. (ימות טוענים שיש בידם ראיות ומשיקוליהם אינם חושפים אותם).
קו ספורט עם שידורים מהטלוויזיה\רדיו לא נחסם למרות עשרות בקשות, כיון שהוא לא בימות. איזה עוד ראיה אתה צריך?

כוכב

שליחהעל ידי כוכב » 19:23 06/02/2019

אין לי שום קו כזה, ביקשתי ממך לשלוח לי ועדיין לא קיבלתי.

ansicha@gmail.com

חזור אל “חדש במערכת”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 70 אורחים