חדש במודול תפריט type=menu - הקראת התפריט במקום קובץ M1000

חוות דעת

Re: חדש במודול תפריט type=menu - הקראת התפריט במקום קובץ M1000

שליחהעל ידי חוות דעת » 16:34 12/10/2018

דוגמא לתמלל קובץ מתוך "חדש במערכת" מיום חמישי פרשת נח.
אם אתם לא מבינים אתם מוזמנים להתקשר 079-590-1823 ולהקיש 1, זה אחד ההודעות האחרונות. או להעתיק את הכיתוב ולהדביק בהגדרות המתקדמות אצלכם ואז תשמעו ברור.

יום חמישי פַּרְשֶס נוֹא יַך. חדש בֶּא היסטוריה. דֶא מַצַי וֶסְ רִקְן זֶך. שלוחה, 3, 2. חדש! הצגה חדשה, ףַרְחַפּט שְׁפִּל. שלוחה, 4, 5, 1. חדש, לבקשת הציבור, ראיונות מִקוֹיל מֶוַה סֶר, מִשָׁנָה שעברה, עם מוטי שטיין מֶץ, וְמִחוּל שְׁנִץ לֶר, על הדיסקים. סיפורים חדשים בֶּשְׁלוּחָה, 5, 1. אִנֶמְסִבִּי רִשֶׁבּוּד קֶא, דוֹא רֶך רֶבְּאַהַר נַרְ יֶאַיזְן בֶּרג. טַא טֶמַא מֶטְרֶףן זֶחְ מִטְן קִנְד נוּחַכְץן יוּר, דוֹא רֶך רֶבְּלַי בִּשְׁלַן גֶר. דֶרְבַּהַלְ טֶא נֶגַסְט בַּמְסַי דֶר, דוֹא רֶך רֶבְּ ףִשְׁל שְׁאֶך טֶר.

תתנו פידבק על הביצועים המדהימים האלו!
נחמד מאד!
אבל תודה, שזה משחק שלם ושריפת כמה שעות עד 'להוצאת לאור' כמה משפטים בודדים (אולי יש אנשים שהראש שלהם עובד מהר בצורה כזו, אבל לרוב אנשים ממוצעים זה כרוך בעבודה קשה) וזה לא משתלם למי שמפעיל קו משפחתי וכדו', לא לשם פרנסה.

בכל מקרה עדיין אינני מבין, איך הוא יודע להבדיל בין מלרע ללעיל. יכול להיות שמכיון שהוא אינו 'מבין' את המילה, אז הוא קורא אותו ככה, כי זה הברירת מחדל של קריאה רגילה.

ועוד, בעצם זה לכאו' 'תקלה', כי הרי אינו מפסיק כלל בין מילה למילה, ורק בגלל זה זה נשמע יחסית בסדר. אם הוא היה קורא באופן תקין מלה במלה, לא היו מבינים כלום.

036163093

שליחהעל ידי 036163093 » 20:36 13/10/2018

דוגמא לתמלל קובץ מתוך "חדש במערכת" מיום חמישי פרשת נח.
אם אתם לא מבינים אתם מוזמנים להתקשר 079-590-1823 ולהקיש 1, זה אחד ההודעות האחרונות. או להעתיק את הכיתוב ולהדביק בהגדרות המתקדמות אצלכם ואז תשמעו ברור.

יום חמישי פַּרְשֶס נוֹא יַך. חדש בֶּא היסטוריה. דֶא מַצַי וֶסְ רִקְן זֶך. שלוחה, 3, 2. חדש! הצגה חדשה, ףַרְחַפּט שְׁפִּל. שלוחה, 4, 5, 1. חדש, לבקשת הציבור, ראיונות מִקוֹיל מֶוַה סֶר, מִשָׁנָה שעברה, עם מוטי שטיין מֶץ, וְמִחוּל שְׁנִץ לֶר, על הדיסקים. סיפורים חדשים בֶּשְׁלוּחָה, 5, 1. אִנֶמְסִבִּי רִשֶׁבּוּד קֶא, דוֹא רֶך רֶבְּאַהַר נַרְ יֶאַיזְן בֶּרג. טַא טֶמַא מֶטְרֶףן זֶחְ מִטְן קִנְד נוּחַכְץן יוּר, דוֹא רֶך רֶבְּלַי בִּשְׁלַן גֶר. דֶרְבַּהַלְ טֶא נֶגַסְט בַּמְסַי דֶר, דוֹא רֶך רֶבְּ ףִשְׁל שְׁאֶך טֶר.

תתנו פידבק על הביצועים המדהימים האלו!
נחמד מאד!
אבל תודה, שזה משחק שלם ושריפת כמה שעות עד 'להוצאת לאור' כמה משפטים בודדים (אולי יש אנשים שהראש שלהם עובד מהר בצורה כזו, אבל לרוב אנשים ממוצעים זה כרוך בעבודה קשה) וזה לא משתלם למי שמפעיל קו משפחתי וכדו', לא לשם פרנסה.

בכל מקרה עדיין אינני מבין, איך הוא יודע להבדיל בין מלרע ללעיל. יכול להיות שמכיון שהוא אינו 'מבין' את המילה, אז הוא קורא אותו ככה, כי זה הברירת מחדל של קריאה רגילה.

ועוד, בעצם זה לכאו' 'תקלה', כי הרי אינו מפסיק כלל בין מילה למילה, ורק בגלל זה זה נשמע יחסית בסדר. אם הוא היה קורא באופן תקין מלה במלה, לא היו מבינים כלום.
ניסית פעם לכתוב "תוים" של נגינה?
אם אתה לא כותב תוים -כמו רוב הציבור - אז אתה לא מבין איך אפשר לכתוב מהר, ואתה בטוח שזה כמה שעות עבודה על כל שורה.
אבל מי שרגיל לכתוב - עושה את זה ברגע.
למה? מה הסוד?
פשוט הוא שומע את הניגון בצורה אחרת ממה שאתה שומע. הוא שומע איפה עולה בשלש תוים ואיפה בשתיים, וזה לא קרה לו ברגע, רק שאחרי שהתרגל זה נעשה פשוט.

נכון שלי בהתחלה זה לקח זמן ומשחק, אבל היום אני בעצם שומע אותך מדבר ואני מצליח ברגע לקלוט את ההברה, את האתנחתא שלך, אפילו שזה לא בין מילה למילה.
ומה שכתבת שזה תקלה, ההיפך, זה שבעברית הוא נשמע נורמלי כאשר אתה כותב לו טקסט שלם, זה רק בגלל שהוא לא מפסיק בין מילה למילה. תנסה לקרא בפה את הטקסט הזה שאני כותב, ותראה האם עשית הפסק בין מילים, אם תעשה הפסק זה יראה כמו קריאת שמע של בריסקערס, לא כדבר איש אל רעהו.

בקיצור. אני מפתח מומחיות לזה, ואם יהיה ביקוש, נפתח מזה ערוץ לפרנסה חדשה...
"עריכת טקסטים לקריאה ממוחשבת בע"מ".
ואולי לכבוד זה צריך לשנות את השם "גלעד" ל-"הערשל", ואת "סיון" ל-אדר ב' ".

אַגִי טֶווֹא חִנַגִי טְיוּר

חוקר

שליחהעל ידי חוקר » 20:46 13/10/2018

אַגִי טֶווֹא חִנַגִי טְיוּר
אַגִי טֶווֹא חִנַגִי טְיוּר.zip
(13.89 KiB) הורד 236 פעמים

חוות דעת

שליחהעל ידי חוות דעת » 03:04 14/10/2018

ומה שכתבת שזה תקלה, ההיפך, זה שבעברית הוא נשמע נורמלי כאשר אתה כותב לו טקסט שלם, זה רק בגלל שהוא לא מפסיק בין מילה למילה. תנסה לקרא בפה את הטקסט הזה שאני כותב, ותראה האם עשית הפסק בין מילים, אם תעשה הפסק זה יראה כמו קריאת שמע של בריסקערס, לא כדבר איש אל רעהו.
בשורה תחתונה אני לא מבין למה צריכים לחלק המילים ככה, מה הבעיה לכתוב אַ גִיטֶ ווֹך אין אַ גִיטֶ יוּר

אאד
יצירת קשר:

שליחהעל ידי אאד » 04:05 14/10/2018

בשורה תחתונה אני לא מבין למה צריכים לחלק המילים ככה, מה הבעיה לכתוב אַ גִיטֶ ווֹך אין אַ גִיטֶ יוּר
כלל
אל תקרא באידיש - תקרא בעברית
ואז תשים לב לנקודות הרגישות
כמו למשל בדוגמה שלך
...אין א גיט יור
נישט דא א גוטע יושב ראש
זה מה שאני מבין
כי נכון "אין" באידיש אמור להיקרא בחיריק
אבל בעברית זה אומר כפשוטו - אין
ולא תמיד הרב גלעד מציית לניקוד

חזור אל “חדש במערכת”

מי מחובר