הסיבות שגרמו שלא היה עד היום מדריך מסודר בסיסי

הבוס הגדול

Re: מדוע אין מדריך מסודר בסיסי

שליחהעל ידי הבוס הגדול » 09:03 09/10/2018

אכן, אם אני מנמיך את עוצמת השמע למינימום לא שומעים את הביפ !
אבל כפי שהעירו באשכול אחר, שם האשכול כאן הוא מדוע אין מדריך בסיסי מסודר, וכעת הדיון האחרון הוא חוזר שוב על אותה הבעיה - שואלים שאלות לא באשכול המתאים, ואז שוב נוצר בלגן, ע"כ אשים ונשים ושימו לב מעכשיו לשאול כל שאלה רק באשכול המתאים לה.
תודה לכל העוזרים והמסייעים !

חוות דעת

שליחהעל ידי חוות דעת » 09:51 09/10/2018

אכן, אם אני מנמיך את עוצמת השמע למינימום לא שומעים את הביפ !
אבל כפי שהעירו באשכול אחר, שם האשכול כאן הוא מדוע אין מדריך בסיסי מסודר, וכעת הדיון האחרון הוא חוזר שוב על אותה הבעיה - שואלים שאלות לא באשכול המתאים, ואז שוב נוצר בלגן, ע"כ אשים ונשים ושימו לב מעכשיו לשאול כל שאלה רק באשכול המתאים לה.
תודה לכל העוזרים והמסייעים !
יפה מאד, אני רואה שאתה מיד 'עושה תשובה' ומקבל תוכחה באהבה ובהבנה...
אבל אני הקטן אומר, שמן השמים נסבב כאן שו"ת זו, כדי שאוכל להוכיח עוד פעם, כמה לא שמים לב לדברים פשוטים וקטנים. אני בטוח שהמון אנשים יש להם עגמת נפש יום יום שההקלטות שלהם לא יוצאים ברור, אולם לא עלה על דעת המנהלים שצריכים להבהיר נקודה זו בתוך דף ההוראות. ובכן גם נקודה זו צריכים להוסיף בכותרת 'איך מקליטים' (העתיד להיכתב בעזהשי"ת) א. להקליט שלא ברמקול, ב. להקליט בהנמכת קול לגמרי. ולהדגיש שבאם לא, יתכן שיישמע ביפ.

ואגב, כבוד הרב 'אאד' ומנהלים אחרים:
כדי שלפחות מכאן ולהבא יסתדר הכל על מקומו בשלום, אז לפחות מהיום ולהלאה, תמיד כשאתם מסיימים איזה שרשור של שו"ת, ויוצא איזה חידוד ובהירות באיזה פעולה והוראה, אז במקום רק לענות על השאלה, הבה נעשה את זה בשלימות, ומיד לרשום את ה'מסקנה' גם במקומו המתאים בהוראות כלליות לאותו מודל, וגם לייצר לינק ל'אינדקס' החדש שהוקם.
כלומר, מהיום והלאה, כל 'תשובה' סופית (-שזה מוכיח שהיה כאן שאלה, וההוראה בדף ההוראות של אותו מודל לא היה ברור) ייכתב שלש פעמים:
1 'תשובה' לאותו שואל - בדף העזרה הדדית, או בכל תת פורום שיהיה.
2 'הוראה' בדף ההוראות של אותו מודל.
3 עדכון ב'אינדקס' לאותו הוראה שניתוסף.
(דוגמאות: כאן בנושא זה לבד יש לך - א. אפשרויות של הקלטת הודעות והעלאתם ב. הוראות איך להקליט ברור, היינו בלי רם קול ג. להקליט בהנמכת קול לגמרי שלא יישמע הביפ ד. אתמול 'נתגלה' (בנושא 'הוראות כלליות לכל השלוחות) שאפשר לרשום ליד כל קוד בלשונית 'הוראות מתקדמות' את תוכן הקוד, רק שצריכים לכתוב על שורה חדשה ואם שתי סלשים \\, וכן על זה הדרך בכל נושא ונושא)
בדרך זו, אזי בזמן קצר ישתנה דפי ההוראות מן הקצה אל הקצה, ובכמעט אפס התאמצות, מאות אנשים יהנו מהוראות ברורות יותר.
אולם בבקשה לא לשכוח להוסיף גם הדברים שכבר נידונו בשו"ת, כמו שהערנו למעלה.

אאד
יצירת קשר:

שליחהעל ידי אאד » 12:08 09/10/2018

לצורך המשתמשים החדשים
אני רוצה לפתוח נושא של "מילים של מתכנתים - ופירושם"
יש לכם מילים שלא כ"כ מובנות?

למשל
קובץ ini
מודול
לוג
וכדו'

אאד
יצירת קשר:

שליחהעל ידי אאד » 13:03 09/10/2018

בבקשה
איך זה?
WOW!!! נפלא מאד. גם הבחנתי בשאר השינויים שעשית שם וזה ממש 'פנים חדשות'.
אולם תרשה לי לומר לך כמה דברים שעדיי צריכים לשפר שם:
א. אם ניתן להגדיר שלש ספרות לתפריט או ארבע וכדו', צריכים לכתוב את זה, זאת אומרת 100, 101, או 1000, 1001. לא להשאיר שה'קוראים' יצטרכו 'לנחש' ולהתנסות' בעצמם אם ניתן לעשות כן.
ב. אתה כותב שם:
"לאחר שיצרנו את השלוחות שבתוך התפריט, אנחנו נצטרך להקליט את "הודעת התפריט"
שזה אומר למשל - אם פתחנו שלוחה לספר בראשית ובתוכו יש שלוחות של הפרשיות - אז נצטרך להקליט "לבראשית הקש 1 לנח הקש 2..."
זה מה שנקרא הודעת תפריט והיא נקראת מצד המערכת M1000 ניתן להעלות אותה לשלוחת התפריט בלשונית "הודעות"."

לא ברור:
א. לא מופיע עד כאן בשום מקום איך מעלים הקלטות. צריך ראשית כל לומר ה'אפשריות' איך להקליט, כי אני ניסיתי למשל להקליט דרך 'יצירת הקלטה' ולא מצאתי את ההקלטה שלי בתוך השלוחה שרציתי שזה יופיע. למה? כי הקלטתי, ולא ידעתי את 'התהליך', ומיד אחרי שהקלטתי לחצתי על OK, ואח"כ על X לצאת מן אשף הקלטות, ולכן זה לא נשמר, לכן צריכים לכתוב, בדיוק 'איך מקליטים', ושצריך לחכות שיופיע ההקלטה בתוך אשף (ולהראות תמונה איך זה נראה, כי אחרת העורך יתקשה להבין מה אמור לראות אחרי ההקלטה), ושניתן להקליט כמה הקלטות, לפני שיוצאים מאשף הקלטות. ושהקלטה שמקליטים בשלוחת תפריט נעשה באופן אוטמטי הודעה תפריט (M0000).
ב. למה אני צריך להגיע להוסיף הודעת תפריט דוקא דרך לשונית 'הודעות', הרי אני הוספתי הקלטה של תפריט בתוך לשונית 'העלאת קבצים' ששם יש אפשרות 'יצירת הקלטה'.
ג. סתם בעיה קטנה, כי בלשונית 'הודעות' לא מופיע מספר M0000, כדי שאדע איפה להקליט הודעת התפריט.

בכלל טוב להסביר, שבכל השלוחות מופיעים המון הודעות מערכת בתוך לשונית 'הודעות', אבל לא כולם קשורים לכל השלוחה, ולכן בתוך הפורום מציינים תמיד איזה הודעה שייכות לכל שלוחה.

בכל אופן, תמשיך בזה הדרך, לטובת כולנו, והמון המון תודה!!!
בבקשה
הודעות מערכת.png
הודעות מערכת.png (26.1 KiB) נצפה 3276 פעמים

חוות דעת

שליחהעל ידי חוות דעת » 16:39 09/10/2018

בבקשה
ראשית כל אין מילים על המסירות שלך!!!
וכדי לא להסיט מהנושא שבכותרת, אני אכתוב לך הערות שם בדף המקורי.

אאד
יצירת קשר:

שליחהעל ידי אאד » 17:11 09/10/2018

בבקשה
אולי כדאי שתכתוב לי במייל
על מנת שלא להעמיס על משתמשי הפורום
(מגיע להם מייל על כל הודעה)
dushi.aad@gmail.com

חוות דעת

Re: הגדרות כלליות לניהול מערכת טלפונית

שליחהעל ידי חוות דעת » 17:26 09/10/2018

הודעות מערכת
הקלטת הודעות/העלאת הודעות/וכדו'

ההודעה הראשונה בכל סוגי השלוחות
בכל מודול ניתן להכניס קובץ בשם M0000 והוא יושמע ראשון,
(שימו לב! ניתן להכניס גם הקלטה רגילה, דהיינו עם סיומת wav
וכן קובץ מוקלד, דהיינו עם סיומת tts)

--

איך מעלים?

בלשונית "מערכת תוכן" > "הודעות" - יש את ההודעות מערכת של השלוחה,
אנחנו צריכים לחפש את ההודעה שרלוונטית לנו לשלוחה זו - שאותה אנחנו רוצים להחליף,
בצד שמאל מופיע "איקון" להעלאה (חץ כלפי מעלה) - נקיש עליו ויפתח לנו חלונית לבחירת קובץ מהמחשב - נבחר את הקובץ הרצוי - ונעלה

--

ברירת מחדל שניתן לדלג על ההודעה - על ידי הקשת כל מקש שהוא,
ובשלוחת menu - תפריט - לחיצה במהלך ההשמעה תגיב כמו ההקשה במהלך התפריט הראשי.
באם רוצים להגדיר שהודעת M0000 תושמע עד הסוף ללא אפשרות דילוג, כך שהמאזין ישמע את כולה (לדוגמה בהודעה חשובה שלא רוצים שהמאזינים ידלגו עליה) יש להגדיר:

קוד: בחירת הכל

play_and_return=play_all
להשמיע את קובץ M0000 רק פעם אחת בכל פעם שמתקשר למערכת:

קוד: בחירת הכל

say_first_one_time=yes
הנני לפרט את ההערות שלי על זה:
א. כותרת זו אמור להופיע לפני האפשרויות השונות של כניסה לפי תאריך כוד', כי אלו הוראות הכי בסיסיות וכלליות.
ב. הכותרת מתעתעת, כאילו מדברים על הודעות המובניות של המערכת. ובאמת הרי יש כבר כותרת 'הודעות מערכת' לפני כן, ושם מתייחסים ל'הודעות המובניות של המערכת' מה הם ואיך הם עובדים (ואגב, כבר כתבתי לך הערות על אותן הוראות כמה פוסטים מקודם - חבל שאין לכל 'פוסט-תגובה' מספר סידורי, כך שיוכלו להפנות אנשים למספר הודעה ספציפית - לתשומת לבך).
כאן הרי רוצים להתייחס ל'הודעות של מנהל המערכת', לכן צריך לכתוב משהו כמו 'הודעות מנהל מערכת'.
ג. כשאתה כותב 'וגם קובץ עם סיומת tts', תוסיף בבקשה 'להוראות על יצירת קובץ tts עי' לעיל\להלן.
ד. כשאתה כותב: בלשונית "מערכת תוכן" > "הודעות" - יש את ההודעות מערכת של השלוחה תוסיף 'יש את ההודעות המובניות\הברירת מחדל של המערכת'.
ה. אתה מתעלם לגמרי מכל הטיפים שהעלו החברים (ושהיית שיתוף בהם), על כמה אפשרויות הקלטת הודעה, ואיך שזה יצא ברור ובלי ביפ.
ו. אתה כותב: ברירת מחדל שניתן לדלג על ההודעה - על ידי הקשת כל מקש שהוא. צריך להוסיף ולכתוב בברירות: "ברירת מחדל שהמאזין יכול לדלג על שמיעת ההודעה וכו'

אני מוכן להתנדב, אם אתה מעוניין, שתשלח לי את 'ההוראות' לפני שאתה עומד להכניסו כאן בפורום, כדי שאוכל לעבור עליו בעינו של מתחיל בזמן אמת... ולהעיר הערותיי. כתובת האימייל שלי: anjv0000@gmail.com

חוות דעת

שליחהעל ידי חוות דעת » 17:35 09/10/2018

בבקשה
הרגע סיימתי לכתוב לך את ההערות שם, ורק עכשיו הבחנתי בתגובתך, אם אתה חושב שזה לא מעניין לרוב חברים כאן, אני אמחוק את זה. מספר האימייל שלי: anjv0000@gmail.com

חוות דעת

שליחהעל ידי חוות דעת » 17:07 10/10/2018

בבקשה
dushi.aad@gmail.com
איך מקבלים מייל על כל הודעה?

אאד
יצירת קשר:

Re: menu-שלוחת תפריט

שליחהעל ידי אאד » 17:16 10/10/2018

זה עדיין מאד לא ברור.
הכותרת צריך להיות 'הוספה יותר מ-9 שלוחות'.
להסביר אח"כ שכברירת מחדל ניתן ליצור רק 9 שלוחות, שכל שלוחה הוא ספרה אחת בין 1-9, ובאם רוצים ליצור יותר שלוחות נצטרך להגדיר וכו', ואז כל שלוחה ייהפך לשתי ספרות 01, 02, וכו',
ולהוסיף הבהרה, שבאותו דרך ניתן להגדיר שכל שלוחה תהיה מורכבת משלש או ארבע ספרות, הכל לפי מספר השלוחות שרוצים ליצור.
בבקשה
נהדר!!! מקסים!!! נפלא!!! הרבה יותר ממה שקראתי לפניך כתוב כאן!!! מורא'דיג!!!!!!! אתה מתלמד מהר מאד!!!
ככה! בלי לקמץ במילים ובתיאורים!!! בלי לבקש אישור מהמקלדת על כל לחיצה עליה.....!!!! יופי!! יופי!! יופי!!!
פעם הראשונה שאתה 'מדבר' מיט ביידע באקען (-בפה מלא)!!!

תמשיך כך עוד ועוד!!!!

תראה לכל המנהלים את עבודתך, שיראו וילמדו!!!!!!!
זה מפרך...
וצריך להיות ב"מצב" בשביל להגיע לרמה כזאת
זה דורש ריכוז גבוה

ודרך אגב עשיתי את זה המון אבל פחות בפורום ויותר הסברים פרטיים לאנשים

חזור אל “שאלות משתמשים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 5 אורחים