ועדת הרבנים חסמה לי את הקו - מה עושים

oror053

Re: ועדת הרבנים חסמה לי את הקו - מה עושים

שליחהעל ידי oror053 » 20:54 29/05/2018

גם לי ה"צדיקים" חסמו כמה וכמה קוים בתואנות שונות ומשונות.
הדרך היחידה היא:
לאיים עליהם
רק ככה זה עובד. ומהרררר.
מנסיון...
מקווה שאתה יצירתי..

נ.ב. חשוב מאוד לשים לב שכשהם פותחים את הקו, הם עושים זאת בקמצנות מרשימה. הם פותחים לך חברה אחת, לדוגמא פלאפון.. עד שלא תשגע אותם, כל שאר החברות ישארו חסומות: סלקום, פרטנר, רמי לוי, גולן, הוט מובייל ועוד.. אחת אחת. תכין רשימה מראש.
כל טוב :D

0772247777

שליחהעל ידי 0772247777 » 03:03 31/05/2018

כל ההודעות שכתבו כאן תלמידי החכומים שלנו הם נכונות וברורות אגב עלי כל פעם מאיימים באותה ויעדעה אחרי שאני כבר סידרתי את זה שהקו יהיה מאושר שאם אני יעשה צינטוקים הם יחסמו אז כדי להיזהר

איש יהודי

שליחהעל ידי איש יהודי » 18:01 31/05/2018

ועדת הרבנים גורמת לשלוח צינטוקים כי אם הם לא היו חוסמים לא הייתי צריך לשלוח צינטוק.
אכן שלומי צודק, ועדת הרבנים היא זו שגורמת למטרד הצינטוקים. מנהלי הקווים לא מעוניינים לשלוח צינטוקים למי שלא מעוניין בכך, הם מעדיפים שיהיה מספר אחד ראשי שפתוח.
אבל העסקנים מהוועדה חוסמים את התקשורת של הציבור החרדי, שאין לו ברירה אלא לסבול מצינטוקים בשביל לשמור על ערוצי התקשורת שלו פתוחים.

אני מקבל הרבה צינטוקים מקווים שנרשמתי אליהם, אני מתעצבן מהצינטוקים אבל רוצה אותם. אני הייתי מעדיף שהמספר הראשי היה פתוח ואתקשר לקו ככל שאחפוץ, אבל מכיוון שהעסקנים רוצים לשלוט על התקשורת שלי, הם חוסמים את הקו כך שאני מעוניין לקבל את העדכונים על המספרים החדשים. אבל כמובן זהו מטרד לכל דבר, מטרד שאני מוכן לסבול בשביל להמשיך ולקבל תקשורת פתוחה.

כאלו שמעונינים לפגוע בקווים הפיצו בימים האחרונים קריאה לפנות למשרד התקשורת ולהגיד לו שיאסור על חברות התקשורת לשלם קישורית למפעילי הקווים, וזה ימגר את תופעת הצינטוקים. אנו צריכים לומר בקול ברור, לא ביטול דמי קישורי הגומלין יפתור את בעיית הצינטוקים, אלא הפסקת החסימה השערוריתית של קווי מידע אשר הציבור מאזין להם באופן שוטף.

גם אני קורא למשרד התקשורת להפסיק את מטרד הצינטוקים, אבל על ידי פתרון שורש הבעיה, הפסקת החסימה השערוריתית המנוגדת לרצון הציבור, לא הגיוני שאני פונה לחברת התקשורת לביטול החסימה, והם מסרבים. אני בעל הקו, לא העסקנים בועדת הקשורת. הפסקת החסימות תפסיק באופן מיידי את הצינטוקים.

אברהם אברהם

שליחהעל ידי אברהם אברהם » 23:43 31/05/2018

ועדת הרבנים גורמת לשלוח צינטוקים כי אם הם לא היו חוסמים לא הייתי צריך לשלוח צינטוק.

גם אני קורא למשרד התקשורת להפסיק את מטרד הצינטוקים, אבל על ידי פתרון שורש הבעיה, הפסקת החסימה השערוריתית המנוגדת לרצון הציבור, לא הגיוני שאני פונה לחברת התקשורת לביטול החסימה, והם מסרבים. אני בעל הקו, לא העסקנים בועדת הקשורת. הפסקת החסימות תפסיק באופן מיידי את הצינטוקים.
אני בחרתי לקנות קו כשר, אם באמת הייתי רוצה ערוצי תקשורת פתוחים הייתי קונה קו בהכשר רבנות ושם אין צינתוקים ומספרים אישיים וחסימות ורבנים וכל הצרות הצרורות והייסורים שאני עובר.

zxc

שליחהעל ידי zxc » 01:34 01/06/2018

אכן שלומי צודק,
אכן גם אני מסכים ששלוימי צודק, וצריכים לפעול למגר את הכשר העדה החרדית, כי היא גורמת לכל הרמאים לנסות לעשות רמאויות למיניהם. באם לא היה הכשר היה כל אחד עושה מה שהוא רוצה ולא היו צריכים התחכמויות בכדי להאכיל את הציבור במאכלות אסורות.
גם אני מסכים ששלוימי צודק, ויש לעורר עולמות בכדי לבטל את כל הלכות מוקצה בתורה, שמקשה על החיים ועושה את השבת ליום קשה.

oror053

שליחהעל ידי oror053 » 13:50 01/06/2018

אז תסביר לי לדוגמא את ה"היגיון ההלכתי" שעומד מאחורי זה שוועדת הרבנים חסמה לי השנה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל את הקו שבנינו עם סיוע של ימות המשיח לחלוקת 3 פרקי תהילים+שם של חלל צה"ל.
פרסמתי ב"רדיו דרום" וב"גלי ישראל" ב 50,000שח ע"י תרומה של אב שכול שרצה להנציח את נשמתו של בנו החלל.
כששאלתי למה הם חסמו, קיבלתי תשובה מעניינת: "אתה לא יודע מה הולך בקווים של ימות המשיח. יש שם קווים של המסיון וצ'אטים של בנים ובנות".
אמרתי להם: "חסמתי את האופציה להגיע דרך המערכת שלי לפורטל התוכן. אין בקו שום בעיה. אפילו את האופציה לפתיחת וצאפ פון חסמתי".
והתשובה שלהם: תגיש בקשה ותוך שבועיים נפתח לך את זה... כשאמרתי שאני זקוק לזה להיום הם הסבירו שאלו ההליכים..
אז פניתי לתקשורת והכללללל הסתדר מהר מאוד! פתאום ה"דת" שלהם נעשתה פחות חשובה. מאוד מעניין.
ברך ה' לבסוף 8,000 אנשים לקחו 3 פרקי תהילים כל אחד, לע"נ חללי צה"ל!
אם מישהו יכול להסביר לי את ההיגיון של וועדת הרבנים אני מאוד אשמח.
תודה מראש.

אוטומטפון

שליחהעל ידי אוטומטפון » 14:06 01/06/2018

אז תסביר לי לדוגמא את ה"היגיון ההלכתי" שעומד מאחורי זה שוועדת הרבנים חסמה לי השנה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל את הקו שבנינו עם סיוע של ימות המשיח לחלוקת 3 פרקי תהילים+שם של חלל צה"ל.
פרסמתי ב"רדיו דרום" וב"גלי ישראל" ב 50,000שח ע"י תרומה של אב שכול שרצה להנציח את נשמתו של בנו החלל.
כששאלתי למה הם חסמו, קיבלתי תשובה מעניינת: "אתה לא יודע מה הולך בקווים של ימות המשיח. יש שם קווים של המסיון וצ'אטים של בנים ובנות".
אמרתי להם: "חסמתי את האופציה להגיע דרך המערכת שלי לפורטל התוכן. אין בקו שום בעיה. אפילו את האופציה לפתיחת וצאפ פון חסמתי".
והתשובה שלהם: תגיש בקשה ותוך שבועיים נפתח לך את זה... כשאמרתי שאני זקוק לזה להיום הם הסבירו שאלו ההליכים..
אז פניתי לתקשורת והכללללל הסתדר מהר מאוד! פתאום ה"דת" שלהם נעשתה פחות חשובה. מאוד מעניין.
ברך ה' לבסוף 8,000 אנשים לקחו 3 פרקי תהילים כל אחד, לע"נ חללי צה"ל!
אם מישהו יכול להסביר לי את ההיגיון של וועדת הרבנים אני מאוד אשמח.
תודה מראש.
תגיד לי איפה אתה חי?
יש לך היגיון שלמאזיני "רדיו דרום" ו"גלי ישראל" יש מספר כשר?
מה אכפת לך שחסמו לקומה הכשרה קו שפונה לציבור הנ"ל

כשאתה מגיש בקשה מראש ובדרך הרשמית , זה אף פעם לא נחסם ולא לוקח שבוע

oror053

שליחהעל ידי oror053 » 15:23 01/06/2018

א. עשיתי צנתוקים לקומה הכשרה. לא הסתפקתי ברדיו, ולכן זה היה מאוד חשוב לי.
ב. לא הבנתי את התשובה שלך. מה הקשר לחסום קו של חללי צה"ל?? איפה יש מצווה לחסום קווים בלי שום קשר?
יש אנשים שהחליטו להתעלל בציבור. ממש ככה. אולי כדי להרגיש בעלי שליטה, או כדי להראות שהם קיימים. אבל ודאי שהכוונה אינה לש"ש.

אוטומטפון

שליחהעל ידי אוטומטפון » 16:40 01/06/2018

א. עשיתי צנתוקים לקומה הכשרה. לא הסתפקתי ברדיו, ולכן זה היה מאוד חשוב לי.
אז חסמו אותך בצדק

ב. לא הבנתי את התשובה שלך. מה הקשר לחסום קו של חללי צה"ל?? איפה יש מצווה לחסום קווים בלי שום קשר?
יש אנשים שהחליטו להתעלל בציבור.
כן , אנשים כמוך שמתעללים בציבור על ידי שליחת צינטוקים!,
אתה אפילו לא מתבייש ?
אתה מאשים אחרים?
כמה אלפי אנשים היו יורקים לך בפרצוף אם הם היו יודעים שאתה הטרדת אותם? ממש ככה.
אולי כדי להרגיש בעלי שליטה, או כדי להראות שהם קיימים. אבל ודאי שהכוונה אינה לש"ש.
אולי כדי להרויח 50,000 ₪ מותר הכל?
לא יודע…

(לעילוי נשמת החללים לשנה הבאה: תחפש עברה אחרת לעשות , יש הרבה עברות אחרות שאפשר לעשות בין אדם למקום ובין אדם לחברו חוץ מלשלוח צינתוקים שגם מהווה עברה על החוק )

oror053

שליחהעל ידי oror053 » 21:04 02/06/2018

אדון יקר!
א. הם חסמו לי את הקו לפני ששלחתי צינתוקים. ולזה ודאי אין סיבה (גם לפי סברתך בנוגע לצינתוקים). אלא מוכרח שכוונתם היא נטו להתעללות או להזכיר לנו שהם קיימים..
חוץ מזה, הקו נעשה ללא מטרות רווח. עלה לנו לפרסם 50,000שח. לא שהרווחנו 50,000. יחי ההבדל הקטן.
ב. בעניין השקפתך בנושא הצינתוקים אין רצוני להתייחס, וגם אין עניין להתלהם. איש איש ודרכו, והדעות ידועות.
בנוגע לעבירה על החוק - אם זה חד פעמי זה היה בסדר (לפחות אז).
כל טוב.

חזור אל “עזרה הדדית ונושאים כללים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 34 אורחים