שינויים והוספות בכניסה לפי מספר אישי- טעינת השמות מתיקיה אחרת, המרת ההקלטה לשם שישמר כשם הלקוח במערכת

ימות המשיח
הנהלה ראשית

שינויים והוספות בכניסה לפי מספר אישי- טעינת השמות מתיקיה אחרת, המרת ההקלטה לשם שישמר כשם הלקוח במערכת

שליחהעל ידי ימות המשיח » 12:37 15/03/2018

ב"ה

שינויים והוספות בכניסה לפי מספר אישי

שינוי ראשון:
טעינת שמות יכולה להיות מקובץ בכל מיקום במערכת

בשביל שהמערכת תטען את השם יש להכניס את הערך הבא בתקיית ההתחברות

קוד: בחירת הכל

enter_id=yes
login_add_val_name=yes
ובנוסף באותה שלוחה להכניס
קובץ עם השם

EnterIDValName.ini
ניתן לשנות את מיקום הקובץ של הטעינת שמות, כלומר את הערך של ההתחברות וכן את הערך של בקשת הוספת השם תשימו בתיקיה שדרכה אתם מתחברים, אבל את הקובץ עצמו של EnterIDValName.ini ניתן לשים במיקום שונה מאשר תייקית ההתחברות, ברירת מחדל הקובץ צריך להיות בתקיית ההתחברות ניתן לשנות על ידי הגדרה של

login_add_val_name_folder=/EnterID
בדוגמא כאן הקובץ עם השמות EnterIDValName.ini ילקח מתוך תיקיית EnterID שתחת השלוחה הראשית.
זה עוזר למקרים שבהם יש התחברות מכמה שלוחות כאשר השמות הם זהים בכלל השלוחות

שינוי שני:
טעינת השמות למערכת לפי מדרגות - כלומר מקובץ ראשון או מהקובץ השני

הערה חשובה לגבי טעינת השמות כאשר מוגדר סוג כניסה כ

enter_id_type=list_all_information

את טעינת השמות למערכת, ניתן להוסיף בקובץ ListAllInformation.ini ביחד עם כל הפרטים, ובמידת הצורך ניתן להוסיף רק את השמות בקובץ EnterIDValName.ini
במידה והגדרתם שהמערכת תטען שמות login_add_val_name=yes אז המערכת בודקת האם קיים שם בקובץ EnterIDValName.ini ומעדכנת אותו, לאחר מכן המערכת בודקת האם קיים שם בקובץ ListAllInformation.ini, במידה וקיים רק באחד מהקבצים אז זה מה שיהיה השם במערכת, במידה והשם קיים פעמיים אז מה שקיים בקובץ ListAllInformation.ini גובר וזה מה שיהיה השם במערכת.

שינוי שלישי
בפעם הראשונה שלקוח מתחבר בברירת מחדל הלקוח מקליט את שמו ניתן להגדיר שההקלטה תתורגם לטקסט - וישמר כערך שילווה אותו במערכת בכל פעם שיחתבר

הקלטת השם בכניסה לפי מספר אישי - המרת השם שהוקלט לטקסט, ושמירתו במערכת עבור val_name - ערך שיהיה תמיד כתוב במערכת בהתחברות של הלקוח
ניתן להגדיר שאת ההקלטה של הלקוח המערכת תמיר לטקסט ותשמור אותו בקובץ EnterIDValName.ini
להפעלה יש להגדיר

enter_id_record_stt_add_val_name=yes
לאחר ההקלטה המערכת מיד ממירה את ההקלטה לטקסט
אם ברצונכם שהמערכת תשמיע לפני אישור ההקלטה גם את ההקלטה של הלקוח וגם את ההמרה לקול של הטקסט שנקלט יש להגדיר

enter_id_record_stt_tts=yes
ברירת מחדל קובץ EnterIDValName.ini נוצר בשלוחה שבה אתם נמצאים, ההמלצה שלנו היא לשנות שיהיה מקום אחד במערכת עבור כלל ההתחברויות שבו ישמרו השמות מכל מקום של התחברות במערכת
מצ"ב ההמלצה שלנו לשמירה חחת תיקיה EnterID שתחת התיקיה הראשית

login_add_val_name_folder=/EnterID

השינויים עודכנו גם בפורום "הגדרות במערכת" "הגדרות כלליות התקפות לכל השלוחות "

בברכה

מנחם

מנחם מענדל מענדי

Re: שינויים והוספות בכניסה לפי מספר אישי- טעינת השמות מתיקיה אחרת, המרת ההקלטה לשם שישמר כשם הלקוח במערכת

שליחהעל ידי מנחם מענדל מענדי » 13:08 15/03/2018

ב"ה

שינוי שלישי
בפעם הראשונה שלקוח מתחבר בברירת מחדל הלקוח מקליט את שמו ניתן להגדיר שההקלטה תתורגם לטקסט - וישמר כערך שילווה אותו במערכת בכל פעם שיחתבר

הקלטת השם בכניסה לפי מספר אישי - המרת השם שהוקלט לטקסט, ושמירתו במערכת עבור val_name - ערך שיהיה תמיד כתוב במערכת בהתחברות של הלקוח
ניתן להגדיר שאת ההקלטה של הלקוח המערכת תמיר לטקסט ותשמור אותו בקובץ EnterIDValName.ini
להפעלה יש להגדיר

אם ברצונכם שהמערכת תשמיע לפני אישור ההקלטה גם את ההקלטה של הלקוח וגם את ההמרה לקול של הטקסט שנקלט יש להגדיר

בברכה

מנחם
האם זה בעלות יחידות עבור הזיהוי דיבור?

011371

Re: שינויים והוספות בכניסה לפי מספר אישי- טעינת השמות מתיקיה אחרת, המרת ההקלטה לשם שישמר כשם הלקוח במערכת

שליחהעל ידי 011371 » 15:01 15/03/2018

תודה רבה!!!
מדובר בשדרוג משמעותי במיוחד!
צעד גדול להתקדמות העליונות הטכנלוגית של ימות על פני המתחרים
כמו כן זה מועיל בחיסכון גדול במשאבי ה API

גבאי

שליחהעל ידי גבאי » 15:53 15/03/2018

גם אני מצטרף להודעה מרובה על הפיתוח העוצמתי הזה. אין ספק שזה מעלה את התועלת העצומה בהשתמשות של זיהוי לפי שם.
מה שהיה כדאי להוסיף זה שהזיהוי יוכל להתעדכן מהקובץ EnterIDValName.ini גם על כאלו שכבר רשומים. כלומר שאם למשל שם מסוים לא היה קיים במערכת או שנקלט לא טוב במערכת ואני משנה בקובץ EnterIDValName.ini את השם שבפעם הבאה שאני מקבל את הקובץ חלוקת אישורים או כל מקרה אחר. זה יתעדכן אוטמטי עם השם המעודכן ולא כפי שנקלט בפעם הראשונה. (כוונתי באופן שנרשם מישהו אחר ומגיע קובץ חדש ולא באופן שהשם הזה נרשם פעם נוספת שאז זה באמת משתנה.) מקווה שהובנתי.

011371

שליחהעל ידי 011371 » 16:10 15/03/2018

גם אני מצטרף להודעה מרובה על הפיתוח העוצמתי הזה. אין ספק שזה מעלה את התועלת העצומה בהשתמשות של זיהוי לפי שם.
מה שהיה כדאי להוסיף זה שהזיהוי יוכל להתעדכן מהקובץ EnterIDValName.ini גם על כאלו שכבר רשומים. כלומר שאם למשל שם מסוים לא היה קיים במערכת או שנקלט לא טוב במערכת ואני משנה בקובץ EnterIDValName.ini את השם שבפעם הבאה שאני מקבל את הקובץ חלוקת אישורים או כל מקרה אחר. זה יתעדכן אוטמטי עם השם המעודכן ולא כפי שנקלט בפעם הראשונה. (כוונתי באופן שנרשם מישהו אחר ומגיע קובץ חדש ולא באופן שהשם הזה נרשם פעם נוספת שאז זה באמת משתנה.) מקווה שהובנתי.
אם אתה משנה ידנית בקובץ אז ברור שזה השם שיטען לך במערכת

מה עדיין חסר לך?

גבאי

שליחהעל ידי גבאי » 00:26 16/03/2018

אם אתה משנה ידנית בקובץ אז ברור שזה השם שיטען לך במערכת

מה עדיין חסר לך?
אם אני משנה בקובץ EnterIDValName.ini אז מכאן ולהבא זה מה שיטען לי במערכת כשאותו מספר ירשם שוב אבל מה שכבר רשום לא מתעכדן בדוח שנשלח פעם נוספת אחרי הרשמה נוספת

גבאי

שליחהעל ידי גבאי » 00:41 16/03/2018

עוד דבר שחשוב להוסיף
שתהיה אפשרות לקבל את קובץ ההקלטה למייל! כדי שיוכלו לשמוע את הזיהוי.

0474757

שליחהעל ידי 0474757 » 01:46 19/03/2018

אני לא מאמין למראות עיני לאיזה שדרוגים הגעתם!
תודה רבה רבה!! אין עליכם!!

AG הפקות

שליחהעל ידי AG הפקות » 01:36 22/03/2018

ב"ה

שינוי שלישי

להפעלה יש להגדיר

בברכה

מנחם
האם זה בעלות יחידות עבור הזיהוי דיבור?
מצטרף לשאלתך
למישהו יש מושג?

חזור אל “חדש במערכת”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 41 אורחים