במודול API - תקשור עם מחשבים וממשקי נתונים חיצוניים

לומד

Re: מודול API - תקשור עם מחשבים וממשקי נתונים חיצוניים

שליחהעל ידי לומד » 13:13 25/06/2017

ואיך אני יכול לקבל הקלטות מהלקוחות לשרת?
תתחבר ל ftp
אם אתה כבר כאן, יש באג במייל 2 פון, הנושא מחובר לגוף ההודעה, ללא מעבר שורה, או לפחות רווח...
כמו כן תודה רבה על השדרוגים האחרונים, יש לי הצעה שנדמה לי די שימושית, להגדיר ססמה לשמיעת ההודעות, אני לא רוצה שכ"א שלוקח את הפלאפון שלי, יוכל להאזין להודעות.. ואני כבר לא מדבר על זיוף זיהוי שיחה..
כמו"כ, היה מאוד יעיל, אם תשתמש באפשרות של מקש 7 במהלך האזנה, לשמיעת פרטי ההודעה (אפשר לשנות את התוכן של הקובץ טקסט המצורף לקובץ השמע), כך יוכלו לשמוע 'היום', 'אתמול', והכי חשוב - שיוכלו לשמוע את זה במהלך האזנה.
(דרך אגב, מה עושה מקש 9 במהלך האזנה? משמיע הודעה אקראית?..)

שרולי

שליחהעל ידי שרולי » 13:23 25/06/2017

אם אתה כבר כאן, יש באג במייל 2 פון, הנושא מחובר לגוף ההודעה, ללא מעבר שורה, או לפחות רווח...
כמו כן תודה רבה על השדרוגים האחרונים, יש לי הצעה שנדמה לי די שימושית, להגדיר ססמה לשמיעת ההודעות, אני לא רוצה שכ"א שלוקח את הפלאפון שלי, יוכל להאזין להודעות.. ואני כבר לא מדבר על זיוף זיהוי שיחה..
כמו"כ, היה מאוד יעיל, אם תשתמש באפשרות של מקש 7 במהלך האזנה, לשמיעת פרטי ההודעה (אפשר לשנות את התוכן של הקובץ טקסט המצורף לקובץ השמע), כך יוכלו לשמוע 'היום', 'אתמול', והכי חשוב - שיוכלו לשמוע את זה במהלך האזנה.
עוד הצעה לעשות קו אס אם אס שישלחו לשם הודעה ויומר להקראה כך יוכלו לקבל הודעות מבנקים וכו'

MMF VOICEDITOR

שליחהעל ידי MMF VOICEDITOR » 08:53 30/06/2017

אני מגדיר בשרת שלי בUTF-8 שיגיד טקסט בעברית אך השיחה מתנתקת, וכן לא נרשם בכלל בלוג. וגם אם אני מנסה להשמיע קובץ מהתיקייה בשם הטקסט שכתווב בשרת בעברית, אך הוא משמיע שגיאה..
יש לציין שאני פותח את את הפקודה בדפדפן האינטרנט-הוא כן מציג לי את הטקסט בעברית אך במערכת הוא לא משמיע.
האם זה רק אצלי, או שאני צריך להגדיר משהו מסויים שזה יעבוד.

אם זה באג אצל כולם, פתחתי כאן שרשור בבאגים לתיקון.
מחכה לתשובה ותודה

Chaim

שליחהעל ידי Chaim » 10:31 30/06/2017

אני מגדיר בשרת שלי בUTF-8 שיגיד טקסט בעברית אך השיחה מתנתקת, וכן לא נרשם בכלל בלוג. וגם אם אני מנסה להשמיע קובץ מהתיקייה בשם הטקסט שכתווב בשרת בעברית, אך הוא משמיע שגיאה..
יש לציין שאני פותח את את הפקודה בדפדפן האינטרנט-הוא כן מציג לי את הטקסט בעברית אך במערכת הוא לא משמיע.
האם זה רק אצלי, או שאני צריך להגדיר משהו מסויים שזה יעבוד.

אם זה באג אצל כולם, פתחתי כאן שרשור בבאגים לתיקון.
מחכה לתשובה ותודה
אולי יש איזה תו בעייתי ?
לדוגמא . (נקודה) באמצע משפט עושה בעיות במקרים מסויימים, כך ראיתי אצלי, ונכתב כאן כבר בעבר.
בהצלחה

יוסל'ה

שליחהעל ידי יוסל'ה » 13:11 09/07/2017

מה אפשר לעשות וכיצד,
כדי להפעיל לינק שיפעיל משהו באתר מסוים
זה כניראה קשות לתקשורת API או משהו כזה
אשמח אם מישהו יכול לעזור לי בנושא
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Chaim

שליחהעל ידי Chaim » 14:41 09/07/2017

מה אפשר לעשות וכיצד,
כדי להפעיל לינק שיפעיל משהו באתר מסוים
זה כניראה קשות לתקשורת API או משהו כזה
אשמח אם מישהו יכול לעזור לי בנושא
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
פרט יותר בבקשה, זה אכן כנראה קשור למודול API

יוסל'ה

שליחהעל ידי יוסל'ה » 14:59 09/07/2017

אני מעוניין לעשות לינק שמפשר למאזין לאשר נניח לדוגמא שלמד את ההספק היומי, וכשהוא מפעיל את הלינק הזה הוא גם מאשר באתר את הפעולה שהוא ביצע
וזה מכיון שהאתר בנוי בצורה שכל משתמש צריך לאשר כל פעם שהוא ביצע את מה שהוא צריך לעשות ע''י כניסה לאתר עם שם וסיסמא
ואני רוצה שיוכל לאשר את זה ע''י לינק שיופעל ע''י שלוחה מסויימת שבאצם יחסוך את הכניסה וכו'
אשמח לשמוע

אבי 300

שליחהעל ידי אבי 300 » 15:36 09/07/2017

אני מעוניין לעשות לינק שמפשר למאזין לאשר נניח לדוגמא שלמד את ההספק היומי, וכשהוא מפעיל את הלינק הזה הוא גם מאשר באתר את הפעולה שהוא ביצע
וזה מכיון שהאתר בנוי בצורה שכל משתמש צריך לאשר כל פעם שהוא ביצע את מה שהוא צריך לעשות ע''י כניסה לאתר עם שם וסיסמא
ואני רוצה שיוכל לאשר את זה ע''י לינק שיופעל ע''י שלוחה מסויימת שבאצם יחסוך את הכניסה וכו'
אשמח לשמוע
תפרט באיזה אתר מדובר.. ולכאורה זה בהחלט אפשרי. צור איתי קשר ב avi300@hi2.in

Chaim

שליחהעל ידי Chaim » 15:41 09/07/2017

אשמח לשמוע
אתה צריך להגדיר בשרת פונקציה שמקבלת מס' טלפון, הפונקציה תעדכן את בסיס הנתונים - על אישור הלימוד לאותו משתמש ע"פ מס' הטלפון.
במקביל תגדיר שלוחה במודול API, תגדיר את ה URL.
תתחיל בהתאם להוראות בתחילת האשכול. אם תתקע בשלב כלשהיא תשאל כאן. קשה לתת כאן את כל ההוראות.

meser

שליחהעל ידי meser » 15:06 10/07/2017

ואיך אני יכול לקבל הקלטות מהלקוחות לשרת?
תתחבר ל ftp
שלום וברכה!
קודם כל תודה רבה על התגובה.
1.הבאג של חיבורי הטקסט, נבדק, ויתוקן בעזרת ה'.
2.לגבי הסיסמה,זה נמצא במשימות הפיתוח של השירות.
3.שלוחה 9 בעת האזנה אכן מוגדר לאקראי {כך זה נראה לפחות}
מרדכי

חזור אל “פורום מפתחים API”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 8 אורחים