כבר שעה ורבע שאני שובר את הראש! אולי לכם יהיה פיתרון?

חיבור

Re: כבר שעה ורבע שאני שובר את הראש! אולי לכם יהיה פיתרון?

שליחהעל ידי חיבור » 21:01 06/06/2019

נראה לי שאגדיר את המערכת באופן הזה. אם אתם רואים באגים פה אז תעירו.

1. אעשה רשימת תפוצה עם כל המספרים של המנויים. בשלוחה הראשית אגדיר פילטר שמי שברשימה יעבור לשלוחה 1 בה יהיה את כל השיעורים המקצועיים של המנויים, ואעשה הגנת סיסמה לשלוחה כדי למנוע זיוף שיחות נכנסות.

2. כל מי שלא ברשימה יופנה לשלוחה 2 שבה יהיו השיעורים התורניים בלבד. אני לא צריך למנוע ממנו חזרה אחורה במקש סולמית או כוכבית, כי גם אם יחזור אחורה הוא יפגש בפילטר שיחזיר אותו לשלוחה בה הוא אמור להיות, ולא יתן לו להיכנס לשלוחת המנויים.

נותרו לי 3 בעיות ופתרונות אפשריים. אם יש לכם פתרונות טובים יותר אשמח לשמוע.
1. מי שמנוי ונכנס לשלוחה 1 ולוחץ # הוא יצא החוצה ויתבקש להקיש שוב סיסמה וזה דבר שיכול לבלבל אנשים. בשביל זה חשבתי להגדיר בשלוחה 1 : up=## ו- root=**
2. השלוחה התורנית צריכה להיות זמינה גם למנויים. אז יש לי 2 אפשרויות. או לתחזק שלוחה תורנית כפולה. ז"א שיהיה 2 שלוחות תורניות אבל אז כל פעם אצטרך להעלות את השיעור ל2 השלוחות. או לעשות למנויים שאם הם בוחרים להיכנס לשלוחה התורנית זה יעביר אותם לשלוחה של הלא מנויים הבעיה היא שאז אם הם ירצו לחזור אחורה הם יפגשו בפילטר ואז יצטרכו להקיש שוב סיסמה.
3. לכאורה איך שנראה עכשיו אצטרך לרגיל את האנשים להשתמש בסימניה אחרת מ3*. זה אפשרי אבל קשה לשנות לאנשים הרגלים. אז אם יש לכם פיתרון גם בזה אשמח.

ושוב תודה ענקית

חנון המרבה

שליחהעל ידי חנון המרבה » 01:20 07/06/2019

לא צריכים לייצר בעיות ואחר כך לנסות לפתור אותם :lol:
תעשה שלוחה 000 ותגדיר שכולם יופנו לשם ע"י הגדרה בשלוחה ראשית הפניה לפי מחויג (ורק פעם אחת)

קוד: בחירת הכל

check_did_and_go_to_folder=yes
check_did_and_go_to_folder_one_time=yes
ושמה (בשלוחה 000) תשים את הפילטר של רשימת התפוצה , מי שברשימת התפוצה יופנה לשלוחה 111 שזה יהיה שלוחת מעבר לשלוחה הראשית עם סיסמה:

(שלוחת המעבר עם הסיסמה)

type=go_to_folder
go_to_folder=/
password=xxxx
ומי שלא ברשימת התפוצה שיופנה ל - 2/1/1/ והשלוחה 2/1 יוגדר כניתוק שיחה (או כשלוחת מעבר ל2/1/1/).
וכדי לתת למנויים המקצועיים גישה לכאן ולכאן, תוכל בשלוחת המקצועי להגדיר שלוחה ל"שלוחת מעבר" לשלוחת 2/1/1 וכן להיפך בשלוחה התורני תעשה איזה שלוחה לא בולט (עיין דוגמא בהמשך) ושם תעשה אותו פילטר של רשימת התפוצה של המקצועי ומי שרשום ברשימה שיופנה לשלוחה 000, ומי שלא רשום שיופנה לאותו נקודה בה הוא נמצא.
(אפשר לעשות שלוחה שאינה ניכרת לכלל המאזינים, אבל רשימת התפוצה ידעו מזה (עיין למטה הצעה איך*). - תגדיר שהשלוחות יהיו בעל 2 ספרות [או יותר] וכל השלוחות יהיו עם אפס בהתחלה [01, 02, 03, וכו'] ותעשה שלוחה אחת למשל 84 וזה יהיה השלוחה של הפילטר בה אתה מעביר את הרשומים לשלוחה 000 ואת השאר לאותו שלוחה דהיינו שאם השלוחה 84 היא תחת שלוחה 2/1/1/ תעשה הפניה לשאינם רשומים לשלוחה 2/1/1/.....

התבנית הזאת יחסוך לך את שלוש הבעיות:
א. לא יהיה כזה אופציה של לצאת, כי אתה נמצא בשלוחה הראשית.
ב. יש לך הפניה לאותו שלוחה של התורני ולא תצטרך "לשכפל" תמיד את החומר, וגם בחזרה לשלוחה המקצועי הם לא יתנגשו בסיסמא, כי אין צורך בהקשת סיסמה לשלוחה פעמיים באותה התקשרות למערכת.....
ג. הסימניות נשארו באותם הגדרות (באם יש כבר הגדרות קיימות) וכן לעתיד ישתמשו רגיל בסימניות. (כמובן רק לרשימה של המקצועיים).
בהצלחה מרובה.
אם יש באגים או טעויות - עדכן כאן בפורום...

* (הסבר לשלוחה שלא ניכרת:) בשלוחה המקצועי, בשלוחת המעבר לשלוחה התורני, זה לא יהיה שלוחת מעבר אלא שמיעת קבצים ולאחר השמיעה שילך לשלוחה התורני, כך:

type=playfile
playfile_end_goto=/2/1/1
ותכניס קובץ שמע בשלוחה שאם תרצו לחזור ולהיכנס בשלוחה שיקישו שם בתפריט הראשי (-כביכול) 84.
רק אם אתה עושה את זה תצטרך לשנות את הודעות M1005 ו-M1006 בשלוחה לשבריר שניה של שקט שלא ישמעו "סוף הודעות" ואח"כ ביפ......

חיבור

שליחהעל ידי חיבור » 08:41 07/06/2019

תעשה שלוחה 000 ותגדיר שכולם יופנו לשם ע"י הגדרה בשלוחה ראשית הפניה לפי מחויג (ורק פעם אחת)

ושמה (בשלוחה 000) תשים את הפילטר של רשימת התפוצה , מי שברשימת התפוצה יופנה לשלוחה 111 שזה יהיה שלוחת מעבר לשלוחה הראשית עם סיסמה:

(שלוחת המעבר עם הסיסמה)

type=go_to_folder
go_to_folder=/
password=xxxx
ומי שלא ברשימת התפוצה שיופנה ל - 2/1/1/ והשלוחה 2/1 יוגדר כניתוק שיחה (או כשלוחת מעבר ל2/1/1/).
וכדי לתת למנויים המקצועיים גישה לכאן ולכאן, תוכל בשלוחת המקצועי להגדיר שלוחה ל"שלוחת מעבר" לשלוחת 2/1/1 וכן להיפך בשלוחה התורני תעשה איזה שלוחה לא בולט (עיין דוגמא בהמשך) ושם תעשה אותו פילטר של רשימת התפוצה של המקצועי ומי שרשום ברשימה שיופנה לשלוחה 000, ומי שלא רשום שיופנה לאותו נקודה בה הוא נמצא.
(אפשר לעשות שלוחה שאינה ניכרת לכלל המאזינים, אבל רשימת התפוצה ידעו מזה (עיין למטה הצעה איך*). - תגדיר שהשלוחות יהיו בעל 2 ספרות [או יותר] וכל השלוחות יהיו עם אפס בהתחלה [01, 02, 03, וכו'] ותעשה שלוחה אחת למשל 84 וזה יהיה השלוחה של הפילטר בה אתה מעביר את הרשומים לשלוחה 000 ואת השאר לאותו שלוחה דהיינו שאם השלוחה 84 היא תחת שלוחה 2/1/1/ תעשה הפניה לשאינם רשומים לשלוחה 2/1/1/.....

ב. יש לך הפניה לאותו שלוחה של התורני ולא תצטרך "לשכפל" תמיד את החומר, וגם בחזרה לשלוחה המקצועי הם לא יתנגשו בסיסמא, כי אין צורך בהקשת סיסמה לשלוחה פעמיים באותה התקשרות למערכת.....
ג. הסימניות נשארו באותם הגדרות (באם יש כבר הגדרות קיימות) וכן לעתיד ישתמשו רגיל בסימניות. (כמובן רק לרשימה של המקצועיים).
בהצלחה מרובה.

* (הסבר לשלוחה שלא ניכרת:) בשלוחה המקצועי, בשלוחת המעבר לשלוחה התורני, זה לא יהיה שלוחת מעבר אלא שמיעת קבצים ולאחר השמיעה שילך לשלוחה התורני, כך:

type=playfile
playfile_end_goto=/2/1/1
ותכניס קובץ שמע בשלוחה שאם תרצו לחזור ולהיכנס בשלוחה שיקישו שם בתפריט הראשי (-כביכול) 84.
רק אם אתה עושה את זה תצטרך לשנות את הודעות M1005 ו-M1006 בשלוחה לשבריר שניה של שקט שלא ישמעו "סוף הודעות" ואח"כ ביפ......
תודה על ההשקעה.
מכיוון שבשלוחה המקצועית אני צריך להגן עם סיסמה כדי למנוע זיוף שיחה נכנסת, אז אם אני מניח את השלחות המקצועיות תחת השלוחה הראשית, זה יגרום שגם הלא מנויים יצטרכו להקיש סיסמה. כי המערכת קודם תבקש סיסמה ורק אח"כ תפעל לפי check_did_and_go_to_folder
וא"כ חזרנו לנקודת ההתחלה שאני צריך לתת לכולם את הסיסמה.

חנון המרבה

שליחהעל ידי חנון המרבה » 11:08 07/06/2019

בגלל זה הגדרתי את הסיסמא בשלוחה 111 ולא בשלוחה הראשית (ועכשיו אני שם לב לטעות ספיציפית שעשיתי, ואני מעתיק עכשיו את כל הפוסט ומדגיש את הטעון שינוי)

(שלוחת המעבר עם הסיסמה)

type=go_to_folder
go_to_folder=/
password=xxxx
וכדי לתת למנויים המקצועיים גישה לכאן ולכאן, תוכל בשלוחת המקצועי להגדיר שלוחה ל"שלוחת מעבר" לשלוחת 2/1/1 וכן להיפך בשלוחה התורני תעשה איזה שלוחה לא בולט (עיין דוגמא בהמשך) ושם תעשה אותו פילטר של רשימת התפוצה של המקצועי ומי שרשום ברשימה שיופנה לשלוחה 111, ומי שלא רשום שיופנה לאותו נקודה בה הוא נמצא.
(אפשר לעשות שלוחה שאינה ניכרת לכלל המאזינים, אבל רשימת התפוצה ידעו מזה (עיין למטה הצעה איך*). - תגדיר שהשלוחות יהיו בעל 2 ספרות [או יותר] וכל השלוחות יהיו עם אפס בהתחלה [01, 02, 03, וכו'] ותעשה שלוחה אחת למשל 84 וזה יהיה השלוחה של הפילטר בה אתה מעביר את הרשומים לשלוחה 111ואת השאר לאותו שלוחה דהיינו שאם השלוחה 84 היא תחת שלוחה 2/1/1/ תעשה הפניה לשאינם רשומים לשלוחה 2/1/1/.....

בהצלחה מרובה.

type=playfile
playfile_end_goto=/2/1/1

חיבור

שליחהעל ידי חיבור » 12:05 07/06/2019

נשמע פיתרון מושלם!
אנסה להגדיר ואעדכן בל"נ איך הלך.
תודה על הכל

sbb0799

שליחהעל ידי sbb0799 » 15:47 10/06/2019

עכשיו נזכרתי בפתרון שמנהל מערכת אמר לי שהוא עשה
פשוט מאוד לעשות את כל התפריט כוכבית מעל התפריט הראשי המדומה
ככה שאם מקישים כוכבית חוזרים שלב אחד אחור ואז 3
רעיון יפה!
הבעיה היא שאם אני מגדיר פילטר בתפריט הראשי אז זה ברגע שילחץ כוכבית הוא יחזור שוב להיכן שהיה כי הפילטר יזרוק אותו... מעגל כזה...
אתה יכול לחסום את המקש כוכבית

חנון המרבה

שליחהעל ידי חנון המרבה » 15:50 10/06/2019

עכשיו נזכרתי בפתרון שמנהל מערכת אמר לי שהוא עשה
פשוט מאוד לעשות את כל התפריט כוכבית מעל התפריט הראשי המדומה
ככה שאם מקישים כוכבית חוזרים שלב אחד אחור ואז 3
רעיון יפה!
הבעיה היא שאם אני מגדיר פילטר בתפריט הראשי אז זה ברגע שילחץ כוכבית הוא יחזור שוב להיכן שהיה כי הפילטר יזרוק אותו... מעגל כזה...
אתה יכול לחסום את המקש כוכבית
יש כבר פיתרון לכאורה מושלם, אז למה לנסות לפתור בעיה תאורתיות????

קול הירושלמי

שליחהעל ידי קול הירושלמי » 19:08 10/06/2019

אפשר ליצור תפריט מדומה בשלוחת השמעת קבצים עם הגדרת פעילות עבור כל מקש כמעבר לשלוחה אחרת, מה שמאפשר להגדיר גם את מקש הכוכבית, וכן את מקש הסולמית ע"י הגדרה להיכן ללכת בסיום השמעת הקבצים

type=playfile
play_beep=no
start=min
control_play0=go_to_folder
control_play1=go_to_folder
control_play2=go_to_folder
control_play3=go_to_folder
control_play4=go_to_folder
control_play5=go_to_folder
control_play6=go_to_folder
control_play7=go_to_folder
control_play8=go_to_folder
control_play9=go_to_folder
control_play*=go_to_folder
playfile_control_play_0_goto=0
playfile_control_play_1_goto=1
playfile_control_play_2_goto=2
playfile_control_play_3_goto=3
playfile_control_play_4_goto=4
playfile_control_play_5_goto=5
playfile_control_play_6_goto=6
playfile_control_play_7_goto=7
playfile_control_play_8_goto=8
playfile_control_play_9_goto=9
playfile_control_play_*_goto=/Star
#=up
playfile_end_goto=

חיבור

שליחהעל ידי חיבור » 22:58 11/06/2019

טוב. אז לתועלת אחרים שיבואו אחריי אני כותב מה עשיתי בסוף וזה עובד מצויין. ושוב תודה על העזרה המיוחדת!

בשלוחה הראשית הגדרתי

//שיעביר את כל מי שמחייג למערכת לשלוחת סינון
//יעביר פעם אחת בחיוג לשלוחת סינון
בקובץ Did_Go_To כתבתי את כל המספרים של המערכת ושיפנו לשלוחה 0000 שעליה אני כותב להלן

079555****=/0000
08****=/0000
44330****=/0000
1646*****=/0000
פתחתי שלוחה 0000 תחת השלוחה הראשית והגדרתי שם

type=template_filter
template_filter=2
template_filter_active_go_to=/0000/1
template_filter_none_go_to=/0001/1
template_filter_blocked_go_to=/0001/1
את מי שברשימה יעביר לשלוחה 0000/1 ואת מי שלא או שחסום יעביר לשלוחה 0001/1

בתוך שלוחה 0000 פתחתי שלוחה 1 והגדרתי

type=go_to_folder
go_to_folder=/
password=****
פתחתי את שלוחת ההעברה עם הסיסמה בתוך שלוחת הפילטר כדי שמי שמקיש סיסמה שגויה וחוזר אחורה יחזור שוב לפילטר שיחזיר אותו להקשת סיסמה

פתחתי שלוחה נוספת תחת הראשי בתור 0001 והגדרתי

type=go_to_folder
go_to_folder=/0001/1
ותחתיה שלוחה 1 שהגדרתי אותה כשלוחת תפריט עם כל התכנים המיועדים ללא מנויים.
בשביל שלא יוכלו לחזור ע"י כוכבית לשלוחה הראשית הגדרתי:

root=***
עובד מצויין ללא באגים.
נערך לאחרונה על ידי חיבור ב 23:12 11/06/2019, נערך פעם 1 בסך הכל.

דוב

שליחהעל ידי דוב » 23:06 11/06/2019

מה זה?

type=admin_login
go_to_folder=/0001/1

חזור אל “שאלות משתמשים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 13 אורחים