עצומה כנגד החסימות

עניבןגביר

Re: עצומה כנגד החסימות

שליחהעל ידי עניבןגביר » 11:14 19/03/2019

סלקום!
(לפעמים טוב להיות בסלקום....)
סלקום חוסמת קווים בעצמה (כך הודה חיים לנג בעצמו, ועל בסיס זה הוגשה תביעה לבית משפט, עיין כאן https://drive.google.com/file/d/1GxSb0c ... sp=sharing.
אין קשר כנראה לוועדה אחרת זה היה נחסם בכל החברות.
ואם זה כן הוועדה- אם אין לה יכולת לחסום קווים בפרטנר אז זה עוד סיבה להחליף את הוועדה.
אמממ... עבר הרבה זמן

כבר היה דיון?

kol

שליחהעל ידי kol » 19:46 03/04/2019

??????

יאיר שיווק

שליחהעל ידי יאיר שיווק » 22:07 28/04/2019

נ.ב.
אולי זו חברה שמאושרת מלכתחילה?
ומימילא אין צורך לעבור על המספרים שם

משולם גרין

שליחהעל ידי משולם גרין » 09:25 29/04/2019

סלקום!
(לפעמים טוב להיות בסלקום....)
סלקום חוסמת קווים בעצמה (כך הודה חיים לנג בעצמו, ועל בסיס זה הוגשה תביעה לבית משפט, עיין כאן https://drive.google.com/file/d/1GxSb0c ... sp=sharing.
אין קשר כנראה לוועדה אחרת זה היה נחסם בכל החברות.
ואם זה כן הוועדה- אם אין לה יכולת לחסום קווים בפרטנר אז זה עוד סיבה להחליף את הוועדה.
אמממ... עבר הרבה זמן

כבר היה דיון?

28/7/19
‏‏לכידה.JPG
‏‏לכידה.JPG (46.29 KiB) נצפה 4461 פעמים

מלפפון

שליחהעל ידי מלפפון » 20:17 29/05/2019

זה לא ועדת הרבנים זה ועדת העסקנים וזה אחד מההוכחות

תשמעו סיפור הזוי. כידוע לכם ועדת הרבנים לענייני תקשורת נמצאת תחת מתקפה חריפה בחודש האחרון, כשיש כאלה שמצדדים בעד ויש כאלה נגד.
אז ככה. אני בחברת פרטנר, כמו לכולם נחסם לי קווים של מידע לכל/זמן אמת/ווצאפפון משפחתי ועוד ועוד. די התרגזתי, אחרי הכל אין בקווים האלו פסול, אבל אין מה לעשות- הוועדה מחליטה.
זה תקופה ארוכה שישנו קו בשם ''''קו הספורט''''.
מה יש בו? עדכוני ספורט יומיומיים, שידור חי מרדיו/טלוויזיה של משחקי כדורגל. תוכניות ספורט יומיות בשידור חוזר קבוע, ועוד שלוחות רבות ומגוונות כיד ה'' הטובה עליהם.
התקשרתי לפני שבועיים (יום רביעי כ''''ה שבט) למענה הקולי של הוועדה, השארתי את המספר שם וביקשתי שייחסם. לא קרה כלום.
התקשרתי עוד פעם ועוד פעם, ממש שיגעתי אותם, עד שחזר אלי נציג והבטיח לי שאכן הקו ייחסם.
עברו יום יומיים שלוש, שבוע- כלום לא קורה.
התקשרתי עוד פעם ועוד פעם, חזרו אלי שוב ואמרו שהעניין בטיפול.
עבר עוד יום ועוד יום- כלום לא קורה. הקו נשאר פתוח לרווחה- כשבינתיים עוד ועוד קווי ווצאפ אישיים נחסמים לי ולחברים.
השגתי איכשהוא את המספר של י. דואק- ממנהלי הוועדה, דיברתי איתו בשבוע שעבר- הוא אמר לי שלא שמע על הקו הזה, הבאתי לו את המספר והוא הבטיח שיחסום אותו לאלתר.
עבר שבוע מאז- הקו פתוח, לא נחסם.
מספר הקו הוא 1700720493. אני בפרטנר וזה פתוח, בדקתי ברמי לוי וזה פתוח גם שם.
הסיבה היחידה שיכולה להיות שהקו לא נחסם- זה בגלל שהוא בחברה אחרת, לא ב''''ימות המשיח'''', אלא בחברה שיש לה הסכם עם ועדת התקשורת.
הקו הזה מאוד מאוד ריווחי, כ-450 אלף דקות בחודש (!).
מצפה לעזרתכם, בתודה.
-------------------------------------------------------------------------
ויש גם קו של כל סוגי הרדיו שפתוח ומספרו 11700720213

מלפפון

שליחהעל ידי מלפפון » 20:21 29/05/2019

שלחתי את השאלות הבאות לשר התקשורת ולצמרת משרד התקשורת:
"פניה בעניין חסימת קוויים ע"י עסקני ועדת הרבנים לענייני תקשורת בניגוד לחוקי מדינת ישראל.
בשבוע החולף קיבלתי עוד 3 פניות בנושא הנדון והנה הן כאן במלואן:
***********************************************************************************************************************

1. שלום, מדבר יונתן,

אני מנהל של קו בטחוני, אבל החסימות הרבות מפריעות לתחזוקה השוטפת של הקו.

רציתי להסביר עד כמה זה קו חשוב ולמה אני מבקש שיפתחו לי אותו.

מטרת הקו שכמובן רק במכשירים כשרים מטרתו היא למנוע מבחורי ישיבות ואברכים
להשתמש במכשירים שהם לא צריכים כי יש בקו את כל האירועים הביטחוניים ללא דברים מיותרים

ואז בעקבות חסימת המספר הם נאלצים לשמוע רדיו וחבל.

אז נשמח שתפתחו לנו את הקו ע"מ שנוכל לתת את המרב לבחורי הישיבות ואברכי הכולל.

להלן המספר שאנחנו מבקשים לפתוח:

026523419

ניסינו לפנות לוועדה אבל לא היה מענה!

ושוב תודה מראש

יונתן

מנהל קו פורום ביטחון

2. למשרד התקשורת שלום.

קו "הכוון תעסוקתי" של עיריית בני ברק, במספר הטלפון 077-2221010 הינו קו אשר נועד לסייע לציבור החרדי
למצוא עבודה, וניתן לקבל בו מידע על משרות פנויות, וכן מעסיקים יכולים להשאיר "הודעות דרושים".

פרויקט הכוון תעסוקתי מופעל על ידי משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים על מנת ליישם את מדיניות הממשלה

בסיוע למעוניינים מהציבור החרדי להשתלב בשוק העבודה.

אני לא אפרט במייל זה על הפרויקט, בלינק זה ניתן לקרוא על הפרויקט באתר של משרד העבודה והרווחה: https://employment.molsa.gov.il/Employm ... nters.aspx

מספר זה נחסם לחיוג מהטלפונים הכשרים, והציבור החרדי שמעוניין למצוא עבודה ולקבל את הסיוע הממשלתי

במציאת העבודה - פשוט לא יכול לקבלו.

ועדת הרבנים מתקדמת לאט לאט.

קודם חסמו קווים של עסקים, עברו לחסום עמותות, המשיכו לחסום גם קווים של עיריות ומוקדי חירום,
ועכשיו חוסמים גם מספרים השייכים לפרויקטים של משרדי ממשלה.

מה הצעד הבא?

מתי משרד התקשורת יבין שהוא צריך להתערב בזה? כשהעסקנים יחסמו לחיוג את המספרים של משרד התקשורת בעצמו?
(לא סביר שזה יקרה, למה שהעסקנים יחסמו את המספרים של המשרד הממשלתי, שהעביר את הכוח שלו אליהם, ומינה אותם להיות אחראיים באופן בלעדי על תקשורת של יותר מחצי מיליון אזרחים? הם יחסמו כנראה מספרים של משרדי ממשלה, שלא ממש מסייעים להם לשלוט בציבור).

האמת, אני מאמינה שמשרד התקשורת יתחיל להתערב בנושא, רק מתי שמשטרת ישראל תתחיל לחקור את השחיתות הזו,

ולצורך זה אני מכתבת את המחלקה לחקירת פשעים כלכליים בלהב 433.

השולטים בוועדת הרבנים מבריחים לכיסם בניגוד לחוק מיליוני ש"ח מהעמותה (לא אני אומרת, כך קובע רשם העמותות בדוחות רשמיים).

כנראה, חלק מהכספים האלו מגיעים לכמה פקידים במשרד התקשורת, על מנת לקנות את השתיקה שלהם.

כנראה קנו לא רק את השתיקה שלהם, כי משרד התקשורת כבר נתן לעסקנים האלה את הכוח לחסום לציבור החרדי,

אבל הציבור החרדי מוצא דרכים לעקוף את החסימות האלה. ולכן משרד התקשורת פרסם שימוע שיסגור את כל קווי המידע הקולי: https://www.gov.il/he/departments/publi ... 0_28042019

העסקנים קנו את משרד התקשורת שיהיה עושה דברם, ויחסל לחלוטין את כל קווי המידע הקולי.

פקידים המבצעים הוראות של מושחתים שמועלים בכספים.

3. לכבוד מר אמיר בירן,

מרכז בכיר פניות ציבור, משרד התקשורת.

פניתי אליך במייל וכתבתי לך כדלהלן:

"אני מנוי כשר בסלקום, מספר הטלפון שלי הוא 052-7xxxxxx ונחסמה על פי הוראת ועדת הרבנים,
האפשרות לחייג מהמספר שלי אל המספר 077-3136666.

המספר הנ"ל משמש להקלטה, דהיינו, כשאני מחייג אל המספר הנ"ל, אני יכול לדבר, השיחה מוקלטת ונשלחת אלי למייל.

בחיוג לקו המדובר נשמע צפצוף קצר ולאחריו דממה. לא רק שאין בו תוכן שלא מתאים לשומרי מצוות, אלא אין בו תוכן כלל.
זוהי חסימה שרירותית ללא כל סיבה. אודה לעזרתכם."

בתגובה לפנייתי, שלחת את ההודעה המצ"ב, שקיבלת מחברת סלקום.

המכתב ששלחת אלי, מתייחס למספר אחר, ולא אל המספר שעליו התלוננתי שנחסם.

בנוסף, במכתב כתוב שוועדת הרבנים חוסמת את האפשרות לחייג למספרי טלפון של שירותים לא כשרים.
המספר עליו התלוננתי שנחסם משמש לשם הקלטת שיחות, ואין אפשרות לשמוע בו כלום.
האם יתכן שיש פסול בהאזנה לדממה? האם יתכן שדממה תיחשב תוכן לא ראוי?

פניתי אל ועדת הרבנים לענייני תקשורת, השארתי הודעה, אמרו שיבדקו ויחזרו אלי. לא חזרו.

******************************************************************************************************

מה בדעת השר וצמרת משרד התקשורת לעשות נוכח המשך התופעה הבלתי חוקית הזו?"

תגובת משרד התקשורת:
"מאשרים קבלת הפניה שהועברה לטיפול אגף פיקוח ואכיפה במשרד התקשורת אשר ישיב ישירות לפ

Moshe men

שליחהעל ידי Moshe men » 20:49 29/05/2019

דרך אגב, נכון לשעה 20:48 היום, כ''ד אייר תשע''ט, קו הספורט פתוח לרווחה (אני בחברת פרטנר)
1700-721-2745.
לעזאזל.
ומי שמעוניין לשמוע את ערוץ 2/10 בשידור חי, כולל כל התוכניות המרתקות, 24 שעות ביממה-
1700-725-982.
פשוט לא ייאמן.
לעומת זאת, ''נאמבר'' המוכר לכולנו- שבו ה''י אפשר לעבור לכל מיני עסקים, ביניהם ה' ישמור ויציל בנקים וכדו' , שכידוע הפילו חללים הרבה ל''ע- ברוך ה' חסום.

הבוס הגדול

שליחהעל ידי הבוס הגדול » 01:25 31/05/2019

קו הספורט דובר כאן כבר בעבר רבות.
לא ברור מה הסיפור שלו (מעבר לכסף, או שהוא פשוט איים על דואק ברצח, כמו שידוע לי על כמה שעשו כך, ונפתח להם, אבל אל תפתחו ציפיות, מי שאיים עליו ברצח, זה רק כאלו עם קבלות... אחרת זה לא עובד)

עניבןגביר

שליחהעל ידי עניבןגביר » 18:48 31/05/2019

חסמו את נאמבר?! אני חשבתי שהם פשוט פרשו ללא התראה.
אפילו ממספר ניתוביה או אישי זה לא עובד

חזור אל “חדש במערכת”

מי מחובר

משתמש הגולש בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 1 אורח