עצומה כנגד החסימות

ימות המשיח
הנהלה ראשית

עצומה כנגד החסימות

שליחהעל ידי ימות המשיח » 23:46 20/01/2019

בפורטל התוכן עלתה עצומה שהציבור מתבקש לחתום עליה כנגד חסימות העסקנים.
מספר הקו הוא 0795951091
על מנת להגדיר בשלוחה במערכת שלכם הפניה לעצומה, יש להגדיר את ההגדרות הבאות בשלוחה שתרצו שתפנה לעצומה

קוד: בחירת הכל

type=routing_yemot
routing_yemot_number=0795951091

הבוס הגדול

Re: עצומה כנגד החסימות

שליחהעל ידי הבוס הגדול » 08:26 22/01/2019

ציטוט מפורטל נתיב:

דברתי היום עם אחד מהעסקנים של הוועדה, ותוכן הדברים הוא כדלהלן:
אכן הם הולכים לחסום את כל הקווים באופן גורף, וכן יהיו על זה בימים הקרובים, חתימות של כמעט כל גדולי ישראל.
ובקשר לקווים הכשרים, כל הרשימה דלעיל, הם פותחים קומה כשרה, וכל מה שכשר, יכנס לשם.
ככל הנראה ימות המשיח יודעים על זה, והם עושים כעת קמפיין כאילו תמים, ומנסים לעורר כאילו שהם נלחמים למען התורה, אבל הם באמת נלחמים למען פרנסתם, שזה בעצם קווי הנייעס.

אם זה נכון, אז כולנו בבעיה אמיתית.
לימות - וגם לנו - אנחנו באותה סירה.
מה, הם הולכים לחסום את קול הדף? קול הלשון? קל קו?
אז יהיו החרגות, אז מה ההבדל?
לא מבין אותם...
מבין שצריך לעשות קצת סדר, אבל מחסימה גורפת אני די נבהל...

קופת הקהל

שליחהעל ידי קופת הקהל » 09:36 22/01/2019

היום פורסם קול קורא מהרבה רבנים לא בהכרח מאד מפורסמים הקוראים להשתמש עם מערכות תוכן עם הקידומת הכשרה בלבד.
אבל יש מאד הרבה הגבלות. למשל בקווי קבוצה ניתן שעד 5 מנהלים ישאירו הודעות... מה יעשו משפחה בת 6 נפשות הרוצות לעדכן בשמחה משפחתית או שאוספים כסף עבור מתנה לאירוסין??
אני קורא לימות המשיח לבוא בדברים עם העסקנים ולהקצות לנו גם מספרים כשרים שלא יחסמו ע"מ שנוכל להשתמש הלאה עם הפלטפורמה הרחבה עם היכולות המשוכללות אך מצד שני אני קורא גם לוועדת העסקנים (כתיב הרבנים) לאפשר שימוש חופשי במערכות לאחר אישור וכד' ללא הגבלות מיותרות שנותנות הרגשה כי תיכף לא יהיה ברירה והעולם יהיה חייב להשתדרג לטלפון שמטפשים את בעליהם (קרי 'חכמים') לא!!! אנו רוצים להשאר מוגנים וכשרים מכל הזוהמה, אבל כן, תנו לנו אפשרות לשלוח מיילים בשביל שלא נצטרך גישה מיותרת למחשב. תנו לנו גישה לתכנן נסיעה ותרגום מילים ואפילו חיפוש מימרא בתוך הש"ס שמאד ע(ו)זר לי, כן אנו לא מבינים את הגבלה שרק 5 אנשים יוכלו לעדכן. אם אתם רוצים שיושארו הודעות כשרות בלבד הנכם יכולים לבקש מכל אחד ואחד התחייבות אישית כולל חתימה וצילום ת"ז אבל לא הגבלה לא מובנת. (*)

אקח לדוגמה את מידע לכל הנותן עדכונים נפלאים מידי חצי יום שמותר להשתמש ולהאזין להם רק מהבית... אם זה כשר תנו גישה גם מהנייד ואם לא אז מהבית אפשר לחטוא?? ובוודאי שאין סכנת התמכרות בקו זה... אתמהה.
כמו"כ אבקש לפרסם את התקנון המלא.

(*)לפני כשנה חזרתי מביה"ח עם נהג טקסי והוא כמובן הפעיל את הווייז לאחמ"כ התחיל לשוחח על דא ועל הא ועל זה שאנחנו החרדים נתקענו אי שם מאחור ומה נעשה כשנתקע בדרך.. מיד שלפתי לו את הטלפון שלי והפעלתי את ניווט פון.. "אם רוצים תמיד נוכל להסתדר" ברוך ה'.
נערך לאחרונה על ידי קופת הקהל ב 10:29 22/01/2019, נערך פעם 1 בסך הכל.

סביר למדי

שליחהעל ידי סביר למדי » 10:28 22/01/2019

תסתכלו שוב ב'קול קורא' שפורסם, אפילו לא רב אחד! מרבני ה'וועדה' חתם שם,
ותרשו לי לשאול שאלה, למה?
כי כנראה הרבנים של הוועדה נגד המהלך הזה ומי שמנהל את העמותה ומנסה לכפות את עצמו על הציבור עם כאילו קומה כשרה חדשה זה העסקנים שהשתלטו על העמותה וגזלו אותה מהרבנים שהיו שם.

אאד
יצירת קשר:

שליחהעל ידי אאד » 10:39 22/01/2019

אני קורא לימות המשיח לבוא בדברים עם העסקנים ולהקצות לנו גם מספרים כשרים שלא יחסמו ע"מ שנוכל להשתמש הלאה עם הפלטפורמה הרחבה עם היכולות המשוכללות
העסקנים לא מעוניינים להקשיב!!!
אך מצד שני אני קורא גם לוועדת העסקנים (כתיב הרבנים)
הם ממש יענו לך...
לאפשר שימוש חופשי במערכות לאחר אישור וכד' ללא הגבלות מיותרות שנותנות הרגשה כי תיכף לא יהיה ברירה והעולם יהיה חייב להשתדרג לטלפון שמטפשים את בעליהם (קרי 'חכמים') לא!!! אנו רוצים להשאר מוגנים וכשרים מכל הזוהמה, אבל כן, תנו לנו אפשרות לשלוח מיילים בשביל שלא נצטרך גישה מיותרת למחשב. תנו לנו גישה לתכנן נסיעה ותרגום מילים ואפילו חיפוש מימרא בתוך הש"ס שמאד ע(ו)זר לי,
מצטרף בחום

simcha33345

שליחהעל ידי simcha33345 » 10:44 22/01/2019

אתמול נחסם לי קו של קופת השכונה שלנו, שמעדכן מידי פעם על חלוקת לחם, ירקות, וכדו' או מכירת תלושים, קו שניתן רק להאזין לעידכון האחרון של הקופה, למה זה חטאנו שלא נוכל להתעדכן על חלוקת מצרכים?? זה אחד מאלפי דוגמאות שאנשים סובלים מהחסימות שאין אליהם כלל ביקורת, ולכן כל המשחקים של וועדת העסקנים, הכל שקר, לצערינו....
אלוואי שעם העצומה הזאת יהיה קצת ביקורת מה'צד' על הנעשה בוועדת התקשורת..

קופת הקהל

שליחהעל ידי קופת הקהל » 10:46 22/01/2019

אאד
יצירת קשר:

שליחהעל ידי אאד » 10:56 22/01/2019

קדימה
חברה
אפשר לחתום עם שם בדוי
תחתמו כמה שיותר!!!

להלן קישור לחתום נגד החסימות
https://www.atzuma.co.il/6134

אברהם אברהם

שליחהעל ידי אברהם אברהם » 11:59 22/01/2019

תסתכלו שוב ב'קול קורא' שפורסם, אפילו לא רב אחד! מרבני ה'וועדה' חתם שם,
ותרשו לי לשאול שאלה, למה?
כי כנראה הרבנים של הוועדה נגד המהלך הזה ומי שמנהל את העמותה ומנסה לכפות את עצמו על הציבור עם כאילו קומה כשרה חדשה זה העסקנים שהשתלטו על העמותה וגזלו אותה מהרבנים שהיו שם.
איפה פורסם?
אפשר להביא לכאן לראות?

סביר למדי

שליחהעל ידי סביר למדי » 12:19 22/01/2019

אני לא מצליח לצרף קובץ כאן
יש לי את זה כתמונה

חזור אל “חדש במערכת”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 5 אורחים