עצומה כנגד החסימות

davd

Re: עצומה כנגד החסימות

שליחהעל ידי davd » 14:01 05/03/2019

"מה חשבתם, אם היה צל צילו של סיכום, גם הוועדה היתה מכריזה על כך, וגם ימות היו מפרסמים על כך במודעות ענק, אל תהיו ...."
ימות אכן פירסמו את זה באופן במודעות ענק, גם כאן בפורום, וגם אצליהם בשירות הלקוחות, ואם באמת זה לא היה מתואם מול הוועדה אז למה זה לא נחסם עד עכשיו?
וחוץ מזה מה זה קשור אם הייתה תיאום או לא הייתה תיאום, הרי כל הזמן, אלו שגיבו את הוועדה ועסקניה (ובתוכם אתה "הבוס הגדול") כתבו והסבירו שיש הפנייה לקווי נייעס, ושיש נייעס ודברים שהוועדה אינה מרוצה מהם, והיו כאלו שהרחיקו לכת, וטענו שיש חסימות גורפות מכיון שהכמות של הקווים הלא טובים (או המספרים האישיים) מידי גדולה בשביל לבדוק אותם.
אז זהו
עכשיו יש קומה כשרה, אין שום מערכת ששייכת למספרים הכשרים שיש שם תוכן לא כשר, אין הפנייה לקווי נייעס, כל מפעיל קו, מתחייב את התנאים של הוועדה, ועם זאת כל המספרים נחסמו!
אולי אתה מחכה שימות ייכנעו לוועדה.
אבל אני ואיתי רוב מניין ובניין משתמשי מערכות ימות המשיח, מגבים את ימות באופן מלא, ואנחנו מבקשים מימות.
אל תכנעו!, אל תיתנו את ידיכם למושחתים האלו לשלוט עלינו!,
בבקשה ממכם ימות, נא תפעלו נגד הוועדה עד הסוף!,
נא תשימו סוף לשחיתות ולאכזריות ולהשתלטות , ולהתעללות בציבור (כביכול בשם התורה וגדוליה).

ואז... באמת יהיה ובא לציון גואל.
ימות הציבור מאחוריכם!.
אני לא נכנע לאף אחד שמתעלל בי, אבל אני פשוט אדם ריאלי.
לוועדה יש כוח מטורף בידיים, על זה אין חולק.
וגם אין חולק שימות לא יכולים להתמודד מולם, תגיד מה שתגיד, תסתכל לאמת בפנים.
אי לכך, אין לדעתי ימות ברירה אלא להכנע לוועדה. ככה זה עובד בשוק של המאפיות.
יש לך משהו אחר להציע חוץ מלקטר כל היום?
וזה מה שאמרתי, כל עוד ימות לא יורידו את הנעליים בפני יונתן, הסברא אומרת ששום דבר לא יזוז.
פטוש וקל וריאלי, במקום כל הברברת והדמיונות.
ובעניין הניוד לבזק, זה גם לא עוזר בחלק מהמקרים.
אז ככה, קודם כל לידיעתך מה שאתה כותב נקרא "כניעה"!, אתה יכול להגיד שאתה כבר מיואש מלהילחם ולכן אתה נכנע, אבל הסיבות לא משנות, אתה נכנע!.
לגבי מה שאתה כותב שיש להם כח מטורף בידיים, אז דע לך, שישנו כזה דבר שנקרא מערכת משפטית, וכפי שהבנתי מהפורום כאן ישנם כמה וכמה אנשים ש תבעו / תובעים / יתבעו, וטוב שכך, נקווה שייצא מכך משהו (או לפחות יהיה אנשים שיעשו קצת פרנסה מזה), על כל פנים, תמיד ניתן להוציא את הכח המטורף הזה מהידיים הלא נכונות, נכון שלפעמים זה קצת קשה, וקצת מייאש, ולוקח קצת זמן, אבל לא צריך להתייאש הסוף שלהם יגיע בעז"ה.
וכאן אני פונה אליך ולכל מי שמגבה את הוועדה, וכמובן אל הוועדה בעצמה, שאני מקווה (ומאמין), שהם גם מסתכלים כאן קצת.
אתם יורים לעצמכם ברגליים!, אתם חושבים שהמלחמה שלכם היא רק נגד ימות המשיח, אבל עם כל יום שעובר הציבור מבין יותר ויותר, שמעשיכם אינם קשורים לצדקות, ולשמירה על הדור, אלא לשחיתות מהדרגה הכי נמוכה ששיך, ויגיע היום הציבור יעזוב אותכם, (העצומה הייתה רק דוגמה קטנה לדעת הציבור)

ומצד שני אני כותב לכל מי שמעוניין שהצדק ישלוט, ולא שחיתות, (וכמובן אני פונה גם אלי, לדאבוני עדיין לא עשיתי משהו רציני בנידון).
דבר ראשון אל תכנעו בלב ובמחשבה
דבר שני אל תתייאשו, ואל תחליטו החלטות ייאוש...., אלא אדרבה, תגידו לעצמכם ולכל מי שמוכן להקשיב לכם, "אדרבה, אני יפתח קווים רק בימות המשיח, נגבה אותם בכל האמצעים", (כבר נסתדר עם קווים מבזק וכו', העיקר לא לעזוב את ימות).
דבר שלישי כל מי שיכול לעשות משהו רציני נגד השחיתות של הוועדה, שיעשה, לדוגמה תביעות קטנות, פניה למשרד התקשורת, או למשרד לפניות הציבור (בדרך אגב, יו"ר הוועדה הינו חרדי (ח"כ ישראל אייכלר), והוא כנראה יבין טוב מאוד במה מדובר).
ואני בטוח שאם אנחנו הציבור היינו מתייצבים מאחורי ימות בכל הכח, הוועדה כבר הייתה מזמן מפסיקה עם פעולותיהם המושחתים (אציין רק ששמעתי פעם ממישהו שדיבר עם י.ל. והוא אמר לו, שאם ימות המשיח....., הם ייצאו בחרם על ימות המשיח, וי.ל. הוסיף שהוא בטוח שחסידות כמו בעלזא ויז'ניץ ישתתפו בחרם...., אז אנחנו מבינים טוב מאוד, שהכח המטורף בידיים בנוי בעיקר על הציבור שהם חונקים אותם בידיהם המושחתות..., אז אם הציבור לא ייתן להם את הכח המטורף הזה, לא יהיה להם את זה!).

לגבי הנושא של ניוד קו מבזק, אז אחזור בקצרה על מה שכבר דובר כאן בפורום.
החסימות מתבצעות באופן גורף, כלומר שחוסמים טווחים שלמים, לדוגמה כעת שכל הקומה הכשרה נחסמה, אז נחסם מהמספר 033060000, ועד המספר 033069999, אז כמובן שכל מספר באמצע הוא בכלל החסימות, גם אם הוא מכיל דברים טובים ושיעורי תורה וכו'.
ואילו כאשר מביאים קו מבזק, הרי הקו הזה הוא קו שאינו קשור לשום טווח, וכמובן שלא ייחסם כאשר החסימות הגורפות קורים.
כמובן שאם יש מישהו שמדווח לוועדה על המספר, כמובן שהם יכולים לחסום גם את זה.
אבל לכל מי שמחפש פיתרון בשבילו אישית, מערכת משפחתית, וכו', אז הפיתרון הזה הוא הכי טוב. (אני כבר משתמש עם מספר כזה מעל לשלוש שנים, וב"ה עדיין לא נחסם עד היום הזה).

הבוס הגדול

שליחהעל ידי הבוס הגדול » 14:28 05/03/2019

בכביש אל תהיה צודק, תהיה חכם...
או קיי, תקרא לזה שאני נכנע, אבל כל המלל שכתבת, מה למעשה? כלום!
לתת גיבוי... או קיי, אני ימשיך לתת גיבוי לימות, ואז מה, יונתן יחליט לפתוח לי את הקו????
לכן אני אומר שאין ברירה, אא"כ יש לך משהו מעשי באמת.

Moshe men

שליחהעל ידי Moshe men » 14:34 05/03/2019

אני לא מבין. כתבנו כאן פיתרון מאוד מעשי ומאוד מוצלח. ניוד מבזק. לא קראת?

כוכב

שליחהעל ידי כוכב » 15:40 05/03/2019

וזה מועיל רק למספר שלא יפורסם בציבור, (ולפעמים גם ווצפונים עם רשימת תפוצה גדולה, יכול להיות איזה משוגעים חמומים בפנים שידווחו לוועדה על המספר)

כוכב

שליחהעל ידי כוכב » 15:42 05/03/2019

אגב, מעניין מתי הועדה תתחיל לשלוט גם על המספרים של בזק. (אל תדאגו להם, הם ימצאו את הדרך לשם).

davd

שליחהעל ידי davd » 15:44 05/03/2019

וזה מועיל רק למספר שלא יפורסם בציבור, (ולפעמים גם ווצפונים עם רשימת תפוצה גדולה, יכול להיות איזה משוגעים חמומים בפנים שידווחו לוועדה על המספר)
אם אין בוואצפון תוכן לא טוב, למה שזה ייחסם, קרי, למה שמישהו ידווח,
ואם יש באמת תוכן לא טוב, הרי טוב שזה נחסם, הרי לא מזה אנחנו מדברים כאן, אנחנו אנשים פשוטים שרוצים לחיות חיים רגועים, ללא חסימות לא מוצדקות.
אז יש את הפיתרון הנ"ל.

דוב

שליחהעל ידי דוב » 17:35 05/03/2019

יכול להיות שהם יכולים לבדוק גם מספרים של בזק לפי כמות המחוברים בו זמנית לקו אחד (שאז זה ודאי לא המספר שלך בבית), כמו שכתבו פה פעם שהם יושבים בעצמם על המחשבים של חלק מחברות התקשורת.
זכור לי שאאד כתב פעם שנחסם לו מספר מבזק.

Moshe men

שליחהעל ידי Moshe men » 18:25 05/03/2019

יכול להיות שהם יכולים לבדוק גם מספרים של בזק לפי כמות המחוברים בו זמנית לקו אחד (שאז זה ודאי לא המספר שלך בבית), כמו שכתבו פה פעם שהם יושבים בעצמם על המחשבים של חלק מחברות התקשורת.
זכור לי שאאד כתב פעם שנחסם לו מספר מבזק.
אך ורק בחברת סלקום, וגם זה לא בטוח בכלל.
בכל שאר החברות החשש הזה לא קיים.

דוב

שליחהעל ידי דוב » 19:43 05/03/2019

כן, רק שמספיק 10 שמחוברים יחד מחברת סלקום לקו שלך, בשביל שיחליטו לחסום את זה לכל החברות.

כוכב

שליחהעל ידי כוכב » 19:51 05/03/2019

אם אין בוואצפון תוכן לא טוב, למה שזה ייחסם, קרי, למה שמישהו ידווח,
ואם יש באמת תוכן לא טוב, הרי טוב שזה נחסם, הרי לא מזה אנחנו מדברים כאן, אנחנו אנשים פשוטים שרוצים לחיות חיים רגועים, ללא חסימות לא מוצדקות.
אז יש את הפיתרון הנ"ל.
לא אמרתי שזה אנשים נורמליים, זה חמומים שיודעים שאסור לפתוח ווצפון רח"ל (או שהם סתם מתעצבנים על הצנתוקים ורוצים לנקום או כל מיני סיבות אחרות)

חזור אל “חדש במערכת”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 9 אורחים