סיוע בתביעות כנגד חברות התקשורת/ועדת הרבנים/העסקנים

קימבוניישן

Re: סיוע בתביעות כנגד חברות התקשורת/ועדת הרבנים/העסקנים

שליחהעל ידי קימבוניישן » 13:22 08/01/2019

למי שמעוניין בקבלת סיוע בהגשת תביעה קטנה
אפשר לפנות למייל: tv5381858@gmail.com
כל הכבוד לך. אני הגשתי תביעה שבוע שעבר נגד ועדת הרבנים וזיתי בפיצוי על סך 5000 שח.
תבעתי בתור מאזין שנפגע וכן ברצוני להגיש תביעה נוספת בזמן הקרוב בתור מנהל קו שנפגע כספית שם הסיכויים לקבל פיצוי גבוהה יותר גדול
בהצלחה לכולם
יש אנשים שבעקבותיך יגישו אולי גם, אבל נא לדייק במציאות כי במידה והגשת בשבוע שעבר עדיין לא קיבלת פיצוי זה תהליך של כמה חודשים עד שיש דיון
סליחה
התכוונתי לחודש שעבר.
בתאריך 02/11/18

ברוך789

שליחהעל ידי ברוך789 » 16:51 16/01/2019

תביעה לדוגמה שהוגשה כבר ניתן לראות כאן: https://drive.google.com/file/d/1GxSb0c ... sp=sharing
מי שמעוניין בסיוע בניסוח כתב תביעה עבורו, מוזמן לפנות לכתובת הדוא"ל: tv5381858@gmail.com

zxc

שליחהעל ידי zxc » 19:42 16/01/2019

תודה על הסיוע שאתה נותן וזה יפה מאד הכל.
יש לי רק הערה קטנה שהיא גדולה, בכך שהינך מדגיש שסלקום לא מאשרת לנייד מספר כשר למסלול רגיל, הינך יכול לגרום לקיים משפט על ענין זה, ולגרום שהענין יבוטל, ואז ההרס והארס הרב שיהא מזה תוצאותיו מי ישורנו. (אם עד היום קו כשר מחלק את העולם לשנים, זה יגמר....)
אשמח לשמוע את תגובתך בנידון

אורתודוכס

שליחהעל ידי אורתודוכס » 20:09 16/01/2019

יש לי רק הערה קטנה שהיא גדולה, בכך שהינך מדגיש שסלקום לא מאשרת לנייד מספר כשר למסלול רגיל, הינך יכול לגרום לקיים משפט על ענין זה, ולגרום שהענין יבוטל, ואז ההרס והארס הרב שיהא מזה תוצאותיו מי ישורנו. (אם עד היום קו כשר מחלק את העולם לשנים, זה יגמר....)
תגובתי לשאלתך היא
שעצם העניין של החסימות בלי כל דין וחשבון העלה בראשי לא פעם ולא פעמיים את האפשרות לעבור ללא כשר. לעצם העניין אני צריך sms ותו לא!
גם אם שם המשתמש לי זה "אורתודוכס" זה לא אומר שום דבר

zxc

שליחהעל ידי zxc » 20:16 16/01/2019

האם אתה הוא ברוך?
אם כן ואם לא, חדל ממנו ונעבדה את ד', אבקשך כל לשון של בקשה שלא תדרדר את כל היהדות החרדית, בגלל אי אילו בעיות קטנות או גדולות, התביעה ברובה טובה מאד, גם ללא הסעיף של אי הרשאה לעבור ללא כשר
נ.ב. להבהרה, כמובן, שאיני נגד עצם התביעות, אלא נגד סעיף זה בלבד!
אגב, שאלתידיין חשוב, והוא אמר לי שאת סלקום אין שום בעיה לתבוע, ואפילו שעי"ז יגרר שסלקום תערב את הועדה וגם הם יאשמו בועדה, אבל אם רוצים לתבוע במפורש את הועדה בעצמה, צריך לקרוא להם קודם לד"ת.

ברוך789

שליחהעל ידי ברוך789 » 11:55 17/01/2019

אני נותן סיוע בניסוח הטענות, איננו קובע לאף אחד מה לטעון בתביעתו.
מי שמעונין לתבוע עם הסרה של סעיף כזה או אחר, או הוספת הסתייגויות (בדיוק כפי דרישת התובע שאת תביעתו פרסמתי, שבמידה ורבני הועדה האמיתיים, ולא העסקנים יפרסמו שהם תומכים בחסימות אלו, הוא ימחק את תביעתו מייד מבלי לדרוש אפילו כתב הגנה מצד סלקום).

כל אחד צריך לשאול את רבותיו לגבי התביעה, אם כי כל הרבנים והדיינים עימם התייעצתי התירו לתבוע את חברות התקשורת בתביעות קטנות. אינני רב מורה הוראה, והסיוע הוא למי שקיבל את אישור רבותיו.

אציין כי כיום שרותי תועבה והימורים אינם נמצאים במספרים רגילים כפי שהיה בעבר, והיום אסור בחוק לתת שרותים אלו באופן פתוח לציבור שלא מבקש מפורשות לפתוח עבורו טינופת זו. כך שהצורך בחסימות אדוקות שהיה בעת הקמת הועדה הינו פחות מאשר היה בעבר.
כמובן המטרה האידיאלית שיהיהו כמה רשימות חסימה בהתאם לפיקוח של רבנים שונים, כשכל אחד יכנס לחסימה בהתאם לרשימה של רבותיו, ולא יכפו מספר עסקנים את דעתם הכלכלית בחסימות על כלל הציבור (בדיוק כדברי העסקן חיים לנג, שהחסימות חוסכות כסף רב לחברות התקשורת..)

כמובן,מי שמעוניין בקבלת סיוע בהגשת תביעה קטנה אפשר לפנות למייל: tv5381858@gmail.com

zxc

שליחהעל ידי zxc » 18:54 17/01/2019

אתה מאריך שוב בדבריך באריכות רבה והינך צודק בכל מילה ואני מוקיר ומעריך אותך על פעולותיך.
אני דיברתי על נקודה מסוימת
בכך שהינך מדגיש שסלקום לא מאשרת לנייד מספר כשר למסלול רגיל, הינך יכול לגרום לקיים משפט על ענין זה, ולגרום שהענין יבוטל, ואז ההרס והארס הרב שיהא מזה תוצאותיו מי ישורנו. (אם עד היום קו כשר מחלק את העולם לשנים, זה יגמר....)
פשוט מאד בגלל 2 החברה האלה של הועדה זה יגרום שכל אחד יוכל לעבור ללא כשר לגמרי, ולהתפרסם עם מספר כשר, זה הכל!

Moshe men

שליחהעל ידי Moshe men » 23:30 17/01/2019

אתה מאריך שוב בדבריך באריכות רבה והינך צודק בכל מילה ואני מוקיר ומעריך אותך על פעולותיך.
בכך שהינך מדגיש שסלקום לא מאשרת לנייד מספר כשר למסלול רגיל, הינך יכול לגרום לקיים משפט על ענין זה, ולגרום שהענין יבוטל, ואז ההרס והארס הרב שיהא מזה תוצאותיו מי ישורנו. (אם עד היום קו כשר מחלק את העולם לשנים, זה יגמר....)
פשוט מאד בגלל 2 החברה האלה של הועדה זה יגרום שכל אחד יוכל לעבור ללא כשר לגמרי, ולהתפרסם עם מספר כשר, זה הכל!
אני גם כן מסכים לדבריך. ראשית כל תודה רבה ועצומה לברוך על העזרה בתביעה, ויהי רצון שזה יגרום להפסקת ההתעללות של העסקנים והחברה.
אבל באמת כדאי להדגיש לשופט שאין לנו עניין שיהיה אפשר לנייד מספר כשר לחברה לא כשרה.
ושוב תודה רבה ובהצלחה, מחכים לעדכונים על הצלחת התביעה.
נ.ב. סתם לידיעה, כבר היום יש חברה שנותנת אפשרות של מספר כשר עם אינטרנט וsms, ולא חוסמת שום קו תוכן.
האשמים היחידים בזה זה העסקנים שלא נותנים אפשרות להיות בחברה שלא תחסום לנו בוקר וערב מה שיעלה בדעתם.
אני ח''ו לא אומר שזה מתיר אינטרנט, רק שיחשבו שוב על מה שהם עושים.

אאד
יצירת קשר:

שליחהעל ידי אאד » 23:35 17/01/2019

אני גם כן מסכים לדבריך. ראשית כל תודה רבה ועצומה לברוך על העזרה בתביעה, ויהי רצון שזה יגרום להפסקת ההתעללות של העסקנים והחברה.
אבל באמת כדאי להדגיש לשופט שאין לנו עניין שיהיה אפשר לנייד מספר כשר לחברה לא כשרה.
ושוב תודה רבה ובהצלחה, מחכים לעדכונים על הצלחת התביעה.
נ.ב. סתם לידיעה, כבר היום יש חברה שנותנת אפשרות של מספר כשר עם אינטרנט וsms, ולא חוסמת שום קו תוכן.
והאשמים היחידים בזה זה העסקנים שלא נותנים אפשרות להיות החברה שלא תחסום לנו בוקר וערב מה שיעלה בדעתם.
ג"א מצטרף לכל הנ"ל
גם לברכות הלבביות - תודה רבה
וכן על הענין שלא לדרוש את פתיחת הניוד הכשר

קופת הקהל

שליחהעל ידי קופת הקהל » 11:39 20/01/2019

אגב, תביעה לתביעות קטנות הוא טרטור גדול לחברה מאחר ואין אפשרות ליצוג ע"י עורך דין, ובעל החברה /או בכיר מטעמה צריך להופיע בדיון. וע"כ רוב הסיכויים לסגירת התיק ע"י הסדר פשרה תיעשה מחוץ לבית המשפט.
ואז ניתן לדרוש את כל הדרישות

חזור אל “חדש במערכת”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 3 אורחים