חדש ! "אימות דו שלבי"

BY6199

Re: חדש ! "אימות דו שלבי"

שליחהעל ידי BY6199 » 11:07 20/03/2017

האימות דו השלבי, הוא די מסובך!
בנוגע לזיהוי הוא נשלח דרך הטלפון ולא דרך המערכות הראשיות בחברה שכן יודעים מי המחייג (לא בטוח שהמידע זמין בשעת אמת) ולכן אפשר דרך כל טלפון לעשות חסוי,
זה ודאי שזה נשלח ע"י החברה, כי אם לא איך זה מגיע אליך?.
ברור שהמידע זמין בזמ"א, כי הרי יש שירותים בתשלום שמגלים זאת.
וזה שיש כזה דבר חסוי, זה לגיטימי, והחברה לא אמורה לחשוף את לקוחותיה, אבל לרמות את הלקוחות, לא מובן מהי אינטרס החברה.
זה שזה מגיע אליך לא אומר שהשרתים של החברה שולחים את המידע, החברה של השיחה היוצאות מעבירה מידע לחברה השניה על פי הגדרת המתקשר בד"כ זה המספר הרגיל לפעמים זה חסוי ולפעמים זה מספר אחר להם אין דרך לדעת לפחות לא בזמן אמת מי באמת מתקשר.
על מנת שתבין את דברי חשוב שתדע שכדי לנייד קו צריך לבצע אימות בכשרים זה בשיחת טלפון וניתן לזייף מספרים וזה עובד !!! חברת פלאפון לא מסתפקת באישור אלא שולחת שיחה חוזרת לאימות

לומד

שליחהעל ידי לומד » 13:14 20/03/2017

בנוגע לזיהוי הוא נשלח דרך הטלפון ולא דרך המערכות הראשיות בחברה שכן יודעים מי המחייג (לא בטוח שהמידע זמין בשעת אמת) ולכן אפשר דרך כל טלפון לעשות חסוי,
וזה שיש כזה דבר חסוי, זה לגיטימי, והחברה לא אמורה לחשוף את לקוחותיה, אבל לרמות את הלקוחות, לא מובן מהי אינטרס החברה.
זה שזה מגיע אליך לא אומר שהשרתים של החברה שולחים את המידע, החברה של השיחה היוצאות מעבירה מידע לחברה השניה על פי הגדרת המתקשר בד"כ זה המספר הרגיל לפעמים זה חסוי ולפעמים זה מספר אחר להם אין דרך לדעת לפחות לא בזמן אמת מי באמת מתקשר.
על מנת שתבין את דברי חשוב שתדע שכדי לנייד קו צריך לבצע אימות בכשרים זה בשיחת טלפון וניתן לזייף מספרים וזה עובד !!! חברת פלאפון לא מסתפקת באישור אלא שולחת שיחה חוזרת לאימות
אז איך אתה מסביר את זה שיש שירותי 'גלוי חסוי' בזמ"א, כמו המספר האישי של ימות המשיח?

BY6199

שליחהעל ידי BY6199 » 14:17 20/03/2017

אז איך אתה מסביר את זה שיש שירותי 'גלוי חסוי' בזמ"א, כמו המספר האישי של ימות המשיח?
כמו שאפשר לשנות מספר יש אפליקציות שעוקפות את זה ומגלות מה עומד מאחורי זה

noam

שליחהעל ידי noam » 16:44 23/04/2018

ניתן להגדיר בכל מודל, שהמאזין יעבור לאימות מספר הטלפון שלו לפני הכניסה (נגד אלה שמזייפים מספרים)
האימות מתבצע פעם אחת בכל שיחה.
בשביל להפעיל את ה"אימות דו שלבי", יש להגדיר:

קוד: בחירת הכל

check_phone_verify=yes
ההודעות הקשורות:
M1802 לצורך אימות מספר הטלפון שלכם, תקבלו כעת שיחה ממספר מסויים, יש לזכור את ארבעת הספרות האחרונות של המספר, ולהקיש אותם לאחר קבלת הצינתוק.
M1803 אנא הקישו את ארבעת הספרות האחרונות של מספר הטלפון שקיבלתם ממנו שיחה כעת
M1804 אחד או יותר מהנתונים שהוקשו שגויים
M1805 חלה שגיאה באימות מספר הטלפון
M1806 אימות מספר הטלפון בוצע בהצלחה

לשאר ההגדרות התקפות לכל השלוחות ניתן להכנס כאן
לא עובד ממספר חו"ל

אבי 300

שליחהעל ידי אבי 300 » 15:17 25/04/2018

ההסבר לגילוי חסוי הוא,
שהמספר האמיתי וודאי נשלח, כי בסופו של דבר צריך לחבר בין הפלאפונים. אך יש ערך ששמו "מספר לתצוגה" ואותו מסתירים.
שירותי גילוי חסוי מוציאים את המידע מהשדה האמיתי ומציגים אותו בשדה לתצוגה

הבוס הגדול

שליחהעל ידי הבוס הגדול » 12:32 15/10/2018

ניתן להגדיר בכל מודל, שהמאזין יעבור לאימות מספר הטלפון שלו לפני הכניסה (נגד אלה שמזייפים מספרים)
האימות מתבצע פעם אחת בכל שיחה.
האם יש אפשרות להגדיר אימות דו שלבי בשלוחת מערכת מכירות, שתדרוש אימות רק בשלב בחירת אמצעי התשלום ?

111

שליחהעל ידי 111 » 22:26 21/10/2018

יש לי קו גדול ויש ויש לי הרבה אנשים מחו"ל (כ3000איש) ואני רוצה לעשות כמו "אימות דו שלבי" למשל למנהלים שיכולים לגשת לניהול הקובץ האם יש פתרון ?????

הבוס הגדול

שליחהעל ידי הבוס הגדול » 22:27 21/10/2018

יש לי קו גדול ויש ויש לי הרבה אנשים מחו"ל (כ3000איש) ואני רוצה לעשות כמו "אימות דו שלבי" למשל למנהלים שיכולים לגשת לניהול הקובץ האם יש פתרון ?????
תוכל להכניס אותם לשלוחת הניהול רק עם רשימה לבנה

111

שליחהעל ידי 111 » 22:45 21/10/2018

תוכל להכניס אותם לשלוחת הניהול רק עם רשימה לבנה
אבל אני צריך נגד אלה שמזייפים מספרים (זה קל) ולזה אני צריך "אימות דו שלבי"

חזור אל “חדש במערכת”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 12 אורחים