שינוי מספר מנהל מערכת

יוסל'ה

Re: שינוי מספר מנהל מערכת

שליחהעל ידי יוסל'ה » 17:38 12/11/2019

@יוסלה, אתה טועה.
בוואצאפ פון כמו שנאמר, המספר המנהל, כלומר, זה שלא צריך להכניס בכלל סיסמת ניהול כדי לנהל את המערכת, זה המספר הראשון ברשימת התפוצה.

לצורך שינוי המספר הזה, יש לגשת ללשונית "שיגור הודעות" ולכתוב במספר הראשון ברשמית התפוצה את המספר המנהל שאתה רוצה שיהיה.

בהצלחה.
בדקתי
צודק

ערוץ הסקרים

שליחהעל ידי ערוץ הסקרים » 17:49 12/11/2019

יש לי קבוצת וואצפון עם חברים רבים, אבל החלפתי את מספר הפלאפון האישי שלי וכעת אינני יכול למחוק קבצים מהמערכת (דרך הפלאפון) כמו כל מנהל מערכת, כיצד ניתן לשנות את מספר הטלפון של מנהל המערכת? (ניסיתי לשנות דרך האתר, אבל למרות ששם זה שונה, מספר מנהל המערכת בפועל נשאר המספר הקודם), אודה מאוד למי שיעזור לי בזה.
תודה רבה
המספר הראשון שמופיע ברשימת תפוצה באתר הוא המנהל, תוכל לשנות את המספר למספר החדש שלך,
‎שים לב כדי שזה יקלט המספר שאתה רוצה שיופיע כמנהל אסור שהמספר יהיה ברשימת תפוצה לפני כן!‎

מנחם מענדל מענדי

שליחהעל ידי מנחם מענדל מענדי » 21:12 12/11/2019

יש לי קבוצת וואצפון עם חברים רבים, אבל החלפתי את מספר הפלאפון האישי שלי וכעת אינני יכול למחוק קבצים מהמערכת (דרך הפלאפון) כמו כל מנהל מערכת, כיצד ניתן לשנות את מספר הטלפון של מנהל המערכת? (ניסיתי לשנות דרך האתר, אבל למרות ששם זה שונה, מספר מנהל המערכת בפועל נשאר המספר הקודם), אודה מאוד למי שיעזור לי בזה.
תודה רבה
המספר הראשון שמופיע ברשימת תפוצה באתר הוא המנהל, תוכל לשנות את המספר למספר החדש שלך,
שים לב כדי שזה יקלט המספר שאתה רוצה שיופיע כמנהל אסור שהמספר יהיה ברשימת תפוצה לפני כן!‎
אלא אם כן הוא ימחוק אותו מהרשימה ויוסיף מחדש.... מובן מאליו.

חנון המרבה

שליחהעל ידי חנון המרבה » 10:45 13/11/2019

קודם כל אי אפשר להוסיף חבר בקבוצה דרך האתר (למה - ככה :( :( :( )
וחוץ מזה - כשאתה מוסיף חבר הוא נכנס ברשימה בסוף - אז שוב לא פתרת את הבעיה.
התשובה היחידה והמוחלטת כבר הוזכרה כאן באשכול שלוש פעמים ועכשיו אני מזכירו בפעם הרביעית ומקוה שזה גם האחרונה.......

מנחם מענדל מענדי

שליחהעל ידי מנחם מענדל מענדי » 19:36 13/11/2019

התשובה היחידה והמוחלטת כבר הוזכרה כאן באשכול שלוש פעמים ועכשיו אני מזכירו בפעם הרביעית ומקוה שזה גם האחרונה.......
אז אתה מקסימום או שדיברו על זה.... אתה עושה עריכה על המשתמש הראשון ובתיבת עריכה משנה את הפרטים.

חנון המרבה

שליחהעל ידי חנון המרבה » 19:58 13/11/2019

אז אתה מקסימום או שדיברו על זה.... אתה עושה עריכה על המשתמש הראשון ובתיבת עריכה משנה את הפרטים.
זה כבר הפעם החמישית באשכול שמדברים על אותו פתרון.....

גוטליב סוכן פלאפונים

Re: שינוי מספר מנהל מערכת;

שליחהעל ידי גוטליב סוכן פלאפונים » 20:01 13/11/2019

זה כבר הפעם החמישית באשכול שמדברים על אותו פתרון.....
בלי עין הרה
עד 120

חזור אל “עזרה הדדית ונושאים כללים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 4 אורחים