רשימת תפוצה שיעבוד בנוסף לרשימה לבנה

חנון המרבה

רשימת תפוצה שיעבוד בנוסף לרשימה לבנה

שליחהעל ידי חנון המרבה » 22:15 14/10/2018

האם אפשר להגדיר במערכת, שרק אלו שרשומים ברשימת תפוצה יוכלו להיכנס למערכת ובנוסף אלו הרשומים ברשימה לבנה זאת אומרת שבמערכת שלי מוגדר שרק אלו הרשומים ברשימת תפוצה יכולים להיכנס, הבעיה היא שמספרים מסויימים אינם יכולים להיכנס ברשימת תפוצה כמו מספרי חו"ל, לכן אני רוצה להגדיר שגם אלו שרשומים ברשימה לבנה (-מספרי חו"ל וכדו') יוכלו להיכנס בנוסף לרשימת התפוצה.
ואני לא רוצה להגדיר שרק רשימה לבנה תוכל להיכנס, כי אני רוצה שתהיה לי אופציה להכניס מספרים גם דרך הטלפון וזה אפשר רק ברשימת תפוצה!
אז מי שיכול לעזור לי בנושא יבורך מפי עליון!!!!!

מאגר

Re: רשימת תפוצה שיעבוד בנוסף לרשימה לבנה

שליחהעל ידי מאגר » 00:57 15/10/2018

אתה מגדיר הפניה לפי רשימת תפוצה, שכל הרשומים ברשימת התפוצה עוברים לשלוחה 1, וכל השאר עוברים לשלוחה 2,
ובשלוחה 2 אתה מגדיר כניסה לפי רשימה לבנה שכל הנמצא ברשימה זו עובר למערכת שנמצאת בשלוחה 1, וכל השאר מועברים לשלוחה לניתוק השיחה.

חנון המרבה

שליחהעל ידי חנון המרבה » 12:15 15/10/2018

אתה מגדיר הפניה לפי רשימת תפוצה, שכל הרשומים ברשימת התפוצה עוברים לשלוחה 1, וכל השאר עוברים לשלוחה 2,
ובשלוחה 2 אתה מגדיר כניסה לפי רשימה לבנה שכל הנמצא ברשימה זו עובר למערכת שנמצאת בשלוחה 1, וכל השאר מועברים לשלוחה לניתוק השיחה.
אני מבין את רעיון הדברים אבל קודם כל, יש לי כבר מערכת פועלת ומלאה תוכן ורשימת תפוצה נרחב ביותר, ככה שמאוד קשה לעדכן לציבור מספר חדש (במידה ונצרך, כפי שלכאורה הצעת), וחוץ מזה אין לי מושג מה ואיך מגדירים את מה שכתבת, אם תוכל לעזור!!!!
בכל אופן תודה רבה רבה.

zxc

שליחהעל ידי zxc » 13:38 15/10/2018

הוא לא התכוון, לכאורה למערכת חדשה,הוא התכוון למערכת שלך, שנמצאת בשלוחה 1. (כל שלוחות המערכת יתחילו אחרי שלוחה 1)

חנון המרבה

שליחהעל ידי חנון המרבה » 19:53 15/10/2018

הוא לא התכוון, לכאורה למערכת חדשה,הוא התכוון למערכת שלך, שנמצאת בשלוחה 1. (כל שלוחות המערכת יתחילו אחרי שלוחה 1)
אבל זה סתם משבש את כל הסדר, הרי עדיף להיכנס למערכת מיד, מאשר בל פעם ללחוץ 1, ואם לא לזה התכוונת, אז אנא הסבר יותר!
וחוץ מזה, שוב, אין לי מושג מה ואיך מגדירים את מה ש"מאגר" כתב.

מתעניין

שליחהעל ידי מתעניין » 22:38 15/10/2018

https://www.call2all.co.il/f2/viewtopic.php?f=11&t=3247
כאן ניתן להוסיף לרשימה לבנה דרך הטלפון

חנון המרבה

שליחהעל ידי חנון המרבה » 10:44 16/10/2018

https://www.call2all.co.il/f2/viewtopic.php?f=11&t=3247
כאן ניתן להוסיף לרשימה לבנה דרך הטלפון
קודם כל זה לא מוגן ע"י ימות המשיח, וחץ מזה אם הנכם יודעים איך ומה מגדירים את מה מ"מאגר" כותב, אשמח לקבל תשובה מפורטת
עכ"פ תודה רבה

zxc

שליחהעל ידי zxc » 19:44 16/10/2018

אם הנכם יודעים איך ומה מגדירים את מה מ"מאגר" כותב, אשמח לקבל תשובה מפורטת
עכ"פ תודה רבה
חשבתי שהבנת לבד, מאגר כתב כך:
1. תגדיר שכל שלוחות המערכת הם שלוחות פנימיות אחרי שלוחה 1. ושאר השלוחות בתפריט הראשי חוץ מ-1 ו-2 מבוטלות, או ריקות.
2.
אתה מגדיר בתפריט ראשי הפניה לפי רשימת תפוצה, שכל הרשומים ברשימת התפוצה עוברים לשלוחה 1 מהתפריט הראשי, וכל השאר עוברים לשלוחה 2 מהתפריט הראשי
ובשלוחה 2 מהתפריט ראשי אתה מגדיר כניסה לפי רשימה לבנה שכל הנמצא ברשימה זו עובר למערכת שנמצאת בשלוחה 1 מהתפריט הראשי, וכל השאר מועברים לשלוחה לניתוק השיחה.
(כל האדומים הוספתי בעצמי להסבר)
3. למעשה יוצא שכל המערכת שלך, היא - ללא ידיעת השומעים - בתוך שלוחה 1 של התפריט ראשי. וזה כוונתו לכניסה למערכת (וכפי שהסברתי בעבר שאין הכוונה למערכת חדשה ודו"ק)
4. בעיקר מה שיוצא, שקודם הוא בודק מיד בתפריט ראשי רשימת התפוצה, וכל השאר עוברים ל-2 ומשם לניתוק. רק אנשי חו"ל ואח"מים שברשימה הלבנה חוזרים לשלוחה 1 שזה אומר כניסה למערכת שלך.
(כמובן שאאד וחוות דעת יכולים הרבה יותר טוב להסביר.........

חנון המרבה

שליחהעל ידי חנון המרבה » 19:50 16/10/2018

אם הנכם יודעים איך ומה מגדירים את מה מ"מאגר" כותב, אשמח לקבל תשובה מפורטת
עכ"פ תודה רבה
חשבתי שהבנת לבד, מאגר כתב כך:
1. תגדיר שכל שלוחות המערכת הם שלוחות פנימיות אחרי שלוחה 1. ושאר השלוחות בתפריט הראשי חוץ מ-1 ו-2 מבוטלות, או ריקות.
2.
אתה מגדיר בתפריט ראשי הפניה לפי רשימת תפוצה, שכל הרשומים ברשימת התפוצה עוברים לשלוחה 1 מהתפריט הראשי, וכל השאר עוברים לשלוחה 2 מהתפריט הראשי
ובשלוחה 2 מהתפריט ראשי אתה מגדיר כניסה לפי רשימה לבנה שכל הנמצא ברשימה זו עובר למערכת שנמצאת בשלוחה 1 מהתפריט הראשי, וכל השאר מועברים לשלוחה לניתוק השיחה.
(כל האדומים הוספתי בעצמי להסבר)
3. למעשה יוצא שכל המערכת שלך, היא - ללא ידיעת השומעים - בתוך שלוחה 1 של התפריט ראשי. וזה כוונתו לכניסה למערכת (וכפי שהסברתי בעבר שאין הכוונה למערכת חדשה ודו"ק)
4. בעיקר מה שיוצא, שקודם הוא בודק מיד בתפריט ראשי רשימת התפוצה, וכל השאר עוברים ל-2 ומשם לניתוק. רק אנשי חו"ל ואח"מים שברשימה הלבנה חוזרים לשלוחה 1 שזה אומר כניסה למערכת שלך.
(כמובן שאאד וחוות דעת יכולים הרבה יותר טוב להסביר.........
ואיך ומה ואיפה אני מגדיר?
תכתוב לי את הפקודות כלשונם אם אתה יכול

zxc

שליחהעל ידי zxc » 19:57 16/10/2018

בתפריט ראשי תגדיר כך (העברה לפי רשימת תפוצה):

קוד: בחירת הכל

type=template_filter
ועי' כאן את שאר האופציות של ההעברה לפי רשימת תפוצה, ותגדיר שמי שלא ברשימה שיופנה לשלוחה 2/.

בשלוחה 1 תגדיר כך (תפריט):

type=menu
את כל השלוחות שיש לך, תחת התפריט ראשי, תקיש על מקש ימני 'גזור', ותדביק אותם בתוך שלוחה 1, שהיא כבר כמו תפריט ראשי.

בשלוחה 2 תגדיר כך (רשימה לבנה):

white_list=yes
מקוה שהעתקתי נכון את הקודים

חזור אל “עזרה הדדית ונושאים כללים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 4 אורחים