כניסה לפי ת.ז.

דוב

Re: כניסה לפי ת.ז.

שליחהעל ידי דוב » 09:59 17/09/2019

א. עיין כאן בסוף ההודעה
ב. קבלת נתונים
א. אתה מדבר על הפנייה לשלוחה במודול השמעת נתונים אישית? אם כך זה מה שאני התכוונתי בשלוחה אחת שלי (ועשיתי את ההפניה לפני הקראת השם ולא את ההקראה באותה שלוחה כדי שבפעמים הבאות שמתקשר לא יקריא את השם הראשון אם בחר לתקן את השם).

ב. באיזה קובץ קבלת נתונים משנה את השם, כך שמוריד את הראשון ולא מוסיף את המספר פעם נוספת עם שם נוסף כך שייצור שגיאה? (אני מאמין שאתה מתכוון לקובץ list_all_information, פשוט עד אתמול חשבתי רק על הקובץ שמות הרגיל EnterIDValName ושם זה לא נכנס עם קבלת נתונים לכן פיצלתי לשני שלוחות, אבל הרעיון החדש שלי היה באמת list_all_information כי שם יש טעינת שמות גם מהקובץ הזה וגם מEnterIDValName, כך שחשבתי להכניס את השמות הישנים בEnterIDValName ואם יבחר להכניס שם חדש יכנס לlist_all_information וזה יגבר על EnterIDValName. אבל אם אתה טוען שבהכנסת שם לקובץ list_all_information זה מוחק את השם הישן ומתקן לחדש אשמח לשמוע אם יש לך ניסיון שזה באמת כך.

(גם אם אין לך כוח לכל הברבורים שלי, אשמח לשמוע נקודה זאת ממך או מכל אחד שיש לו ניסיון בזה, האם טעינת שם ע"י המרה מהקלטה לקובץ list_all_information מוחק את השם הישן ונשאר רק החדש, [ואגב האם זה כך גם ה=בהקשה בקובץ הזה כגון להחליף סיסמה]).

אגב אציין שהייתה לי טעות ברעיון לעיל כי הכנסתי שם את הנושא של הפניה לפי רשימת תפוצה וזה לא נכון כי צריך הפנייה לפי ת"ז, ולזה יש כמה פתרונות, אבל הרעיון של list_all_information חוסך כמה דברים בזה.

ודבר אחרון, ברעיון של "כותב מוסמך" היה חסר גם את השלב שרק בפעם ראשונה יופנה לתיקון השם ולא שכל מי שיש לו שם (שזה אומר כל אחד בפעם שניה שמתקשר יופנה בכל שיחה חדשה לאישור השם, אז כמעט הגענו לתהליך שלי, רק באמת זה נשמע שגם הוא דיבר על קובץ list_all_information שזה באמת חוסך הרבה).

כותב מוסמך

שליחהעל ידי כותב מוסמך » 11:58 17/09/2019

אכן דיברתי על זה list_all_information
עדיין לא ניסיתי את זה במציאות (אני יודע שלפני כשנתיים שניסיתי לעבוד עם זה, זה לא עבד חלק. לכאורה לפי התגובות בפורום כאן בכל מיני נושאים נראה שיש היום כאלה שמשתמשים עם זה כמו שצריך, מעניין לנסות בהזדמנות.
לגבי ההערה שכל פעם יצטרך לאשר, האמת לא חשבתי על זה.
אני טענתי לו במייל (ליוסי) שהסיכוי שמישהו יקיש מ.ז. שלו וזה יהיה רשום על שם מישהו אחר הוא אפסי (יכול להיות שיקיש ובקובץ היה רשום טעות ולא מצא בכלל) ולכן אין עניין באימות בכלל.
ננסה לחשוב על פתרון שלא יבקש אימות, לכאו' לא אמור להיות מסובך)

דוב

שליחהעל ידי דוב » 12:58 17/09/2019

ננסה לחשוב על פתרון שלא יבקש אימות, לכאו' לא אמור להיות מסובך)
פשוט צריך להגביל את האימות לפעם אחת בלבד.
אפשר לעשות את זה עם שלוחת פילטר לפי... עם הגבלת כניסה לפעם אחת, או פילטר לפי רישום בקובץ list_all_information כפי ששאלתי אתמול כאן. (רק הפיתרון שכתבתי שם לא נראה לי שזה מה שהתכוונו ימות המשיח שם, אם יש לך הסבר נשמח לשמוע).
תודה רבה!!

יוסי

שליחהעל ידי יוסי » 22:33 18/09/2019

ישר כח על ההסבר המפורט
תוכל ליצור איתי קשר במייל?
T23266@gmail.com
נמחק לי המייל שלך, תוכל לשלוח לי שוב הודעה?
תודה

חזור אל “עזרה הדדית ונושאים כללים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 8 אורחים