רשימת תפוצה שיעבוד בנוסף לרשימה לבנה

חנון המרבה

Re: רשימת תפוצה שיעבוד בנוסף לרשימה לבנה

שליחהעל ידי חנון המרבה » 11:26 18/10/2018

אם הנכם יודעים איך ומה מגדירים את מה מ"מאגר" כותב, אשמח לקבל תשובה מפורטת
עכ"פ תודה רבה
חשבתי שהבנת לבד, מאגר כתב כך:
1. תגדיר שכל שלוחות המערכת הם שלוחות פנימיות אחרי שלוחה 1. ושאר השלוחות בתפריט הראשי חוץ מ-1 ו-2 מבוטלות, או ריקות.
2.
אתה מגדיר בתפריט ראשי הפניה לפי רשימת תפוצה, שכל הרשומים ברשימת התפוצה עוברים לשלוחה 1 מהתפריט הראשי, וכל השאר עוברים לשלוחה 2 מהתפריט הראשי
ובשלוחה 2 מהתפריט ראשי אתה מגדיר כניסה לפי רשימה לבנה שכל הנמצא ברשימה זו עובר למערכת שנמצאת בשלוחה 1 מהתפריט הראשי, וכל השאר מועברים לשלוחה לניתוק השיחה.
(כל האדומים הוספתי בעצמי להסבר)
3. למעשה יוצא שכל המערכת שלך, היא - ללא ידיעת השומעים - בתוך שלוחה 1 של התפריט ראשי. וזה כוונתו לכניסה למערכת (וכפי שהסברתי בעבר שאין הכוונה למערכת חדשה ודו"ק)
4. בעיקר מה שיוצא, שקודם הוא בודק מיד בתפריט ראשי רשימת התפוצה, וכל השאר עוברים ל-2 ומשם לניתוק. רק אנשי חו"ל ואח"מים שברשימה הלבנה חוזרים לשלוחה 1 שזה אומר כניסה למערכת שלך.
(כמובן שאאד וחוות דעת יכולים הרבה יותר טוב להסביר.........
לא הולך לי להעתיק שלוחות מסויימות, אולי כי הם מאוד כבדים, וחוץ מזה אני חושב על רעיון שאולי הוא בר ביצוע אולי לא, שאני מפנה את השלוחות 1,2,3 חזרה לתיקיית השורש ולהגדיר בתיקיית השורש, שרק בפעם הראשונה שנכנסים לה הוא יפנה את רשימת התפוצה לשלוחת היעד ולאחר מכן (כשיחזור לשם בהפנייה משלוחות 1,2,3 וכדו') יאפשר לכולם להיכנס, ואם זה בר ביצוע, (אני לא יודע איך, אם תוכל לעזור לי...) לא אצטרך להעביר את כל השלוחות לשלוחה 1.(שמשמום מה לא הולך לי להעבירם!)

מאגר

שליחהעל ידי מאגר » 14:57 18/10/2018

יש אפשרויות נוספות, 1- להשאיר את המערכת כמו שהיא. ופשוט להגדיר שכל המחייגים למערכת מועברים אוטומטית לשלוחה פנימית, ובשלוחה הפנימית הזאת אתה מגדיר את הסינון לרשימת התפוצה ולרשימה הלבנה, וכל מי שעובר את הסינון אתה מעביר חזרה לשלוחה הראשית. את ההגדרות תמצא כאן- https://www.call2all.co.il/f2/viewtopic.php?f=4&t=1902

אפשרות שניה היא קצת קומבינה, תשאיר את המערכת כמ שהיא, רק את ההגדרה של השלוחה הראשית תחליף למעבר לשלוחה הראשית, ההגדרות - https://www.call2all.co.il/f2/viewtopic.php?f=4&t=61. ובשלוחה הפנימית הזאת אתה מגדיר את הסינון לרשימת התפוצה ולרשימה הלבנה, וכל מי שעובר את הסינון אתה מעביר לשלוחה אחרת לדוג' 999 ושם אתה מגדיר שלוחת השמעת קבצים שבכל מקש מגיעים לשלוחה אחרת, ואתה מכניס שם הקלטה של תפריט המערכת, ומגדיר את מקש 1 מגיע לשלוחה הראשית של המערכת ומקש 2 לשלוחה 2 וכן הלאה.

בהצלחה רבה

חנון המרבה

שליחהעל ידי חנון המרבה » 12:42 22/10/2018

יש אפשרויות נוספות, 1- להשאיר את המערכת כמו שהיא. ופשוט להגדיר שכל המחייגים למערכת מועברים אוטומטית לשלוחה פנימית, ובשלוחה הפנימית הזאת אתה מגדיר את הסינון לרשימת התפוצה ולרשימה הלבנה, וכל מי שעובר את הסינון אתה מעביר חזרה לשלוחה הראשית. את ההגדרות תמצא כאן- https://www.call2all.co.il/f2/viewtopic.php?f=4&t=1902

אפשרות שניה היא קצת קומבינה, תשאיר את המערכת כמ שהיא, רק את ההגדרה של השלוחה הראשית תחליף למעבר לשלוחה הראשית, ההגדרות - https://www.call2all.co.il/f2/viewtopic.php?f=4&t=61. ובשלוחה הפנימית הזאת אתה מגדיר את הסינון לרשימת התפוצה ולרשימה הלבנה, וכל מי שעובר את הסינון אתה מעביר לשלוחה אחרת לדוג' 999 ושם אתה מגדיר שלוחת השמעת קבצים שבכל מקש מגיעים לשלוחה אחרת, ואתה מכניס שם הקלטה של תפריט המערכת, ומגדיר את מקש 1 מגיע לשלוחה הראשית של המערכת ומקש 2 לשלוחה 2 וכן הלאה.

בהצלחה רבה
בכל הקישורים שהפנית אותי לא הצלחתי למצוא הגדרה שאם מישהו לא רשום, לא ברשימת התפוצה ולא ברשימה לבנה שיוכל להיכנס למערכת עם קוד.
אם אתה יכול לעזור אשמח מאוד

מאגר

שליחהעל ידי מאגר » 14:27 22/10/2018

בשלוחה שאתה מגדיר שאליה יופנו כל אלה שאינם רשומים ברשימת תפוצה או רשימה לבנה,
תגדיר שלוחה זו כשלוחה המפנה לשלוחה הראשית של המערכת ותוסיף את ההגדרה, password=1234
ובמקום 1234 תכניס את הקוד שאתה רוצה

חנון המרבה

שליחהעל ידי חנון המרבה » 10:28 28/10/2018

תגדיר שלוחה זו כשלוחה המפנה לשלוחה הראשית של המערכת ותוסיף את ההגדרה, password=1234
איך אני מגדיר שלוחה שהכניסה הוא רק לרשימה לבנה ומי שאינו נמצא, שיעבור לשלוחה מסויימת?!

חנון המרבה

שליחהעל ידי חנון המרבה » 12:01 02/11/2018

איך אני מגדיר שלוחה שהכניסה הוא רק לרשימה לבנה ומי שאינו נמצא, שיעבור לשלוחה מסויימת?!
מישהו יכול לעזור לי איך מגדירים?!
תודה רבה

חזור אל “עזרה הדדית ונושאים כללים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] | 2 אורחים