אייקול תודה רבה , אבל הגזמת!!!

שוטה הכפר

Re: אייקול תודה רבה , אבל הגזמת!!!

שליחהעל ידי שוטה הכפר » 23:09 24/12/2017

בשביל מה אתה צריך את הת.ז. שלי?
אולי תמצא פתרון אחר לאבטחת החשבון?
יש לי פתרון בשבילך או בשביל כל מי שרוצה, פנה אלי ב 8488718@gmail.com

שרולי

Re: אייקול- תודה רבה!!!

שליחהעל ידי שרולי » 13:04 25/12/2017

???
כל הפרטים שניתן להשיג באמצעות מספר זהות
אשמח אם תפרטו כאן מה ניתן לעשות אם הת.ז. ומאיפה ניתן לשלוף מידע ומה האייקול אמור לעשות אם המידע הזה

אאד
יצירת קשר:

Re: אייקול תודה רבה , לא הגזמת!!!

שליחהעל ידי אאד » 13:50 25/12/2017

סתם ראש קטן
מה יש? מה ידעו עליך?
עם השם פרטי ומשפחה אפשר לדעת את אותו דבר,
וחוץ מזה - מה כבר יש לדעת? מתי נולדת? הפורץ האגדי המהולל שאולי ינסה ואולי יצליח לפרוץ בדיוק לשרת של אייקול ויגנוב בדיוק את הת.ז. שלך - יידע מתי נולדת. נו נו...

יהודי גדול

שליחהעל ידי יהודי גדול » 15:19 25/12/2017

בשביל מה אתה צריך את הת.ז. שלי?
אולי תמצא פתרון אחר לאבטחת החשבון?
יש לי פתרון בשבילך או בשביל כל מי שרוצה, פנה אלי ב 8488718@gmail.com
לא צריך לפנות לאף אחד הפיתרון פשוט מאוד אפשר לפברק מספר ובתנאי שסיפרת הביקורת תהיה תקינה. (אני חושב שלמנהל אייקול זה לא משנה אם הזדהית בתעודת זהות או בקוד כלשהו בעל תשע ספרות.)
מתוך ויקיפדיה: ספרת ביקורת במספר הזהות בישראל
מספר הזהות בישראל מורכב מתשע ספרות, שהימנית שבהן היא ספרת הביקורת. לכל אחת משמונה הספרות שמשמאל ניתן משקל: 1 , 2, 1, 2, 1, 2, 1, 2.

כל ספרה מוכפלת במשקל שלה, וכל הספרות של התוצאות מחוברות יחדיו. אם התוצאה של הכפלת הספרה במשקלה היא בת שתי ספרות, מסוכמת כל אחת משתי הספרות של התוצאה (כלומר המספר הדו-ספרתי מופרד לשני מספרים בעלי ספרה אחת, המחוברות לכל יתר הספרות). את הסכום המתקבל יש להשלים לכפולה הקרובה של 10 (כלפי מעלה. לדוגמה: אם הסכום שהתקבל הוא 32, ההשלמה תהיה 8). ההפרש שאותו נדרש להשלים הוא ספרת הביקורת.

דוגמה: מספר הזהות הוא 54370042-1. מכפלות שמונה ספרותיו השמאליות של מספר זה במשקלות שלהן הן: (מימין לשמאל)

5×1 = 5, 4×2 = 8, 3 ×1 = 3, 7×2 = 14, 0×1 = 0 ,0 ×2 = 0, 4 ×1 = 4, 2 ×2 = 4

סכום ספרותיהן (יש לשים לב - מחברים את הספרות ולא את המספרים) הוא 29 =4 + 4 + 0 + 0 + (1+4) + 3 + 8 + 5 ולכן ספרת הביקורת היא 1 (המשלים של 29 ל-30).

אאד
יצירת קשר:

שליחהעל ידי אאד » 15:26 25/12/2017

הסתבכתי
:lol: :D :) ;) :roll:

boyoss

שליחהעל ידי boyoss » 18:21 25/12/2017

לא צריך לפנות לאף אחד הפיתרון פשוט מאוד אפשר לפברק מספר ובתנאי שסיפרת הביקורת תהיה תקינה. (אני חושב שלמנהל אייקול זה לא משנה אם הזדהית בתעודת זהות או בקוד כלשהו בעל תשע ספרות.)
ממש לא חכם, זה יביא אותך להיחסם מהמערכת מאוד מהר
אלא אם כן תרשום אותו באיזה מקום ותזהר לא לאבד אותו.
המספר זהות הוא אמצעי הזיהוי להגנה על החשבון, וכל הרעיון לבקש מספר זהות ולא סיסמא היה שמספר זהות זה משהו שלא שוכחים.

ממש אין לי מה לעשות עם השם של המשתמשים, והלוואי שהיה לי זמן לשבת ולבדוק אחד אחד את אלפי המשתמשים...

011371

שליחהעל ידי 011371 » 18:59 25/12/2017

ממש אין לי מה לעשות עם השם של המשתמשים, והלוואי שהיה לי זמן לשבת ולבדוק אחד אחד את אלפי המשתמשים...

אתה עושה רושם של אדם רציני וירא אלוקים וח"ו אף אחד לא חושד בך שתעשה משהו עם הת.ז., רק שגם לא חסר לאף אחד שמספר הזהות שלו יאוחסן במאגר מידע לא מאובטח (או ספק מאובטח) ,

יש על כך גם מגבלות חוקיות ע"פ חוק מאגרי מידע

למידע נוסף ראו קישור לאתר משרד המשפטים
http://www.justice.gov.il/Units/ilita/f ... ation.aspx

בהערכה , ובתקווה להבנה
נערך לאחרונה על ידי 011371 ב 20:15 25/12/2017, נערך 4 פעמים בסך הכל.

יהודי גדול

שליחהעל ידי יהודי גדול » 19:26 25/12/2017

הסתבכתי
:lol: :D :) ;) :roll:
דוגמא למספר זהות עם סיפרת ביקורת תקינה: 2 -12345678
הסבר: את המספר הראשון מכפילים ב1 את השני ב2 את השלישי שוב ב1 את הרביעי ב2 וכן הלאה עד הסוף. את כל המספרים שקיבלת כתוצאה אתה מחבר, שים לב להתעלם ממספרים דו ספרתיים למשל אם יצא לך 16 אתה מתייחס לזה כ1+6 וכן הלאה. בתוצאה שיצאה לך אתה בודק כמה חסר בשביל לעגל את המספר לעשר וזו סיפרת הביקורת, למשל אם יצא 42 אז סיפרת הביקורת היא 8. תוכל לבדוק כאן את המספר שיצא לך אם הוא תקין.

011371

שליחהעל ידי 011371 » 20:10 25/12/2017

אתה עושה רושם של אדם רציני וירא אלוקים וח"ו אף אחד לא חושד בך שתעשה משהו עם הת.ז., רק שגם לא חסר לאף אחד שמספר הזהות שלו יאוחסן במאגר מידע לא מאובטח (או ספק מאובטח) ,

להלן ציטוט מאתר משרד המשפטים

האם תעודת זהות מהווה "מידע רגיש" לפי סעיף 7?

1. מספר תעודת הזהות (להלן- מספר הזהות) הינו פרט מזהה ייחודי לכל אזרח; בהתאם לחוק מרשם האוכלוסין, תשכ"ח-1965, לכל תושב שנרשם לראשונה במרשם האוכלוסין נקבע מספר זהות ייחודי לו. מספר הזהות מלווה את האדם מיום רישומו ואף משמש לזיהוי האדם לאחר פטירתו, וזאת ללא אפשרות החלפה, מחיקה ממרשם האוכלוסין ולא על דרך שיוכו לאדם אחר. [1] עולה מכך הצורך לבחון האם מספר הזהות נכנס להגדרה של "מידע" לפי סעיף 7 לחוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981 (להלן- החוק) כדלקמן:
"מידע" - נתונים על אישיותו של אדם, מעמדו האישי, צנעת אישותו, מצב בריאותו, מצבו הכלכלי, הכשרתו המקצועית, דעותיו ואמונתו;
"מידע רגיש" –
(1) נתונים על אישיותו של אדם, צנעת אישותו, מצב בריאותו, מצבו הכלכלי, דעותיו ואמונתו;
(2) מידע ששר המשפטים קבע בצו, באישור ועדת החוקה חוק ומשפט של הכנסת, שהוא מידע רגיש;
2. לעניין החשיבות והרגישות של מספר הזהות, ביהמ"ש העליון קבע בבג"צ ד"ר עאדל מנאע כי:
החשיבות והרגישות של מספר הזהות, ביהמ"ש העליון קבע בבג"צ ד"ר עאדל מנאע כי:
"מספר הזהות אינו רצף ספרות בעלמא. המספר, אשר ניתן לתושב ישראל לראשונה עם לידתו, מלווה אותו בכל צעדיו. הוא מופיע בתעודת הזהות שלו, בדרכונו, ברישיון הנהיגה שלו, במסמכי הבנק, בתעודות הצבא, במסמכי המסים, במסמכים משפטיים שונים, בעסקאות שהוא צד להן וכן – לאחר מותו – בתעודת הפטירה ובצווי הירושה. מספר הזהות אינו ניתן לשינוי והוא אינו נמחק ממרשם האוכלוסין גם כשהנישום נפטר או עוזב את הארץ. משכך, ברי כי מן המספר ניתן ללמוד מידע ונתונים הנוגעים למעשיו, עיסוקיו, טעמו ומאפייניו של בעליו במגוון תחומים עד כי נוצרת זהות בין האדם לבין מספר הזהות שמאחוריו (ראו בירנהק, בעמ' 42). שליטה של אחר במידע מעין זה, לא כל שכן הצלבתו עם מקור מידע נוסף, ניתוחו והעברתו לצדדים שלישיים, וקבלת החלטות בהסתמך על מידע זה, פוגעים בפרטיות )בירנהק, שם("[2] (ההדגשות אינן במקור).
3. לאור האמור לעיל, מספר הזהות נמנה על ענייניו הפרטיים של האדם, [3] אף מעבר לנתון כגון כתובת או מספר טלפון,[4] בשל חוסר יכולתו של אדם לשנות או למחוק את מספר הזהות. יתרה מזאת, מספר הזהות משמש "מפתח" המזהה אדם באופן חד ערכי ומאפשר לקשר בין פרטי מידע שונים על אודותיו הנמצאים במאגרי מידע שונים, לרבות נתונים המתייחסים ל-"אישיותו של אדם" או נוגעים ל-"צנעת אישותו" הנופלים תחת הגדרת "מידע רגיש" שבחוק.[5]
4. לצד התועלת בשימוש המספר זהות לזיהוי חד ערכי של האדם, ישנן סיכונים משמעותיים הקשורים בפוטנציאל המעקב והשימוש לרעה בנתון זה מאחר והוא מהווה את הבסיס בזיהוי כל אדם.[6] לכן, איסוף המידע ושמירתו במאגר ממוחשב, מחייב רישום המאגר ועמידה בכל שאר התנאים והדרישות של החוק. [7]

למידע נוסף ראו קישור
http://www.justice.gov.il/Units/ilita/f ... ation.aspx
בהערכה , ובתקווה להבנה

BY6199

שליחהעל ידי BY6199 » 21:51 25/12/2017

ממש לא חכם, זה יביא אותך להיחסם מהמערכת מאוד מהר
אלא אם כן תרשום אותו באיזה מקום ותזהר לא לאבד אותו.
המספר זהות הוא אמצעי הזיהוי להגנה על החשבון, וכל הרעיון לבקש מספר זהות ולא סיסמא היה שמספר זהות זה משהו שלא שוכחים.

אם המטרה היא נטו הגנה על הלקוחות ניתן לתת כניסה באמצעות אימות טלפוני (אימות דו שלבי) או שליחת צינתוק עם קוד.

בהצלחה

חזור אל “עזרה הדדית ונושאים כללים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 9 אורחים