להבין מה זה יחידות ואיך זה מתנהל?

טלפון

Re: להבין מה זה יחידות ואיך זה מתנהל?

שליחהעל ידי טלפון » 12:30 25/06/2017

אולי אחד מהמומחים כאן יתנדב לכתוב בקובץ אחד ברור את כל העניינים הבסיסיים של המערכת עם דוגמאות לקבצים מלאים ותיאור שלב אחרי שלב איך בונים מערכת ויעלה את זה כאן? מאד מסובך למצוא דברים בפורום ההגדרות במערכת, וגם כשמוצאים יש את כל האופציות ביחד אחד אחרי השני בלי ביאור מספיק למה בכלל הפונקציה נועדה. דבר כזה יחסוך הרבה שאלות מיותרות. אני אישית די מכיר כבר את המערכת ולמרות זאת לוקח לי הרבה זמן למצוא דברים שעדיין לא עשיתי למרות שהם בסיסיים.
תפרט מה אתה רוצה שיהיה בקובץ
תלוי בסבלנות של הכותב. מתחיל בהסבר מה זה כל לשונית במסך ההגדרות, איך מוסיפים שלוחות וקבצים, איך משנים הודעות מערכת וכדומה.וממשיך בהדגמה לדוגמה בשלוחה 1 השמעת קבצים ותמונות איך מכניסים קבצים כולל tts, בשלוחה 2 הקלטות עם קביעה להיכן יעבור, בשלוחה 3 קבלת נתונים מהמאזינים ולהיכן זה מגיע, שלוחה 4 שימוש באותם נתונים וכו' וכו'. אחרי זה הסבר ראשוני על השתמשות בapi ובtpf עם הדגמה. ניתן גם להקים קו דוגמה עם האופציות הנ"ל. כמובן מדובר בהרבה עבודה אך ניתן לעשות חלק וכל אחד יוסיף כרצונו וכשזמנו בידו (לדוגמה מי שיש לו שלוחה מוכנה יכניס אותה, ומי שיהיה לו זמן יסביר מה יש בה). לפי המרץ של חלק מהניקים נראה לי שזה יוכל להיבנות במהירות, וזה יוכל להועיל לאורך ימים ושנים.

BY6199

שליחהעל ידי BY6199 » 14:38 25/06/2017

אולי אחד מהמומחים כאן יתנדב לכתוב בקובץ אחד ברור את כל העניינים הבסיסיים של המערכת עם דוגמאות לקבצים מלאים ותיאור שלב אחרי שלב איך בונים מערכת ויעלה את זה כאן? מאד מסובך למצוא דברים בפורום ההגדרות במערכת, וגם כשמוצאים יש את כל האופציות ביחד אחד אחרי השני בלי ביאור מספיק למה בכלל הפונקציה נועדה. דבר כזה יחסוך הרבה שאלות מיותרות. אני אישית די מכיר כבר את המערכת ולמרות זאת לוקח לי הרבה זמן למצוא דברים שעדיין לא עשיתי למרות שהם בסיסיים.
תפרט מה אתה רוצה שיהיה בקובץ
תלוי בסבלנות של הכותב. מתחיל בהסבר מה זה כל לשונית במסך ההגדרות, איך מוסיפים שלוחות וקבצים, איך משנים הודעות מערכת וכדומה.וממשיך בהדגמה לדוגמה בשלוחה 1 השמעת קבצים ותמונות איך מכניסים קבצים כולל tts, בשלוחה 2 הקלטות עם קביעה להיכן יעבור, בשלוחה 3 קבלת נתונים מהמאזינים ולהיכן זה מגיע, שלוחה 4 שימוש באותם נתונים וכו' וכו'. אחרי זה הסבר ראשוני על השתמשות בapi ובtpf עם הדגמה. ניתן גם להקים קו דוגמה עם האופציות הנ"ל. כמובן מדובר בהרבה עבודה אך ניתן לעשות חלק וכל אחד יוסיף כרצונו וכשזמנו בידו (לדוגמה מי שיש לו שלוחה מוכנה יכניס אותה, ומי שיהיה לו זמן יסביר מה יש בה). לפי המרץ של חלק מהניקים נראה לי שזה יוכל להיבנות במהירות, וזה יוכל להועיל לאורך ימים ושנים.
השרשור הכי חשוב הוא קבצים מצורפים שלעתים חשובים, פותח כעת בטיפים עצות והדגמות רצוי לצרף קבצים רלוונטיים, מנהלים מתבקשים לסנן משרשור זה דברים מיותרים וקשקושים שיישאר נטו קבצים נצרכים.

לומד

שליחהעל ידי לומד » 21:54 25/06/2017

לדעתי, צריך לפתוח 'ויקי', השאלה מי מתנדב לכתוב שם.
זה יהיה מאוד יעיל.

נבון

שליחהעל ידי נבון » 22:47 25/06/2017

זה יהיה מאוד יעיל.
מה הכונה "ויקי" ויקיפדיה?

לומד

שליחהעל ידי לומד » 22:59 25/06/2017

זה יהיה מאוד יעיל.
אתר מבוסס ויקפדיה, (כמו מערכת הפורומים הזה).
דוגמה

BY6199

שליחהעל ידי BY6199 » 00:00 26/06/2017

זה יהיה מאוד יעיל.
אתר מבוסס ויקפדיה, (כמו מערכת הפורומים הזה).
דוגמה

נראה לי שיוצרים את זה כאן

יהודי

שליחהעל ידי יהודי » 09:04 26/06/2017

אתה יכול להשתמש עם המדריכים שנמצאים בדרייב:
yemot.forum@gmail.com
(שלח מייל עם שמך בפורום לכתובת הנ"ל ותקבל את הקוד)

שמוליק770

שליחהעל ידי שמוליק770 » 09:14 26/06/2017

אתר כמו ויקי זה הכי הכי מתאים שיש

חזור אל “עזרה הדדית ונושאים כללים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 3 אורחים