חדר ועידה

יענקלה פאדראדצ'יק

חדר ועידה

שליחהעל ידי יענקלה פאדראדצ'יק » 03:42 11/05/2020

קודם כל אסביר הקדמה קצרה
היות ואין לי תמיד זמן לנהל את הועידה
ביקשתי מימות המשיח שגם שאר מנהלי הקו (המשניים) יכלו לפתוח את הועידה והם אישרו זאת בהוספת כל המספרים בטופס לפתיחת חדר הועידה

1) האם שייך להגדיר שיהיה שלוחה שמשמה מנהלי המערכת המשניים
(שהגדרתי אותם [בטופס לפתיחת חדר ועידה]כמורשים לפתוח את הועידה אבל אני לא מעוניין שיוכלו להכנס דרך ניהול הקו יכלו להכנס)
שהם יכנסו דרך שלוחה מיוחדת לפתיחת הועידה ולא דווקא דרך ניהל המערכת

2) וא"כ האם שייך להגדיר שלא יכלו לשנות את סוג הועידה וכן האם והיכן לשמור את הועידה
ושיהיה להם רק את האופציה שמושמע למנהל בכוכבית (כגון: להשתיק את חדר הועידה או לבטל השתקה הגברת הקול של כל המשתמשים וכדו' )

3) האם אחרי שחתמתי על הטופס יש אופציה שכל אחד במשפחה יוכל לפתוח את חדר הועידה
הרי לא תמיד למנהלים המשניים יש להם זמן
ואולי שייך להגדיר קוד או ת,ז, שלפי זה אתה מוגדר מנהל מערכת וכל כל מי שירצה לפתוח יקבל ממנו קוד או שאגדיר את הת.ז. וזהו

תודה רבה

פיתרון

Re: חדר ועידה

שליחהעל ידי פיתרון » 07:49 11/05/2020

קודם כל אסביר הקדמה קצרה
היות ואין לי תמיד זמן לנהל את הועידה
ביקשתי מימות המשיח שגם שאר מנהלי הקו (המשניים) יכלו לפתוח את הועידה והם אישרו זאת בהוספת כל המספרים בטופס לפתיחת חדר הועידה

1) האם שייך להגדיר שיהיה שלוחה שמשמה מנהלי המערכת המשניים
(שהגדרתי אותם [בטופס לפתיחת חדר ועידה]כמורשים לפתוח את הועידה אבל אני לא מעוניין שיוכלו להכנס דרך ניהול הקו יכלו להכנס)
שהם יכנסו דרך שלוחה מיוחדת לפתיחת הועידה ולא דווקא דרך ניהל המערכת

2) וא"כ האם שייך להגדיר שלא יכלו לשנות את סוג הועידה וכן האם והיכן לשמור את הועידה
ושיהיה להם רק את האופציה שמושמע למנהל בכוכבית (כגון: להשתיק את חדר הועידה או לבטל השתקה הגברת הקול של כל המשתמשים וכדו' )

3) האם אחרי שחתמתי על הטופס יש אופציה שכל אחד במשפחה יוכל לפתוח את חדר הועידה
הרי לא תמיד למנהלים המשניים יש להם זמן
ואולי שייך להגדיר קוד או ת,ז, שלפי זה אתה מוגדר מנהל מערכת וכל כל מי שירצה לפתוח יקבל ממנו קוד או שאגדיר את הת.ז. וזהו

תודה רבה

אתה יכול לעשות קומבינה
בלי צורך באישורים ובלי צורך בטפסים מיוחדים..
תפתח שתי שלוחות.
שלוחה 1, נגיד שלוחה 2, 1 תגדיר כך-

קוד: בחירת הכל

type=confbridge
title=שיעור בנושא מסוים
conf_bridge_type=broadcaster
משם יכנסו המאזינים שלך. (השורה האחרונה נותנת להם אפשרות לדבר או לבטל השתקה, אתה יכול למחוק אותה ובכל רק מי שנכנס כמנהל יכול לדבר)

במקביל תגדיר שלוחה אחרת ממנה נכנסים כל מי שאתה רוצה שיהיה מנהלים (מוגבל לשלוש או לארבע) נניח שלוחה 3 אותה תגדיר כך

קוד: בחירת הכל

type=confbridge
conf_bridge_type=admin
conf_bridge_folder_to_play=02/1
password=12345
title=שיעור בנושא מסוים
בtitle תכתוב את השם הרלוונטי כמובן, במספר השלוחה את השם הרלוונטי וכן בpassword את הקוד שיצטרכו מי שנכנסים המנהלים להקיש כשנכנסים.

פוטר לך את כל הבעיות...

חזור אל “שאלות משתמשים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 7 אורחים