הוספת נקודות לתלמידים

zxc

הוספת נקודות לתלמידים

שליחהעל ידי zxc » 20:08 04/05/2020

שאלתי כבר כמה פעמים, ועמכם הסליחה, זה פשוט דחוף לי וגם בשירות לקוחות לא ידעו לעזור לי (זה לא היה מתכנת, אלא אחד שמתמצא לכאורה כמוני....)
אודה מאד מקרב לב, למי שיסכים להעיף עין, ולנסות לעזור, למען תינוקות של בית רבן עשה.

איך אני מוסיף נקודות לתלמיד, ללא הקובץ החיצוני - add_to_points_total.ini (שכבר תפוס לדברים אחרים).

ע"י שלוחה מיוחדת להוספה - אי אפשר. הוא אומר אין הרשאת עריכה עבורך, לא יודע למה.
זה ההגדרות ששמתי:
type=points_edit
points_edit_type=digits
ויש לי קובץ בתוך תיקיית Points בשם points_edit_permissions_list.ini, ובו מופיע המספר פלפון שלי.

ע"י הוספה ידנית באתר, בתוך הPoints_total, עשיתי שבוע שעבר, וזה רק סיבך את הנקודות, כי ה'טוטל' וה'פולדר' - הערכים והשלוחות לא היו תואמות (כל פעולה נרשמת בעשרות מקומות, לכן ברגע שנגעתי הוא התבלבל לגמרי, ובדו"ח היה לי טעויות גדולות)

בקיצור, אז מה כן?
אולי יש אפשרות ל-2 סוגי add_to_points_total.ini - קובץ חיצוני, בשתי מקומות, ניסיתי ולא הצליח לי.
אולי יש מקום אחר באתר, ששם אפשר להוסיף נקודות, ושוב לא בקובץ החיצוני.

או שתתנו לי עצה, איך לאפס את הנקודות כל שבוע, ובשלוחה אחת ישמעו בחזרה מאפס. ובשלוחה אחרת ישמעו את הכל, עד היום העברתי את הנקודות מה'פוינט טוטל' לקובץ החיצוני. אם יש עצה אחרת איך לעשות את זה, אוכל להשתמש בקובץ החיצוני להוספת נקודות לילדים.

תודה גדולה למי שיעזור לי, ויהיה לו זיכוי הרבים של מאות ואלפי ילדים.

zxc

Re: הוספת נקודות לתלמידים

שליחהעל ידי zxc » 22:42 04/05/2020

אז דבר אחד כן הסתדרתי ב"ה
הזיהוי של ההוספה הוא רק לפי enter_id_type=phone, ואם מוגדר זיהוי אחר, אז הוא לא מזהה את המספר.
לכן יש להגדיר בשלוחה ההוספה למנהל, שורה הנ"ל

קוד: בחירת הכל

enter_id_type=phone
, ואז הוא מזהה מחדש ונותן לערוך
קצת (הרבה) מעצבן, כי לפני ואחרי אני צריך את הזיהוי הרגיל שלי, ורק כאן להחליף זיהוי.

חזור אל “שאלות משתמשים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 12 אורחים