משרד התקשורת - מה יצא למעשה?

טלפון

משרד התקשורת - מה יצא למעשה?

שליחהעל ידי טלפון » 14:51 02/06/2019

ברצוני לפתוח לציבור מערכת שכבר השקעתי בה הרבה, אך דורשת עדיין השקעה, ללא רווחים בהתחלה. השאלה היא אם יש מה להשקיע או שעוד רגע כל הקווים נסגרים וחבל על ההשקעה? יש תשובות מצד משרד התקשורת לגבי ההגבלות החדשות? ומה ימות מתכננים לעשות עם זה? האם למישהו יש מידע מאומת, לא השערות ורצונות?

הפצת התורה

Re: משרד התקשורת - מה יצא למעשה?

שליחהעל ידי הפצת התורה » 16:24 18/06/2019

למה אין כאן שום תגובה לפחות מחברת ימות המשיח זה דחוף

111

שליחהעל ידי 111 » 19:36 18/06/2019

למה אין כאן שום תגובה לפחות מחברת ימות המשיח זה דחוף
בתקשורת דווחו שמגישים עתירה לבג"ץ.
עלינו רק להתפלל.

הפצת התורה

שליחהעל ידי הפצת התורה » 06:54 19/06/2019

בקיצור על הקווים הולכים להסגר
כל מנהל י הקווים יצאו לפנסיה ?????????????????????????????????????????????????????????????

edb1997

שליחהעל ידי edb1997 » 13:05 19/06/2019

אני רואה שיש כאן חוסר הבנה בסיסי
לא הולך לצאת שום איסור על הפעלת קו תוכן
הנושא הוא כזה - משרד התקשורת מעוניין שמפעילי הקווים לא יקבלו את דמי הקישוריות וזה יישאר בחברות התקשורת (כדוגמת בזק, הוט וכדומה)
מה שיקרה זה שהרבה קווים ייסגרו כי לא יהיה רווחי להפעיל אותם. אבל קווים גדולים כדוגמת קווי חדשות יוכלו לשנות את המודל העסקי שלהם ולהטמיע פרסומות בקו כך שההכנסות יהיו מזה. (כמו אגב כל דבר בעולם שהרווח הוא מזה ולא מכל מיני קומבינות של דמי קישוריות...)
לא מן הנמנע שימות המשיח יתחילו לגבות כסף מן הלקוחות שלהם בכזה מצב על תחזוקת הקווים. (או שיפעלו לקבל רישיון של מפ"א)
זה כל העניין ולמרות שאני נגד המהלך הזה אני חייב להודות שיש בזה קצת מן הצדק

סביר למדי

שליחהעל ידי סביר למדי » 13:17 19/06/2019

הנושא הוא כזה - משרד התקשורת מעוניין שמפעילי הקווים לא יקבלו את דמי הקישוריות וזה יישאר בחברות התקשורת (כדוגמת בזק, הוט וכדומה)
מה שיקרה זה שהרבה קווים ייסגרו כי לא יהיה רווחי להפעיל אותם. אבל קווים גדולים כדוגמת קווי חדשות יוכלו לשנות את המודל העסקי שלהם ולהטמיע פרסומות בקו כך שההכנסות יהיו מזה. (כמו אגב כל דבר בעולם שהרווח הוא מזה ולא מכל מיני קומבינות של דמי קישוריות...)
לא מן הנמנע שימות המשיח יתחילו לגבות כסף מן הלקוחות שלהם בכזה מצב על תחזוקת הקווים. (או שיפעלו לקבל רישיון של מפ"א)
ממש לא נכון,

משרד התקשורת מתכוון לסגור את כלל הקווי מידע במספרים נייחים ולהעביר אותם לקווי 1900 שהעלות יכולה להגיע גם ל 50 ש"ח לדקת האזנה שם
ושם זה גם כל הקווים הבאמת בעייתים....

111

שליחהעל ידי 111 » 13:21 19/06/2019

'ערוץ 20': העיתונאים ינון מגל, ישראל כהן ונתן משי מהסקופים בפאנל סוער על רקע החלטת משרד התקשורת לסגור את קווי השירות הטלפונים בלחץ חברות הסלולר בטענות סרק על שימוש מופרז.

נתן משי ב'ערוץ 20': "מדובר בסתימת פיות למאות אלפי איש שמחוברים לקוים הקהילתיים, לוואטסאפון המשפחתי, ועידכוני מידע ללא אינטרנט".

ישראל כהן ב'ערוץ 20': "פעם זלזלו בערוצי הרדיו הטלפונים הללו אבל היום יש להם מאות אלפי מאזינים ביום. ההצלחה שלהם מפחידה גורמים אינטרסנטים ועסקיים. אם הם היו קווי מידע לחילונים לא היו מעיזים לנתק אותם".

טלפון

שליחהעל ידי טלפון » 15:04 19/06/2019

ממש לא נכון,

משרד התקשורת מתכוון לסגור את כלל הקווי מידע במספרים נייחים ולהעביר אותם לקווי 1900 שהעלות יכולה להגיע גם ל 50 ש"ח לדקת האזנה שם
ושם זה גם כל הקווים הבאמת בעייתים....
כמי שפתח את הנושא, איני יודע מה באמת משרד התקשורת מתכנן, אך אני מבין שימות המשיח כן יודעים, והיה מן הראוי שיידעו אותנו מה המצב, ולדוגמא אם הם מתכננים לבקש כסף על כל קו, כמה כסף, כך שנדע להיערך בהתאם. אם עדיין הם מסופקים בנושא, נשמח לשמוע מחיר מקסימלי וכדו', ואם גם זה אינם יודעים, הם מוזמנים ליידע אותנו בכך.

111

שליחהעל ידי 111 » 15:19 19/06/2019

יש לי מספר וירטואלי מימות שנותן לי כבר משנתיים

ואתמול גיליתי שלא עובד (אני יכול לחייג אלא לימות וכן שמחייג אילו זה הולך ישר לתקלי )

השאלה הוא האם זה אודות החלטת המשרד התקשורת

האם החלטת של משרד התקשרות התחילה כבר מאתמול ??!!

או זה תקלה ?

edb1997

שליחהעל ידי edb1997 » 18:00 19/06/2019

יש לי מספר וירטואלי מימות שנותן לי כבר משנתיים

ואתמול גיליתי שלא עובד (אני יכול לחייג אלא לימות וכן שמחייג אילו זה הולך ישר לתקלי )

השאלה הוא האם זה אודות החלטת המשרד התקשורת

האם החלטת של משרד התקשרות התחילה כבר מאתמול ??!!

או זה תקלה ?
חביבי זה אומר שהיחידות שלך נגמרו

חזור אל “שאלות משתמשים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 11 אורחים