מספר אישי - הצעה - אלפון שיחות אחרונות

davd

מספר אישי - הצעה - אלפון שיחות אחרונות

שליחהעל ידי davd » 19:40 29/05/2016

כהצעה, שיהיה אפשרות של אלפון שיחות אחרונות שיחות נכנסות ויצאות ושלא נענו.
(חוץ מעצם הטוב שבהצעה זה גם פותר (באופן חלקי) בעיה מסוימת, הרבה אנשים רוצים וצריכים את המספר האישי הוירטואלי לצורך שיחות דחופות כלומר שרק אנשים קרובים ידעו את המספר ..., והנה הזיהוי הטלפוני של כל טלפון לא מתייחס לקידומת, ויוצא שאם מוסיפים בשיחות הנכנסות ע"י המספר הוירטואלי, ספרה 1 או 16..., זה לא משנה למכשיר הטלפון, כלומר שאם רשום לי באלפון שם מסוים אז גם אם האיש הזה יתקשר דרך המספר הוירטואלי מכשיר הטלפון גם יציג את אותו שם, כך שאני לא יידע האם הוא התקשר מהמספר הרגיל או מהמספר הוירטואלי, וכן באם אני רוצה להרים תמיד למספר הוירטואלי אני צריך להגדיר שהזיהוי השיחה של השיחות הנכנסות יהיה המספר הוירטואלי, ואז אני מפסיד את השיחות האחרונות, ולכן אני מציע את ההצעה הנוכחית).

davd

Re: מספר אישי - הצעה - אלפון שיחות אחרונות

שליחהעל ידי davd » 21:32 06/06/2016

נו מה תגובתכם

RUSHL

Re: מספר אישי - הצעה - אלפון שיחות אחרונות

שליחהעל ידי RUSHL » 00:28 08/06/2016

הרבה אנשים רוצים וצריכים את המספר האישי הוירטואלי לצורך שיחות דחופות כלומר שרק אנשים קרובים ידעו את המספר ..., והנה הזיהוי הטלפוני של כל טלפון לא מתייחס לקידומת, ויוצא שאם מוסיפים בשיחות הנכנסות ע"י המספר הוירטואלי, ספרה 1 או 16..., זה לא משנה למכשיר הטלפון, כלומר שאם רשום לי באלפון שם מסוים אז גם אם האיש הזה יתקשר דרך המספר הוירטואלי מכשיר הטלפון גם יציג את אותו שם, כך שאני לא יידע האם הוא התקשר מהמספר הרגיל או מהמספר הוירטואלי,
או אולי רעיון אחר ולפיו כל שיחה נכנסת יהיה לה חץ קטן כמו כשמפנים ממספר אחר אז השיחה הנכנסת מסומנת עם חץ

חזור אל “שאלות משתמשים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] | 5 אורחים