פתיחת חסימות לא מוצדקות של ועדת החסימות לענייני תקשורת

קימבוניישן

Re: פתיחת חסימות לא מוצדקות של ועדת החסימות לענייני תקשורת

שליחהעל ידי קימבוניישן » 15:18 18/12/2018

לא להתבייש! להתקשר עכשיו לחברת התקשורת שלכם ולבטל את החסימות של ועדת העסקנים לענייני חסימות!
האם שייך להיתלונן על המספר האישי שחברת ימות המשיח סיפקה ונחסם ואם כן איך ואצל מי ????
אגב לא מזמן הבטיחה חברת ימות המשיח שהיא תספק מספרים אישיים חדשים מה קורה עם זה ?
יש מספרים חדשים
שאלה עקרונית- מה העניין במספרים אישיים הרי הם גם נחסמים? עדיף שיהיה מספר אחד וכשיחסם כולם יקבלו מספר אחר! זה גם ישגע יותר את ועדת הגנבים של ממוננו.

שוהם307

שליחהעל ידי שוהם307 » 20:56 19/12/2018

לקוחות ימות המשיח שנחסם להם הקו - להלן מספר דרכים להתמודד עם החסימה:

1 - לפנות בדוא"ל y0773137770@gmail.com ולציין את מספר המערכת שנחסמה והסיסמה שלה ולבקש מספרים אישיים, אנו נגדיר לכם מספרים אישיים.

2 - להתקשר אלינו ל 077-3137770 ובשלוחה 6-2 לדווח לנו על המספר שנחסם, אנו נפעל להקצות לכם מספר חדש בהקדם.

3 - לרכוש קו נייח מאחת מחברות התקשורת, לפנות בדוא"ל ,y0773137770@gmail.com
אנו נניד את הקו לימות המשיח ונקים לכם את המערכת על המספר הזה, אלו מספרים שנחסמים בצורה משמעותית פחות מאשר הקווים הרגילים. (זהו מספר מהטווחים ה"פרטיים" בשונה מטווחי מספרים שמוקצים על ידי חברות התקשורת לעסקים) - חשוב להדגיש, מהרגע שהמספר מניוד לחברת ימות המשיח, אתם לא צריכים לשלם כלום, חברת התקשורת מפסיקה לחייב אתכם.

4. בהתאם לרשיונות חברות התקשורת, מאזין שנחסם על ידי חברת התקשורת (גם אם זה בהוראת ועדת הרבנים לעניני תקשורת) זכאי לדרוש מחברת התקשורת לבטל את החסימה שלו מלחייג למספר. (לבקש את ביטול השרות של חסימת השיחות)

במידה והקו אליו אתם מאזינים נחסם, מומלץ כי תפנו לחברת התקשורת שלכם ודרשו ממנה לבטל את החסימה. היו לקוחות עדכנו אותנו שהיו מקרים שלאחר כמה שיחות, התעקשות והתעקשות מול חברת התקשורת בשיחות רבות. ביטלו את החסימה ופתחו את הקו.
לצערנו, לחברות התקשורת יש גם שיקולים כלכליים, והחסימה משרתת אותם בחיסכון עלות השיחות למרות שהלקוחות שילמו מחיר מלא על חבילת השיחות. ולכן הרבה פעמים החברות מסרבות לפתוח את החסימה. במקרה שחברת התקשורת מסרבת לכבד את ההוראות ברישיון שלה שמחייבים אותה לבטל שרות לבקשת לקוח בתוך 24 שעות (במקרה הזה, שרות חסימת השיחות) , מומלץ לפנות למשרד התקשורת בתלונה כנגד חברת התקשרות שמסרבת לבטל את החסימה של המאזין למרות דרישתו.

חשוב להדגיש בתלונה מהו הקו שנחסם, כיצד הקו משרת את הציבור, ומדוע חסימתו פוגעת בציבור. ושלא יתכן שחברת התקשורת מפרה את הרישיון שלה ומסרבת לפתוח לכם את הקו.

ידוע לנו על מקרים, שבהם משרד התקשורת פנה לחברות התקשורת / עסקני ועדת הרבנים, וכתוצאה מפניה זו והתלונה למשרד התקשורת הקו אכן נפתח בסופו של דבר.

דרכים להגשת תלונה /פניה במשרד התקשורת:

באמצעות הדוא"ל pnyot@moc.gov.il
או באמצעות פקס 03-5198106
או באמצעות דואר- משרד התקשורת רח' אחד העם 9 תל אביב 6525101 , תחום פיקוח על השירות לצרכן.
במקרים שהטיפול בחסימה הוא דחוף, ולברור מצב תלונה שנשלחה, באמצעות טלפון שמספרו: 03-5198231 ימים א'- ה' בין השעות: 11:00 - 10:00 , 14:00 - 13:00.
בפניה למשרד התקשורת יש לציין את הפניה והמענה של חברת התקשורת, במידה והפניה הייתה בכתב, לצרף את ההתכתבות מול חברת התקשורת.
אם אפנה לחברות התקשורת הם יפתחו את המספר לכולם או רק לי באופן אישי? עכשיו נחסם לי קו של גמ"ח האם חברות התקשורת יפתחו את הקו לכולם?

הבוס הגדול

שליחהעל ידי הבוס הגדול » 01:11 20/12/2018

מי ששלוח טופס פשוט ורגיל לפתיחת הקו, ושולח אותו לוועדה דרך ימות, ואין בקו שלו שום תוכן פסול, ותדגיש את זה , ואין אפשרות הפניה למערכות אחרות, וגם את זה תכתוב, זה ייפתח לך מיידית !!!!!!!!!!!
אז חבל על זמנך, כל הדיונים מיותרים, אם מדובר על קוים עם תוכן בעייתי, רק אז צריך לפנות לאפיקים אחרים, אבל במקרה שלך לא אמור להיות שום בעיה!

מתעניין

שליחהעל ידי מתעניין » 14:13 20/12/2018

מה זה נקרא להדגיש
בטופס או במייל?
ואם כבר שלחתי טופס
אפשר לשלוח שוב עם ההדגשות הנ"ל?
תודה רבה

zxc

שליחהעל ידי zxc » 14:32 20/12/2018

במייל, הם קוראים את המיילים, ואפשר לשלוח שוב

Moshe men

שליחהעל ידי Moshe men » 13:09 26/12/2018

לא. הם לא מתייחסים למיילים. נקודה.
פשוט לעזוב את סלקום/גולן ופתרתם את הבעיה

zxc

שליחהעל ידי zxc » 13:59 26/12/2018

אין החי מכחיש את החי

Moshe men

שליחהעל ידי Moshe men » 14:08 26/12/2018

אין החי מכחיש את החי
לא הבנתי. אתה חלק מהוועדה המושחתת הזו? ברצינות?
אולי תסביר לי למה נחסם לי ויזה כאל? ו-fox?
וזמני תח''צ???

zxc

שליחהעל ידי zxc » 14:21 26/12/2018

אני לא חלק מהועדה כלל וכלל, ועכ"פ עכשיו ודאי שלא סינגרתי עליהם.
אמרתי פשוט את המציאות
הם "כן" מתייחסים למיילים!! הם "כן" פותחים קוים כשרים!
ומצד שני הם חוסמים בברוטליות וביד חזקה (שגם לדעתי אינה מוצדקת) קומות שלימות, ואם כ.אל. היו מבקשים הם היו פותחים בחזרה.
ואם הם לא יתייחסו למייל שלך (אז לא יפה מצידם ולא אנושי, והם צריכים לתקן את עצמם, או שצריכים להחליף אותם לועדה יותר אנושית (עדיף לכתוב: "ועדה אנושית" (בלי יותר ודו"ק), אבל תפקידי הוא לא לחנך את העולם, משום מה..........) אז זה סימן שהקו שלך לא כשר! (עכ"פ לדעתם)
3 קוים שלי הם כן כשרים!! וכולם נחסמו וכולם נפתחו!
אז לסיכום: בכדי שזה לא יהיה סתם הבעת דעות שאינה מומלצת בפורום (מעניין שתמיד נזכרים שאסור להביע דעות, רק כשכותבים את הצד הנכון..........) אני כותב לסיכום של האשכול הזה:
פתרון פשוט לחסימות של קוים כשרים!!! בלבד! לשלוח טופס ובקשה במייל!

Moshe men

שליחהעל ידי Moshe men » 14:56 26/12/2018

וכמו שימות המשיח בעצמם אומרים:
זה לא עוזר!! ברוב המקרים הם כלל לא מתייחסים.
וחוץ מזה - המצב הזה שאני צריך לשלוח מייל ולהתחנן שנפתחו לי את ויזה כאל!!! לא יהיה.
פשוט ננייד לפרטנר/הוט מובייל/רמי לוי/ פלאפון, ושלום על ישראל.
נערך לאחרונה על ידי Moshe men ב 14:59 26/12/2018, נערך פעם 1 בסך הכל.

חזור אל “שאלות משתמשים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 9 אורחים