מספר טלפון מיוחד לניהול

אפרים

Re: מספר טלפון מיוחד לניהול

שליחהעל ידי אפרים » 22:44 30/10/2017

אני לא רוצה שכל מאזין שיקיש על 0 ישמע שיש כזה דבר כניסה לניהול, אבל אני לא רוצה להגדיר את השלוחה 0 כאחד השלוחות להשמעת קבצים וכדו' כי אז לא אוכל לנהל את הקו דרך הטלפון.
הייתי מציע שיהיה אפשרות לעשות מספר טלפון נפרד שהוא נכנס מיד לניהול של המערכת המסוימת.
האם למישהו יש עיון יותר טוב?
אתה יכול להגדיר את שלוחה 0 כהשמעת קבצים וכדו' - ואת הכניסה לניהול תעשה בתוך שלוחה סתמית כגון 4,6,7 וכדו' (כלומר נגיר שיש לך שלוחת שיעורים - ובשלוחה יש מקש אחד פנוי אז תשתמש בו).

davd

שליחהעל ידי davd » 10:33 31/10/2017

כל המגיבים והמציעים תודה
כהיום אני משתמש אם רעיון פשוט.
בשלוחה הראשית יש לי בסך הכל שלשה שלוחות, שלוחה 1 - המערכת לנשים, שלוחה 2 - המערכת לגברים (מדובר במערכת לשיעורי תורה, רק שהתפריטים מוקלטים פה ע"י גבר ופה ע"י אשה), שלוחה 3 - המערכת למנהל (כמובן ששלוחה זו מוגנת בסיסמה), בתוך שלוחת המנהל יש לי כמה דברי ניהול, יש שמה הפעלה מהירה לקמפיין, יש לי הפעלה מהירה לחדר הועידה, וכמובן גם כניסה לניהול שאותה הגדרתי ככניסה לניהול ללא סיסמה (כדי שלא אצטרך להקיש פעמיים סיסמה).
למערכת שלי יש שלושה מספרים כפי מה שקיבלתי מימות, ובשלוחה הראשית הגדרתי שמי שמתקשר ל xxxxxxxxx, מופנה לשלוחה 1 שזה בעצם המערכת לנשים, ומי שמתקשר למספר xxxxxxxx, מופנה לשלוחה 2, שזה בעצם המערכת לגברים, ומי שמתקשר למספר xxxxxxxxxx, מופנה לשלוחה 3, שזה שלוחת המנהל (כמובן שאת המספר לניהול אינני מפרסם, וכמובן כנ"ל הגדרתי סיסמה בשלוחת המנהל).

בהצלחה

011371

שליחהעל ידי 011371 » 14:23 12/12/2017

אני לא רוצה שכל מאזין שיקיש על 0 ישמע שיש כזה דבר כניסה לניהול, אבל אני לא רוצה להגדיר את השלוחה 0 כאחד השלוחות להשמעת קבצים וכדו' כי אז לא אוכל לנהל את הקו דרך הטלפון.
הייתי מציע שיהיה אפשרות לעשות מספר טלפון נפרד שהוא נכנס מיד לניהול של המערכת המסוימת.
האם למישהו יש עיון יותר טוב?
אצלי למשל שלוחה 100 היא תפריט ראשי
ו 200 היא שלוחת מנהל מיוחדת אשר בה 1=מעבר לשלוחה 100 לכניסה רגילה למערכת,
2=כניסה לניהול בלי סיסמא,
3=הפעלה מהירה של קמפיין ,
וכו'

עכשיו השלוחה הראשית היא פילטר עלרשימת תפוצה מתבנית xx ( שאינה ברירת מחדל)
ורק מי שפעיל מופנה ל 200 וכל היתר ל 100

טיפ: החסומים באותה רשימה עוברים לשלוחה 300 שנותנת להם אפשרויות ניהול חלקיות

חזור אל “שאלות משתמשים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 64 אורחים