כניסה לשלוחה או סיסמא או זיהוי אחר

דוב

Re: כניסה לשלוחה או סיסמא או זיהוי אחר

שליחהעל ידי דוב » 09:40 21/11/2018

בשלוחה ראשית מגדירים הפנייה לתת שלוחה (לדוגמה 13/1).
בשלוחה הפנימית (13/1) תגדיר הפנייה לשלוחת המערכת וגם תגדיר כניסה לפי רשימה לבנה.
בשלוחה (13) תגדיר הפניה לשלוחת המערכת וגם תגדיר כניסה לפי סיסמה, וכך מי שלא כלול ברשימה (בשלוחה 13/1) מופנה אוטומטית לשלוחה אחת אחורה (13) שזה שלוחת סיסמה.
מה הפי' של המילים "תגדיר הפנייה לשלוחת המערכת", אני לא יכול להגדיר לחזור לשלוחת ראשית, נכון? כי אז אני שוב יופנה לשלוחה פנימית, וחוזר וחלילה, אז אני יצטרך לבנות עכשיו מערכת שלוחות שלם (של מעבר) כדי להגיע להתת שלוחות שתחת שלוחת ראשית?
לדעתי הרבה יותר נח להתנהל לפי רשימת תפוצה ולא רשימה לבנה, ובזה אפשר בצורה פשוטה לעשות פילטר בשלוחה ראשית שמי שברשימת תפוצה יעבור למערכת ומי שלא יעבור לשלוחת מעבר לשלוחת מערכת עם הקשת סיסמה.
מקווה שהובנתי, בהצלחה.
גם כאן לא ברור, מה יקרה אחר הקשת סיסמה, אני לא יכול לחזור לשלוחת ראשית, כי אז אני שוב יופנה לשלוחה פנימית, וחוזר וחלילה, אז מה, אני יצטרך לבנות מערכת שלוחות (מעבר) להגיע לתת שלוחות שתחת שלוחת ראשית?
צודק אפשר כמו שכתבת להעביר הכל לשלוחה פנימית, אפשרות שניה לעשות בשלוחה ראשית הפניה לפי מספר מחייג (מספר המערכת) לשלוחת הפילטר/הרשימה לבנה ולהגדיר בשלוחה הראשית דילוג על שלוחה פעם אחת בלבד. עיין כאן.

דוב

שליחהעל ידי דוב » 09:50 21/11/2018

לא עקבתי אחרי כל השרשור, לכן יכול להיות שאיני כותב נכוחה
אך ע"ז יש פתרון, תעשה שלוחה להתווסף לרשימה לבנה, של 4 מקשים לדוגמה 5/8/9/6 ואז כל מי שמקיש את הקוד 5896 מתווסף אוטומטי לרשימה לבנה.
WOW!!!
איזה פתרון גאוני!! כמה יצירתי!!
רק בעיה קטנטנה, הוא יצטרך להזין את הסיסמה לאט, כדי שהמערכת יעביר אותו ארבע שלוחות.
תעשה שלוחת תפרית של ספרות מרובות עיין כאן

חוות דעת

שליחהעל ידי חוות דעת » 10:01 21/11/2018

אך ע"ז יש פתרון, תעשה שלוחה להתווסף לרשימה לבנה, של 4 מקשים לדוגמה 5/8/9/6 ואז כל מי שמקיש את הקוד 5896 מתווסף אוטומטי לרשימה לבנה.
WOW!!!
רק בעיה קטנטנה, הוא יצטרך להזין את הסיסמה לאט, כדי שהמערכת יעביר אותו ארבע שלוחות.
בדיוק הפוך! לעשות שלוחת תפריט עם מספר בודד, ואח"כ להגדיר שהמערכת לא ימתין כלום אחר ההקשה, וכך יוכל להקיש ארבע ספרות, אחד אחר השני, והמערכת תזהה אותו ככניסה לארבע תת שלוחות, אחת תחת השניה.

דוב

שליחהעל ידי דוב » 10:06 21/11/2018

למה זה יותר טוב? מה ההבדל?

חוות דעת

שליחהעל ידי חוות דעת » 10:09 21/11/2018

האמת שאין נפק"מ בין אם מגדירים מספרים מרובים או בודדים, כי ברגע שמגדירים שהמערכת לא תמתין כלום, אזי מיד אחרי הקשה אחת, היא מכניסה אותי לתת שלוחה.

אאד
יצירת קשר:

שליחהעל ידי אאד » 10:11 21/11/2018

WOW!!!
בדיוק הפוך! לעשות שלוחת תפריט עם מספר בודד, ואח"כ להגדיר שהמערכת לא ימתין כלום אחר ההקשה, וכך יוכל להקיש ארבע ספרות, אחד אחר השני, והמערכת תזהה אותו ככניסה לארבע תת שלוחות, אחת תחת השניה.
דוב צודק
הוא התכוון שלוחה אחת עם כמה ספרות...
ולא שלוחות בתוך שלוחות

דוב

שליחהעל ידי דוב » 10:22 21/11/2018

האמת שאין נפק"מ בין אם מגדירים מספרים מרובים או בודדים, כי ברגע שמגדירים שהמערכת לא תמתין כלום, אזי מיד אחרי הקשה אחת, היא מכניסה אותי לתת שלוחה.
שים לב יש נפק"מ בין האפשרויות.
בשלוחות מרובות אם תקיש סיפרה ראשונה שהיא כבר לא נכונה יחזיר אותך לתפריט וכך המשתמש ידע שטעה וינסה להקיש 2 אם עוד פעם יחזור אז ינסה 3 וכו'. בצורה זו תוך מקסימות 36 ניסיונות יפרוץ את הקוד.
משא"כ בספרות מרובות לא יגיד כלום עד שתקיש את כל הספרות.

חוות דעת

שליחהעל ידי חוות דעת » 10:28 21/11/2018

שים לב יש נפק"מ בין האפשרויות.
בשלוחות מרובות אם תקיש סיפרה ראשונה שהיא כבר לא נכונה יחזיר אותך לתפריט וכך המשתמש ידע שטעה וינסה להקיש 2 אם עוד פעם יחזור אז ינסה 3 וכו'. בצורה זו תוך מקסימות 36 ניסיונות יפרוץ את הקוד.
משא"כ בספרות מרובות לא יגיד כלום עד שתקיש את כל הספרות.
אהה! עכשיו קלטתי כוונתך! לא חשבתי על זה בכלל!

דוב

שליחהעל ידי דוב » 13:41 21/11/2018

שים לב הערה חשובה שכדאי תמיד לזכור.
לפי הרעיון של דילוג חד פעמי על שלוחה, כבר לא צריך את הבלאגן להכניס את כל המערכת בתוך שלוחה פנימית כי אפשר לעשות דילוג חד פעמי לשלוחה פיקטיבית ושם לעשות כמה פילטרים וקומבינות שרוצים ואז לחזור לתפריט ראשי.

zxc

שליחהעל ידי zxc » 17:54 21/11/2018

ואולי יש אפשרות, שכל מי שיודע הסיסמא, יצטרף באופן אוטומטי לרשימת התפוצה\רשימה לבנה, ובכך אוכל להעביר אותו בחזרה לשלוחה ראשית, ואז כבר יוכל ליכנס, כי אחרי שהקיש את הסיסמה, התווסף לרשימת תפוצה, וכך קיבל אישור כניסה משלוחה הראשית.
WOW!!!
אצלי, לא הגדרתי כלום, ולא צריך להקיש לאט, אפי' במהירות רבה הוא מעביר אותו לשלוחה הרצויה

חזור אל “שאלות משתמשים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 3 אורחים