שלוחת טריוויה - משודרגת.

אאב

שלוחת טריוויה - משודרגת.

שליחהעל ידי אאב » 10:42 15/03/2018

ברצוני להקים שלוחת טריוויה בתנאים דלהלן.

‏1. זיהוי האיש לא יתבצע בכניסה לטריוויה אלא בכניסה למערכת או לתקיה הראשית (להוריד את הזיהוי בכניסה לטריוויה הגדרתי כבר אבל להגדיר זיהוי בכניסה עוד לא. אני יודע שיש כזה אפשרות אבל לא הצלחתי למצוא אותה). ב' הזיהוי יתבצע ע"י ת"ז או מספר טלפון ולא עם הקלטה של שם.

אני מעונין שמצד אחד השאלות הם יהיו אותם שאלות תמיד. שזה הצלחתי כבר להגדיר אבל מצד שני כל ערב יתאפסו הנקודות (לא איכפת לי אם גם יושמעו גם סך כל הנקודות מתחילת הרישום אבל כל יום יתחיל גם ניקוד מחדש).‏

‏3. האם יש אפשרות להגדיר שכל שאלה יהיה סך שונה של ניקוד או אפילו כל תשובה?

‏4‎‏. איזה עוד שלוחות / תקיות, אפשר להגדיר שבסיום יעברו אוטומטית לשלוחה אחרת חוץ מטריוויה (אני צריך כמה שיותר).

‏5. האם אפשר להגדיר שאם יהיה ניתוק באמצע. בחיוג הבא חוזרים אוטומטית לשלוחה או לשאלת טריוויה שהפסקתי בה או הבאה אחריה.

‏6. שאלה גרנדיאוזית: האם שייך שאחד יגדיר לעצמו מבחוץ בלי קובצים פנימיים לאיזה שלוחה הוא יכנס.

‏7. יש שאלות שאני רוצה להגדיר שיהיה רק כניסה אחת לכל יום ויש שאלות שכן יהיה בהם כניסה כמה פעמים ביום א' איך עושים את זה ב' האם שייך להגדיר שאחד אחרי שהוא ענה על השאלות שהם חד פעמיות הוא יועבר אוטומטית לשאלות שהם רב פעמיות.

מה שבינתיים הצלחתי לעשות זה לייצר 1 הרבה שלוחות טריוויה שכל אחד שאלה אחת וניקוד שונה וזה עובר אח"כ אוטמטי מאחד לשני אבל זה לא עוזר לי הרבה

אודה מאוד מאוד לכל מי שיוכל לעזור / לכוון אותי תודה רבה

אאב

Re: שלוחת טריוויה - משודרגת.

שליחהעל ידי אאב » 12:45 18/03/2018

אודה מאוד מאוד למי שיוכל לענות לי על כל שאלה שהוא יודע

אני יכול לשתף את מי שמעונין במה שאני חשבתי לחלק מהפתרונות על שאלה 7 כמה שזה לא יאומן אבל יש אפשרות שכל אחד יגדיר לעצמו לאיזה שלוחה הוא יכנס מגדירים כך 1 כל מי שלא ברשימת התפוצה יכנס לשלוחה מסוימת שם יהיה לו כמה תקיות לבחירה שבכל תקיה ינתן לו מספר אישי ובכל שלוחה של מספרים אישיים שייך להגדיר לאיזה שלוחה המספרים האלו יופנו בהתקשרות הבאה.

בקשר לשאלה איך עושים שכל תשובה יהיה סכום אחר של נקודות הכי קל מה שיודע לי כרגע זה להשתמש עם שלוחת הוספת ניקוד כך שבתפריט יושמע השאלה ופירוט התשובות וכל שלוחה שתחתיו יהיה הוספת ניקוד עם סכום אחר של נקודות
בינתיים מה שדחוף לי זה האם מהוספת ניקוד אפשר להגדיר שיעבור אוטמטי לשלוחה אחרת ומה שיותר דחוף האם אפשר להגדיר שיתאפסו הנקודות כל ערב
תודה מראש ‏‎ ‎

sbb0799

Re: שלוחת טריוויה - משודרגת.

שליחהעל ידי sbb0799 » 15:45 19/03/2018

אתה יכול להשתמש בהגדרה הבאה

קוד: בחירת הכל

type=access_filter
access_filter_1=g.*.*.*.*.*.*.1.23:59:59
הסברים על השימוש https://www.call2all.co.il/f2/viewtopic.php?f=4&t=774
אני הגדרתי שלא יוכל להיכנס לשלוחה יתר מפעם ביום
זה פתרון ל7

שמוליק770