ועדת רבנים לעניני תקשורת

אוטומטפון

Re: ועדת רבנים לעניני תקשורת

שליחהעל ידי אוטומטפון » 10:06 06/02/2018

לסיכום הנושא תתחילו לחשוב אחרת:

לולי אותם חסרי לב (שכנראה חלק מהם נמצאים איתנו כאן בפורום)

שהמציאו את המושג צינטוקים לצורך הגדלת נפח התנועה בקו ומשתמשים בזה מידי יום ביומו, ובדר"כ לקווי תוכן פסולים

ועדת הרבנים לא היתה יוצאת חוצץ כל כך נגד המושג הזה
אי לכך הסבל שנגרם למפעילי הקוים הארגוניים והמשפחתיים תלוי בראש ובראשונה בקולר אותם מושחתים

(בעניין הווצאפפון , הוא נחשב כקו פסול מלכתחילה כי אחד התנאים של קבלת אישור לקו הוא התחייבות שלא לאפשר "מאזינים למאזינים" באופן שכל אחד יכול להשאיר הודעה לכולם מבלי שהאחראי יאשר קודם את ההודעה, כאשר זה כל מהותו של קו הווצאפפון , לעומתו "בלוגפון" אפשר כן לקבל אישור)

תראו את וועדת הרבנים בקטע הזה כמו הוועדה של גוגל שפוסלת אתרים (חלקם באופן רובוטי) ויש להם כללים משלהם
( [/)
כשתמצא מנשר כללים של הוועדה תעדכן אותנו לעת עתה עדיין אין מישהו שמוכן לתת אותם, כי אין!!!

רבני הוועדה מצהירים כי יש צורך בריענון והחלפה ועוד, אז...
אתה כאילו לא מכיר את הכללים?
משום מה שום קו שלי לא נחסם למעט לפני שלוש שנים כשעדיין לא הכרתי את הנושא ולא שלחתי טופס הקוים נחסמו, ולאחר שיחה עם הוועדה ושליחת טופס התחייבות הם נפתחו מחדש תוך 24 שעות
אני לא יודע מה התוכן שיש בקו שלך (אם יש לך כזה) שאתה בוכה שחוסמים לך אותו אבל סביר להניח שאם אני ועוד רבים כמוני היו יושבים בוועדה כנראה שגם הייתי מחליט לחסום לך...
אל תיתמם אם התירוץ שכבר כתבת 1000 פעם בפורום "אין מנשר עם כללים"
יש טופס התחייבות ואתה צריך לעמוד בהתחייבות ובנוסף להשתמש עם החוש השישי שלך שיודע טוב מאוד מה מתאים ומה לא!

BY6199

שליחהעל ידי BY6199 » 10:23 06/02/2018

לסיכום הנושא תתחילו לחשוב אחרת:

לולי אותם חסרי לב (שכנראה חלק מהם נמצאים איתנו כאן בפורום)

שהמציאו את המושג צינטוקים לצורך הגדלת נפח התנועה בקו ומשתמשים בזה מידי יום ביומו, ובדר"כ לקווי תוכן פסולים

ועדת הרבנים לא היתה יוצאת חוצץ כל כך נגד המושג הזה
אי לכך הסבל שנגרם למפעילי הקוים הארגוניים והמשפחתיים תלוי בראש ובראשונה בקולר אותם מושחתים

(בעניין הווצאפפון , הוא נחשב כקו פסול מלכתחילה כי אחד התנאים של קבלת אישור לקו הוא התחייבות שלא לאפשר "מאזינים למאזינים" באופן שכל אחד יכול להשאיר הודעה לכולם מבלי שהאחראי יאשר קודם את ההודעה, כאשר זה כל מהותו של קו הווצאפפון , לעומתו "בלוגפון" אפשר כן לקבל אישור)

תראו את וועדת הרבנים בקטע הזה כמו הוועדה של גוגל שפוסלת אתרים (חלקם באופן רובוטי) ויש להם כללים משלהם
( [/)
כשתמצא מנשר כללים של הוועדה תעדכן אותנו לעת עתה עדיין אין מישהו שמוכן לתת אותם, כי אין!!!

רבני הוועדה מצהירים כי יש צורך בריענון והחלפה ועוד, אז...
אתה כאילו לא מכיר את הכללים?
משום מה שום קו שלי לא נחסם למעט לפני שלוש שנים כשעדיין לא הכרתי את הנושא ולא שלחתי טופס הקוים נחסמו, ולאחר שיחה עם הוועדה ושליחת טופס התחייבות הם נפתחו מחדש תוך 24 שעות
אני לא יודע מה התוכן שיש בקו שלך (אם יש לך כזה) שאתה בוכה שחוסמים לך אותו אבל סביר להניח שאם אני ועוד רבים כמוני היו יושבים בוועדה כנראה שגם הייתי מחליט לחסום לך...
אל תיתמם אם התירוץ שכבר כתבת 1000 פעם בפורום "אין מנשר עם כללים"
יש טופס התחייבות ואתה צריך לעמוד בהתחייבות ובנוסף להשתמש עם החוש השישי שלך שיודע טוב מאוד מה מתאים ומה לא!
אני לא מתכוון להתווכח איתך בנושא לא לשם כך נפתח השרשור, (כ"ש שלא אתווכח איתך כל יום תחת ניק חדש) אם אתה סבור שיש כללים והחסימות הוגנות, אתה מומן לפנות למי שיודע איזה קווים חסומים ותופתע!!!
בענין הצינתוקים חלק מהסיבה שהם אוסרים כי זה המנוע שלהם לחסימת קווים אין רשימה לבנה ואין כלום הכל תותים, הרשימה הלבנה רלוונטית רק למקרה דיווח על קו או משהו כזה, נושא הצינתוקים שקו נחסם לעתים באופן ישיר בחברה (יש להם גישה למתג של פלאפון) הוא נטו זה.
בוא אספר לך משהו המספר של שירות הלקוחות של 019 חסום למה? כי מצנתקים ? המספר של עובדי פלאפון סגור למה?? כי מצנתקים? אני מקווה שאתה רק מחוסר הכרת המצב מזדהה איתם, כי אחרת יהיה לך נפילה קשה יחד איתם בעזה"י

אוטומטפון

שליחהעל ידי אוטומטפון » 10:46 06/02/2018

אם אתה סבור שיש כללים והחסימות הוגנות, אתה מומן לפנות למי שיודע איזה קווים חסומים ותופתע!!!
בענין הצינתוקים חלק מהסיבה שהם אוסרים כי זה המנוע שלהם לחסימת קווים אין רשימה לבנה ואין כלום הכל תותים, הרשימה הלבנה רלוונטית רק למקרה דיווח על קו או משהו כזה, נושא הצינתוקים שקו נחסם לעתים באופן ישיר בחברה (יש להם גישה למתג של פלאפון) הוא נטו זה.
בוא אספר לך משהו המספר של שירות הלקוחות של 019 חסום למה? כי מצנתקים ? המספר של עובדי פלאפון סגור למה?? כי מצנתקים? אני מקווה שאתה רק מחוסר הכרת המצב מזדהה איתם, כי אחרת יהיה לך נפילה קשה יחד איתם בעזה"י
תחשוב פעמיים לפני שאתה כותב שטויות וסותר את עצמך!

אתה הרי לא מתכוון לומר שלוועדת הרבנים יש משהו נגד אחד הקווים שהזכרת (אם כן רצית לומר זאת אז סליחה, עם כסיל לא מתווכחים)
אלא ע"כ יש רשימה לבנה כדבריהם
ואף אחד לא דאג להכניס את המספרים שלהם לרשימה הלבנה , אתה מוזמן לנסות להתקשר לוועדה ולברר למה מוקד השרות הנ"ל חסום!

ועוד שטות שכתבת "אסור צינטוקים כי זה המנוע וכו' "
אתה מתכוון לומר שכאילו באמת אין להם בעיה עם צינטוקים רק מבחינה טכנית המנוע שלהם יחסום כל מי שמצנטק ואין להם שליטה על זה?
כאילו זוהי הבעיה של המתכנת המוכשר שיצר את "מנוע זיהוי הצינטוקים" (אם אכן יש כזה דבר) לפלטר את הקווים עם רשימה לבנה?

לגופו של נושא לא ענית שום דבר של טעם בנוגע לשאלה "מה התוכן שחוסמים לך" ואני מניח שברגע שתענה על זה לא יהיה יותר מקום לויכוח…

[שורת סיום:
המספר של עובדי פלאפון סגור כי לוועדת הרבנים יש גישה למתג של פלאפון… :D :lol: :P ]

BY6199

שליחהעל ידי BY6199 » 11:11 06/02/2018

אם אתה סבור שיש כללים והחסימות הוגנות, אתה מומן לפנות למי שיודע איזה קווים חסומים ותופתע!!!
תחשוב פעמיים לפני שאתה כותב שטויות וסותר את עצמך!

אתה הרי לא מתכוון לומר שלוועדת הרבנים יש משהו נגד אחד הקווים שהזכרת (אם כן רצית לומר זאת אז סליחה, עם כסיל לא מתווכחים)
אלא ע"כ יש רשימה לבנה כדבריהם
ואף אחד לא דאג להכניס את המספרים שלהם לרשימה הלבנה , אתה מוזמן לנסות להתקשר לוועדה ולברר למה מוקד השרות הנ"ל חסום!

ועוד שטות שכתבת "אסור צינטוקים כי זה המנוע וכו' "
אתה מתכוון לומר שכאילו באמת אין להם בעיה עם צינטוקים רק מבחינה טכנית המנוע שלהם יחסום כל מי שמצנטק ואין להם שליטה על זה?
כאילו זוהי הבעיה של המתכנת המוכשר שיצר את "מנוע זיהוי הצינטוקים" (אם אכן יש כזה דבר) לפלטר את הקווים עם רשימה לבנה?

לגופו של נושא לא ענית שום דבר של טעם בנוגע לשאלה "מה התוכן שחוסמים לך" ואני מניח שברגע שתענה על זה לא יהיה יותר מקום לויכוח…

[שורת סיום:
המספר של עובדי פלאפון סגור כי לוועדת הרבנים יש גישה למתג של פלאפון… :D :lol: :P ]
אני לא חושב שאני אמור לספק לך מידע מה הם הקווים שלי שחסומים אם יש כאלו.
אני מדבר על דברים מאוד ברורים תוכל להישאר בדעתך או ללא דעת וזה ממש לא משנה, הדיון הארוך מיותר, מי שמכיר את התמונה חוטף הלם מוחלט

הקו המתוק-0799165833

שליחהעל ידי הקו המתוק-0799165833 » 15:35 06/02/2018

מי שחושב שועדת הרבנים מצמצמת את כמות הצינטוקים מהקוים השונים!
אז במילה אחת.
לא!!!
מסיבה פשוטה כל מנהל קו לא בא לו לצנטק לך 10 פעם ביום אלא מה פשוט הועדה חוסמת את המס' של הקו לפעמים תוך מס' דקות ואז המנהל של הרו מחליט לצנתק פעם נוספת כי הוא יודע שיש מאזינים שרוצים להאזין אך המס' נחסם!

BY6199

שליחהעל ידי BY6199 » 23:31 06/02/2018

יפה מאוד, ואז, מותר להטריד אנשים סתם כי רוצים להעביר מסרים פוליטיים (או בשביל להגדיל דקות)

shlomo

שליחהעל ידי shlomo » 11:32 07/02/2018

מבחינה חוקית כן
מבחינה הלכתית אני לא יודע אני לדוגמא בכל קו שאני מצנתק איתו אני שם ישר לאחר הפתיח ולפני התפריט הודעה ברורה של להסרה וכו
וכל מי שמשאיר הודעה בתא הקולי גם כן מוסר מידית ואני משתדל לא לשלוח צינתוק מאותו קו לא יותר מ3 פעמים בחודש

BY6199

שליחהעל ידי BY6199 » 11:38 07/02/2018

מבחינה חוקית כן
מבחינה הלכתית אני לא יודע אני לדוגמא בכל קו שאני מצנתק איתו אני שם ישר לאחר הפתיח ולפני התפריט הודעה ברורה של להסרה וכו
וכל מי שמשאיר הודעה בתא הקולי גם כן מוסר מידית ואני משתדל לא לשלוח צינתוק מאותו קו לא יותר מ3 פעמים בחודש
לא דיברתי על חוקית או הלכתית. דיברתי אנושית.

לעצם הענים אתה שם לב יש לך יותר מקו אחד שאתה מצנתק ומכל אחד לא יותר מ3 פעמים בחודש.

בהנחה שיש לך רק שני קווים אז לפחות פעם בשבוע אתה מטריד אותי ועוד אלפים כי הצלחת לרשום את המספר שלהם? התקשרתי אליך פעם? למה?

אוטומטפון

שליחהעל ידי אוטומטפון » 11:44 07/02/2018

מבחינה חוקית כן
עוד אחד ששם לעצמו כללים ומצטדק בכך...
איפה המנשר של הכללים האלה?

לא מדובשך איזה דבש? רעל!

ולא מעוקצך!!!

חזור אל “שאלות משתמשים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] | 7 אורחים