ועדת רבנים לעניני תקשורת

BY6199

ועדת רבנים לעניני תקשורת

שליחהעל ידי BY6199 » 17:24 31/01/2018

שלו' רב

בימים האחרונים מקבלים מנהלי מערכות שנחסמו הבהרות מוועדת הרבנים לעניני תקשורת, ומבקשים מכתבי וחתימות גיבוי.

לתשומת ליבכם מתן גיבוי פירושו נזק לעצמכם, סוף מעשה במחשבה תחילה!!!

אוטומטפון

Re: ועדת רבנים לעניני תקשורת

שליחהעל ידי אוטומטפון » 00:43 01/02/2018

שלו' רב

בימים האחרונים מקבלים מנהלי מערכות שנחסמו הבהרות מוועדת הרבנים לעניני תקשורת, ומבקשים מכתבי וחתימות גיבוי.

מה הכוונה גיבוי?
למי זה מזיק?
ומה הקשר של הנושא ל"שאלות משתמשים" ?

ואם בזכות ועדת הרבנים כמה חסרי לב יפסיקו לצנתק לנו מידי יום ביומו זה כבר היה שווה

איש יהודי

שליחהעל ידי איש יהודי » 13:38 01/02/2018

ואם בזכות ועדת הרבנים כמה חסרי לב יפסיקו לצנתק לנו מידי יום ביומו זה כבר היה שווה
אתה מבין את הדברים בצורה הפוכה.
רוב אלו שמצנטקים (לא משנה באיזו חברה הם מפעילים את הקו שלהם) זה עם התירוץ "ועדת הרבנים חסמה לי, אני צריך שהמאזינים ידעו מה המספרים החדשים", חסימות הועדה לא רק שלא מצמצמות את הצינטוקים שנעשים, אלא מגבירים אותם עשרות מונים.
הועדה מנסה להגיד לאנשים תראו, יש צינטוקים (שחלקם באמת ממש לא בסדר)
ואז מנסים להחתים על טופס שמשמש אותם להלחם בצינטוקים וההודעות שדווקא אנחנו רוצים לקבל. כמו מקבוצות הואצפון המשפחתיות, ושל קווים שנרשמנו אליהם.

תשימו לב, הועדה חוסמת כבר היום את הצינטוקים של הקווים הגדולים, שיתוף פעולה עם הועדה יגרום נותן להם נשק שיעזור להם לתרץ למה הם חוסמים קבוצות וצאפון משפחתיות ודברים דומים.

אוטומטפון

שליחהעל ידי אוטומטפון » 16:05 01/02/2018

רוב אלו שמצנטקים (לא משנה באיזו חברה הם מפעילים את הקו שלהם) זה עם התירוץ "ועדת הרבנים חסמה לי, אני צריך שהמאזינים ידעו מה המספרים החדשים", חסימות הועדה לא רק שלא מצמצמות את הצינטוקים שנעשים, אלא מגבירים אותם עשרות מונים.
אין שום תירוצים,
המאזינים של "רע-דיו חרדי" ונייעס וכולי כנראה שאין להם ממילא טלפונים כשרים
ושל "קווי הקודש" למלחמה במועצג"הת תחת אצטלה של דאגה לעולם התורה וגזירות הגיוס וכולי
ושל כל שאר הקווים המשעממים
מי שדווקא רוצה להאזין יש לו או "מספר אישי" לקו או "המספר האישי הוירטואלי" של ימות או "פורטל התוכן"

אין שום מאזין קבוע לקו שזקוק לצינתוקים כי "נחסם לו"

אני לא מבקש סליחה ממי שרואה את עצמו נפגע מתוכן הודעתי, קודם כל שהוא יבקש ממני סליחה על כל ההטרדות הטלפוניות שהם לחם חוקי בשלוש השנים האחרונות

BY6199

שליחהעל ידי BY6199 » 16:19 01/02/2018

אין שום תירוצים,
המאזינים של "רע-דיו חרדי" ונייעס וכולי כנראה שאין להם ממילא טלפונים כשרים
ושל "קווי הקודש" למלחמה במועצג"הת תחת אצטלה של דאגה לעולם התורה וגזירות הגיוס וכולי
ושל כל שאר הקווים המשעממים
מי שדווקא רוצה להאזין יש לו או "מספר אישי" לקו או "המספר האישי הוירטואלי" של ימות או "פורטל התוכן"

אין שום מאזין קבוע לקו שזקוק לצינתוקים כי "נחסם לו"

אני לא מבקש סליחה ממי שרואה את עצמו נפגע מתוכן הודעתי, קודם כל שהוא יבקש ממני סליחה על כל ההטרדות הטלפוניות שהם לחם חוקי בשלוש השנים האחרונות
לא כתבתי את ההודעה בשביל לפתוח פולמוס בנושא, אלא כאזהרה לציבור, אם האינטרס האישי של קבלת הצינתוקים שמפריעה לי גם מאוד מספר פעמים ביום בכמה טלפונים, גורמת לך לזנוח את טובת הציבור לחזור לשפיות, ולהתנהל ללא דיקטטורה של כמה עסקנים שאין שום רב שתומך בהם או מתייעצים איתו, אז דבריך מובנים

לומד

שליחהעל ידי לומד » 22:42 01/02/2018

שלו' רב

מה הכוונה 'הבהרות'?

BY6199

שליחהעל ידי BY6199 » 22:51 01/02/2018

שלו' רב

מה הכוונה 'הבהרות'?
שיחות טלפון עם הסברים ותירוצים יוזם השיחה הוא וועדת הרבנים

שרולי

שליחהעל ידי שרולי » 00:33 02/02/2018

בלי להתייחס לקווים ספציפיים ולציבורים מסויימים,
יש "איפה ואיפה" בכל העניין הזה וודאי וועדת הרבנים מוטה לטובת גורמים מסויימים,
יש כמה וכמה קווי נייעס שיש העברה מימות המשיח אליהם, והמספרים לא נחסמים.
כמו"כ כמה וכמה קווי נייעס בחברות אחרות (כ-קליקול) שהמספרים שלהם לא נחסמים שנים,
גם אם תדווח לוועדה עליהם כמה וכמה פעמים,
מנגד במגזר הפרטי החסימות הם רבות מאוד, מאוד.
חוסמים קווים משפחתיים וקהילתיים (כמו כן המס' האישי-וירטואלי שמאוד יעיל להקלטת שיחות חשובות בקלות,) על ימין ושמאל בלי לבדוק מה השימוש שעושים בקו, וכו'.
(וזה בלי להתייחס לכל מיני קווים של שיעורים (כדוגמת קו שיעורי הרב קוק שנחסם פעם,) מידע ועוד קווים שחוסמים בלי כל הגיון)
איך יכול להיות שיש לוועדה כזה הרבה זמן לטפל בעשרות אלפי הקווים המשפחתיים והקהילתיים ולחסום אותם, (פעם נחסם לנו במשפחה ואצפ' 3 פעמים בשבוע אחד)
ולטפל במספרים של כמה קווי נייעס שידועים ומפורסמים לציבור מזה שנים,
וכל הרבנים מכל המגזרים יצאו נגדם,
אין להם זמן?????...
הגיע הזמן לגמור עם זה !!!!
צריך להביא אותם למצב שיחזרו לחסום אך ורק קווי ניעס ולא קווים משפחתיים\קהילתיים וכו' ללא חסימות מוטות לגורמים מסויימים !!!

BY6199

שליחהעל ידי BY6199 » 00:38 02/02/2018

בלי להתייחס לקווים ספציפיים ולציבורים מסויימים,
יש "איפה ואיפה" בכל העניין הזה וודאי וועדת הרבנים מוטה לטובת גורמים מסויימים,
צריך להביא אותם למצב שיחזרו לחסום אך ורק קווי ניעס ולא קווים משפחתיים\קהילתיים וכו' ללא חסימות מוטות לגורמים מסויימים !!!
אני לא חולק על העובדה שקווי נייעס יש בהם בעיות, אולם תפקיד הוועדה לא היה מעולם חסימת קווי נייעס, מטרת הוועדה הייתה חסימת תכנים מסוג אחר ואכמ"ל.

שרולי

שליחהעל ידי שרולי » 00:59 02/02/2018

למיטב הבנתי,
תפקיד הוועדה הוא לאפשר לציבור החרדי לחייג דרך טלפון סלולרי ללא אפשרות לשמיעת\ראיית\קבלת תכנים פסולים,
תכנים פסולים כוללים גם קווי נייעס כמו שהורו כל גדולי ישראל מכל החוגים והעדות,
(ומעניין לעניין, יש כמה קווי נייעס שלמרות שמצנטקים מספרים אישיים, והמספרים לא נחסמים,
הם לא מתביישים לצנטק את אותו מספר כל שבוע ולפעמים אפי' פעמיים באותו שבוע!!!
ולשגע את השכל, בממוצע אני מקבל שלוש ולפעמים אפי' חמש צינטוקים ביום והים הם השתדרגו ומצנטקים ממס' 07479 במקום מהקידומות הרגילות)

חזור אל “שאלות משתמשים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 4 אורחים