שליחת קובץ בפקס

טלפון

Re: שליחת קובץ בפקס

שליחהעל ידי טלפון » 11:26 29/05/2017

יש גיליון מסויים שמבוקש ע"י משתמשי המערכת, העליתי את הגיליון לשרת אישי שלי.
ובאמצעות המודול API שהגדרתי באחת השלוחות במערכת, יכולים המשתמשים להזמין את הגיליון למספר פקס שהם מקישים.
שמעתי שיש אפשרות של העלאת קובץ לאתר כלשהו ואפשר לקבל במייל או בפקס לפי בחירת המאזין בתשלום כלשהו, הבנתי גם שניתן להפנות מהמערכת אליהם בחינם
בדיוק ע"ז אני מדבר, זה מה שאני עשיתי. אפשרתי למשתמשים להזמין גיליון מסויים למייל או לפקס. במקרה שלי, יש שתרמו את הוצאות שליחות הפקס (שזה 0.50 ש"ח לעמוד).
אבל אני כמתכנת, פיתחתי את האפשרות הזאת באתר שלי, ואני מפנה את המערכת אל האתר הזה באמצעות מודול API. אז כאמור זה למתכנתים.
מישהו יכול להסביר למה זה עולה כ"כ הרבה כסף לשלוח פקס מהמחשב, למה אני יכול לחבר פקס מדפסת למחשב ולהדפיס כפקס והמסמך נשלח במחיר שיחה רגילה (ולבעלי תכנית שיחות ללא הגבלה זה בחינם), מה הבעיה לעשות תוכנה שתקבל את המייל ואוטומטית תשלח אותו בפקס, או יותר פשוט שהתוכנה עצמה תדע להפוך את המסמך לאותות פקס ולשלוח בלי מכשיר פקס? אני לא מתכנת אבל זה נשמע לי מאד פשוט, למה אין אפילו גמ"ח כזה שיעלה לבעל הגמ"ח רק עלות קו (שהוא בינתיים משתמש בו), האם חסר לי מידע טכני וזה כזה מסובך, או שזו סיבה אחרת?

BY6199

שליחהעל ידי BY6199 » 12:07 29/05/2017

מישהו יכול להסביר למה זה עולה כ"כ הרבה כסף לשלוח פקס מהמחשב, למה אני יכול לחבר פקס מדפסת למחשב ולהדפיס כפקס והמסמך נשלח במחיר שיחה רגילה (ולבעלי תכנית שיחות ללא הגבלה זה בחינם), מה הבעיה לעשות תוכנה שתקבל את המייל ואוטומטית תשלח אותו בפקס, או יותר פשוט שהתוכנה עצמה תדע להפוך את המסמך לאותות פקס ולשלוח בלי מכשיר פקס? אני לא מתכנת אבל זה נשמע לי מאד פשוט, למה אין אפילו גמ"ח כזה שיעלה לבעל הגמ"ח רק עלות קו (שהוא בינתיים משתמש בו), האם חסר לי מידע טכני וזה כזה מסובך, או שזו סיבה אחרת?
אם תשלח מקו טלפון ללא הגבלה אתה צודק, אולם כל קו עסקי עובד לפי בנק דקות שליחת פקס לוקח קצת הרבה זמן, ולכן זה המחירים.

יש שירות של שליחת פקסים ומיילים באופן אוטומטי בתשלום של כמה שקלים בודדים בחודש, הם לוקחים על כל פקס 25 אג' בערך

מאיר

שליחהעל ידי מאיר » 10:26 17/08/2017

לא ניתן להגדיר ע"י קבלת אותיות?
(לא ניסיתי).
הלוואי היה אפשרי לשלוח אותיות באמצעות מכשיר טלפון.
יש לך רעיון איך ?
תוכל להגדיר שלא ישמעו את אישור ההקשה כלל, ואז אתה אומר למאזין להקיש אותיות כאילו וזה היה תזכורת (או SMS בלע"ז), לדוגמא: להקלדת ABC יש להקיש 2 * 22 * 222 #, ולהקלדת AE, יש להקיש: 2* 33 #, ולהקשת הספרה 3 יש להקיש 3333 #,וכן הלאה.
ובשרת תבנה פונקציה שמחלקת את הסטרינג לפי * וכן פונקציה שממירה את המספרים הנ"ל באותיות, וכו', לשטרודל הקש 1, ואז אתה שולח בקשה מהמאזין לבחור ספק, וזהו.
בקיצור תחקה את המודול של ימות, רק חסרון אחד שאין לך הקראה של ההקשה, לדעתי זה לא פיתוח כזה מורכב, מכיוון שכבר קיים הקראת אות אחת - בהחלפת מספר. ולכן תנסה לבקש בהצעות פיתוח.
ניתן לבצע זאת גם באמצעות מודול קבלת הקלטות ונתונים בשילוב עם האופציה SayFile. צריך להוסיף קבצי הקלטות בתיקיה כך:
002 - הקלטת "A"
022 - הקלטת "B"
999 - "Y"
9999- "Z"
001 - "@"
011 - "."
מה שחסר כאן זה האפשרות לדלג לסיום ההקלדה.

0772292486

שליחהעל ידי 0772292486 » 17:31 22/08/2017

אבל אין לך אפשרות לקבל למערכת פקסים, או לשלוח דרך המערכת, נכון?
ובאמצעות המודול API שהגדרתי באחת השלוחות במערכת, יכולים המשתמשים להזמין את הגיליון למספר פקס שהם מקישים.
שמעתי שיש אפשרות של העלאת קובץ לאתר כלשהו ואפשר לקבל במייל או בפקס לפי בחירת המאזין בתשלום כלשהו, הבנתי גם שניתן להפנות מהמערכת אליהם בחינם
יש לך פרטים על האתר שניתן לקבל דרכו פקס לפי בחירת המאזין?

לוח-פון

שליחהעל ידי לוח-פון » 18:02 22/08/2017

יש לך פרטים על האתר שניתן לקבל דרכו פקס לפי בחירת המאזין?
מוזמן ליצור קשר 3137636@gmail.com

יוחנן

שליחהעל ידי יוחנן » 11:31 06/09/2017

חדש מהיום
ראה בחדש במערכת

noam

שליחהעל ידי noam » 21:07 06/09/2017

חזור אל “שאלות משתמשים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 30 אורחים