ניהול וצאפ-פון באתר

א.ר.

ניהול וצאפ-פון באתר

שליחהעל ידי א.ר. » 19:53 05/05/2020

שלום וברכה,
פתחתי מספר וצאפ-פון (דרך וצאפ אחר), וכשאני נכנס לאתר, אין לי את רשימת השלוחות ואפשרות לעריכת שלוחות אלא רק אפשרות לראות את הקבצים שהקלטתי. (לאתר החדש אני בכלל לא מצליח להתחבר, למרות שלקווי תוכן אחרים אני כן מצליח להתחבר שם).
מישהו יודע למה זה ככה? האם כל הואצפים אי אפשר לנהל דרך האתר? ואם כן, יש אפשרות לשנות, שכן יהיה אפשר לנהל באתר?
תודה רבה!

zxc

Re: ניהול וצאפ-פון באתר

שליחהעל ידי zxc » 20:00 05/05/2020

שלום וברכה,
פתחתי מספר וצאפ-פון (דרך וצאפ אחר), וכשאני נכנס לאתר, אין לי את רשימת השלוחות ואפשרות לעריכת שלוחות אלא רק אפשרות לראות את הקבצים שהקלטתי. (לאתר החדש אני בכלל לא מצליח להתחבר, למרות שלקווי תוכן אחרים אני כן מצליח להתחבר שם).
מישהו יודע למה זה ככה? האם כל הואצפים אי אפשר לנהל דרך האתר!!! ואם כן, יש אפשרות לשנות, שכן יהיה אפשר לנהל באתר?
תודה רבה!
יש לך אפשרות להעביר לקו תוכן, ואז להתסדר עם הצינתוקים שיש כאן עם כל חסרונותיהם

א.ר.

שליחהעל ידי א.ר. » 00:25 06/05/2020

שלום וברכה,
מישהו יודע למה זה ככה? האם כל הואצפים אי אפשר לנהל דרך האתר!!! ואם כן, יש אפשרות לשנות, שכן יהיה אפשר לנהל באתר?
תודה רבה!
יש לך אפשרות להעביר לקו תוכן, ואז להתסדר עם הצינתוקים שיש כאן עם כל חסרונותיהם
יישר כח על התשובה,
איך אני מעביר את הקו הקיים לקו תוכן? או שחייבים לפתוח קו חדש?
תודה רבה!

zxc

שליחהעל ידי zxc » 02:04 06/05/2020

שירות לקוחות

חזור אל “ניהול המערכת באתר”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 6 אורחים