קבלת הקלטות ונתונים (למייל)

a1a1

Re: קבלת הקלטות ונתונים (למייל)

שליחהעל ידי a1a1 » 13:11 08/12/2019

איך מגדירים הקשת מס' זהות.
נא לעדכן אותי במייל ms079293630@gmail.com
המייל לא תקין

אנונימי

שליחהעל ידי אנונימי » 18:21 06/01/2020

ראשית, תודה רבה על ההסבר המפורט מאוד של "קבלת הקלטות ונתונים" למתחילים.
כעת, שאלה:
בהסבר על קבלת נתונים - היה כתוב כך:

SayFile - בערך הרביעי מאפשר לפתוח תיקיה כשם המוצר ובתוכו הקבצים להשמעה ואז המערכת במקום להשמיע ספרות או מספר המערכת תשמיע את הקובץ
מספר הספרות של הקובץ הוא 3 ספרות. גם באם האדם הקיש סיפרה אחת או שתים המערכת תשלים אפסים ל 3 ספרות.

כך שאם רוצים למשל בקובץ 053 לדוגמא במידה והלקוח הקיש 1 להשמיע
"מלפפונים" ובמקש 2 "עבניות"

יש להגדיר בערך הרביעי "SayFile" וכן ליצור תיקית 053 , ובפנים להכניס קובץ 001.wav שבו יושמע "מלפפונים" ובמקש 002.wav יושמע "עגבניות"
במידה ואין קובץ תואם אז ישמיע את הקשת הלקוח בצורת "ספרות"

והשאלה שלי היא:
איך יוצרים תיקיית 053, שלתוכה מכניסים את קובץ 001.wav שבו יושמע "מלפפונים" ואת קובץ 002.wav שבו יושמע "עגבניות" ???

אם אני מבינה נכון: התיקייה הזו אמורה להיות ב"ניהול קבצים",
(ובנוסף לכך- צריך להוסיף "SayFile" ב"הגדרות מתקדמות", בשורת האופציות של 053) , כך:
053-option=10-9-7-SayFile
אז בהגדרות המתקדמות- הבנתי איך ומה לעשות.

אבל איך פותחים תיקייה בכרטיסיית "ניהול קבצים"??? (ידוע לי איך מעלים קובץ, אבל לא תיקייה)

אשמח להסבר מפורט כיצד לעשות זאת.

ואם אפשר עוד שאלה-
בעיקרון, השלוחה הזו היא כניסה להגרלה.
יש משימות מסוימות שהמאזין אמור למלא, וככל שהוא ימלא יותר משימות - הוא יצבור יותר כרטיסי הגרלה.
הקשה על הספרה 1 (שבדוגמא זה היה מלפפונים) אמורה לזכות אותו ב-5 כרטיסים, והקשה על 2 (שבדוגמא זה היה עגבניות) אמורה לזכות אותו ב-10 נקודות.
אני רוצה, שלאחר שהמאזין יקיש 1 או 2 - הוא ישמע את מס' הנקודות שצבר מתחילת החודש עד עתה. האם זה אפשרי?
כלומר: בהקשה על הספרה 1 - במקום לשמוע מלפפונים, הוא ישמע: "עד כה צברת כך וכך... כרטיסים".
וכן בהקשה על הספרה 2,
(כשהמערכת מחשבת כמה כרטיסים היו לו עד עתה ומוסיפה לו 5 כרטיסים - אם הקיש על 1 , ו-10 כרטיסים - אם הקיש על 2)

בעיקרון: בכל פעם שהוא ממלא משימה שעשויה לזכות אותו בנקודות נוספות - הוא אמור להתקשר ולעדכן את זה בשלוחה של "קבלת הקלטות ונתונים" בהתאם לסוג המשימה שמילא.
(יש שתי סוגי משימות. סוג אחד (בהקשה על הספרה 1) - מזכה אותו ב-5 נקודות, והסוג השני (בהקשה על הספרה 2) - מזכה אותו ב-10 נקודות).
(וזה יכול להיות בין 4 ל-10 פעמים בחודש, תלוי עד כמה הוא מתאמץ להשלים את המשימות)

תודה מראש! אשמח לתשובה מפורטת...

davd

שליחהעל ידי davd » 10:54 07/01/2020

תיקייה זה שלוחה, זה אותו דבר, אז פשוט "צור שלוחה חדשה", ולתת את השם 053....

אנונימי

שליחהעל ידי אנונימי » 00:08 08/01/2020

השלוחה (התיקיה) שמוסיפים - איזו סוג שלוחה זה אמור להיות? תפריט? השמעת קבצים? קבלת נתונים? וכו'
ניסיתי את כל הנ"ל ולא הצלחתי...
עשיתי כך:
הוספתי שלוחה חדשה (תחת השלוחה של "קבלת נתונים") וכתבתי ב"שם השלוחה" 051, (כי זה אמור להיות האופציה השניה של קבלת הנתונים)
בתוך השלוחה הזו (שלוחה 051) הוספתי שני קבצי שמע עם ההקלטות שהמאזין אמור לשמוע.
שם הקובץ שאמור להיות מושמע בהקשה על 1 - הוא 001, ושם הקובץ המושמע בהקשה על 2 - הוא 002.
בנוסף הכנסתי בהגדרות המתקדמות את השורה הבאה:
051-option=1-1-7-SayFile
עד כאן בסדר? או שטעיתי במשהו?
ולמה זה לא עובד לי?
אולי לא הבנתי איפה בדיוק מוסיפים את התיקיה/ השלוחה?
אני עמדתי על השלוחה של "קבלת נתונים" ושם - לחצן ימני, ואז: צור שלוחה חדשה (כמו שהסבירו לי כאן, אם הבנתי נכון)
אשמח להבין איפה הטעות שלי, ואיך לתקן...
תודה מראש!!!

דוב

שליחהעל ידי דוב » 00:52 08/01/2020

תמיד כדאי לפתוח נושא חדש בעזרה הדדית ושם לדון בהמשך הדברים, לצורך שמירת הסדר על הפורום, ובמיוחד הפורום הזה למתחילים שהושקע בו רבות ע"י הרב "אאד".
פתחתי נושא להמשך הדיון כאן.

חזור אל “הפורום - למתחילים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 3 אורחים