איך משלבים 2 פקודות ומעחה של קבצי js דומים. הסבר על השאלה בשרשור הזה ואשמח לתשובה

מנחם מענדל מענדי

איך משלבים 2 פקודות ומעחה של קבצי js דומים. הסבר על השאלה בשרשור הזה ואשמח לתשובה

שליחהעל ידי מנחם מענדל מענדי » 19:37 22/05/2018

יש לי סקריפט שבניתי שמאפשר לי להעלות קובץ בhtml באמצעות ajax/jQuery. ואני מעונין להכניס את הפקודה הזאת כמה פעמים בדף שהתכונות והפעולות אותו דבר אלא שכל כפתור יעלה את הקובץ למיקום אחר בשרת.

ניסיתי לעשות קבצי js ולשלוף אותם בhtml כאשר בכל קובץ יש את אותו הגדרות של ההעלאת הקובץ אך בשינוי שם הid כדי שלא יתנגש ביחד.
ומשום מה זה לא הולך לי.

יש איזו שהיא פקודה שמאפשרת לי לכתוב את אותו סקריפט של הajax פעמיים ומעלה?

011371

Re: איך משלבים 2 פקודות ומעחה של קבצי js דומים. הסבר על השאלה בשרשור הזה ואשמח לתשובה

שליחהעל ידי 011371 » 20:36 22/05/2018

יש לי סקריפט שבניתי שמאפשר לי להעלות קובץ בhtml באמצעות ajax/jQuery. ואני מעונין להכניס את הפקודה הזאת כמה פעמים בדף שהתכונות והפעולות אותו דבר אלא שכל כפתור יעלה את הקובץ למיקום אחר בשרת.

ניסיתי לעשות קבצי js ולשלוף אותם בhtml כאשר בכל קובץ יש את אותו הגדרות של ההעלאת הקובץ אך בשינוי שם הid כדי שלא יתנגש ביחד.
ומשום מה זה לא הולך לי.

יש איזו שהיא פקודה שמאפשרת לי לכתוב את אותו סקריפט של הajax פעמיים ומעלה?
הפורום מתחיל להיות מרתק…
לא רק php אלא גם js…

על כל פנים כמו ביתר שאלותיך תשובה מפורטת יש סיכוי שתקבל, רק אם השאלה גם תהיה מפורטת!

לגופו של עניין בקו כללי יש לרשום את הסקריפט פעם אחת כפונקציה שאליה נעביר את הפרמטרים הרצויים, ולכל כפתור/שדה/אלמנט אחר להוסיף בקרות האירוע (לחיצה/שינוי ערך וכו') 'מטפל' שיקרא לפונקציה עם הפרמטרים הרלוונטיים לאירוע זה

בעבר התכתבנו על נושא דומה שם הבאתי דוגמא איך אותה פונקציה נקראת פעם אחת על ידי שדה טקסט כאשר משתנה ערכו , ופעם שניה על ידי תיבת בחירה כאשר מתרחשת בחירה ובנוסף עם עליית הדף אוטומטי נקראת הפונקציה

אומנם שם בכל פעם העברתי כפרמטר את אותה כתובת לשליחת הנתונים אבל זה יעבוד מצוין גם אם נשנה כל פעם את הכתובת

חזור אל “פורום PHP”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 2 אורחים