וועדת הרבנים כל האמצעים ליצירת קשר

קימבוניישן

Re: וועדת הרבנים כל האמצעים ליצירת קשר

שליחהעל ידי קימבוניישן » 14:15 04/12/2018

יונתן לבקוביץ הצדיק גר בירושלים לפי מה שהבנתי בדירת פאר
ברחוב החשמונאים 17 שכונת מקור ברוך.
טלפון לא הצלחנו להשיג!
אין לי בעיה עם ועדה לענייני תקשורת. אבל כשחוסמים קו שיעורי תורה שפעיל במשך שנתיים עם מספר ישיר שקיבל אישור, סתם ללא סיבה זו חוצפה ממדרגה ראשונה!
פניתי אליהם אך הם לא מגיבים. הם טוענים שאם זה נחסם אז סימן שיש שם משהו לא לפי הנהלים. ואני שואל א"כ אז מדוע חוסמים גם מספרים אישיים שאין להם בכלל גישה לבדוק מה יש שם?
מקווה שהם ירגעו.

עזר

שליחהעל ידי עזר » 14:28 04/12/2018

דרך המייל יותר קל לפתוח
v5381858@gmail.com

הבוס הגדול

שליחהעל ידי הבוס הגדול » 15:03 04/12/2018

טלפון ביתי שמפורסם כאן בפורןם ואח"כ במערכות, יכול לגרור דברים שלא חשב עליהם.
בסופו של דבר גם אלו שלא אוהבים צינטוקים ומתלוננים 99 אחוז מהם מקשיב ומאזין לווצאפ או קו כזה או אחר.
וגל החסימות האלה טורד גם אותם!
תן לעשרות אלפים הללו את מספרי הטלפונים הבייתיים ונראה מה יהיה....
חבל על זמנך, זה לא מזיז לו בגרם !!!
אתה יכול לכתוב כאן מה שאתה רוצה, ומקסימום הוא יחליף את הטלפון בבית...
מבטיח לך שזה לא מזיז לו!
אתה לא מכיר אותם!
זה לא מהזן שבכלל יורקים על מישהו, תבין יש לו כוח עצווווווום בידיים, למה שבכלל יסתכל עליך?
כמה שיותר מהר תפנימו את זה, ככה תוכלו ללכת לאפיקים תועלתיים, הטרדות לא יעזרו בכללללללללללללללל!!!!!
ולא, אני לא אומר את זה בשביל להגן עליו, אלא רק בשבילך, שלא תדמיין, כי פשוט מאוד הבנתי במי ובמי מדובר.
אדרבה, גדולים וטובים ניסו באפיק ההטרדות, ולא הועילו המאומה, אם כבר הזיקו.
אם אתה חושב שאתה כן תצליח, ניפגש כאן עוד תקופה ותגיד מה הצלחת.
תחשוב בהגיון, למה שזה יזיז לו?

איש יהודי

שליחהעל ידי איש יהודי » 15:12 04/12/2018

ממש לא נכון.
היו מספר קווים ששלחו נציגים לבית של יונתן לבקוביץ, המשותף לכל הקווים האלו שפתחו להם. בלי טופס ובלי כלום.

הבוס הגדול

שליחהעל ידי הבוס הגדול » 15:14 04/12/2018

ממש לא נכון.
היו מספר קווים ששלחו נציגים לבית של יונתן לבקוביץ, המשותף לכל הקווים האלו שפתחו להם. בלי טופס ובלי כלום.
אווווו
הלכו לדבר איתו!
אולי דיברו איתו לא בנינוחות ... :lol: :lol: :lol: , אבל הלכו להידברות!
באלימות מרחוק, אף אחד לא השיג כלום, ובטח לא בעניין זה.

איש יהודי

שליחהעל ידי איש יהודי » 15:31 04/12/2018

נכון
מגיעים 10 חבר'ה יחד לבית שלו, להידברות. חלילה לא לאלימות.
ואז הקו נפתח.

שולי

שליחהעל ידי שולי » 13:28 06/12/2018

חבל שזה המצב ושלא נותנים מענה לצרכים!!!1

הבוס הגדול

שליחהעל ידי הבוס הגדול » 15:28 06/12/2018

חבל שזה המצב ושלא נותנים מענה לצרכים!!!1
חבל על מי שמת.
כאן בעולם השקר, הכוח נמצא לא תמיד בצד הצודק והצדיק.
איך אומרים, משוגעים, אבל אנחנו הרוב.
אין ברירה אלא ליישר קו.

קימבוניישן

שליחהעל ידי קימבוניישן » 02:05 10/12/2018

טלפון לא הצלחנו להשיג!
אין לי בעיה עם ועדה לענייני תקשורת. אבל כשחוסמים קו שיעורי תורה שפעיל במשך שנתיים עם מספר ישיר שקיבל אישור, סתם ללא סיבה זו חוצפה ממדרגה ראשונה!
פניתי אליהם אך הם לא מגיבים. הם טוענים שאם זה נחסם אז סימן שיש שם משהו לא לפי הנהלים. ואני שואל א"כ אז מדוע חוסמים גם מספרים אישיים שאין להם בכלל גישה לבדוק מה יש שם?
מקווה שהם ירגעו.
חברים צדיקים.כמו שאני חושב עלה בידי בסייעתא דשמיא להשיג את מספר הטלפון הביתי של יונתן לבקוביץ=הבוס של החסימות. חושבני שלאחר אין ספור בקשות חוזרות ונישנות ממנו לפעול בהתאם לרוח ההלכה, ולא כגנב הבא במחתרת, יש לעבור שלב ולהפעיל עליו לחץ גדול יותר ע"מ שילך בדרך הישר והטוב.
אנא חייגו למספר הזה ותבקשו ממנו בכל לשון של בקשה: שלא יסגור לחינם קוי שיעורי תורה וכדומה וכן קוים אשר אין בהם בעיה כלל. ובפרט שלא יחסמו קוים מסיבות של ריוח כספי וכדומה אשר נמנע מהם. וכן שלא ימשיכו לעשות חסימות קשות בעבור בצע כסף שמקבלים מחברות התיקשורת שרוצים לחסוך בדמי שיחה. במידה והוא לא עונה אז תאמרו במתק שפתיים את הדברים הללו לנוות ביתו היקרה או לילדיו.
מנהלי קוים יקרים יש בידכם כח, פרסמו מיספר זה במערכות התוכן שלכם ע"מ שנוכל להפעיל על העסקנים הללו לחץ, שאולי בעזרת ה' באמצעותו נוכל לעבור לעידן טוב ומתוקן יותר.
מספר הטלפון לחיוג של יונתן לבקוביץ מרחוב חשמונאים 17 ירושלים הוא: 025002231. חייגו ועיזרו לרבבות.
דבר נוסף אנא השיגו מספרים נוספים של חיים לנג ויהודה דואק, בתפילה לה' שיעזרנו בהצלת קוי שיעורי התורה שנחסמים ללא ערף.

קימבוניישן

שליחהעל ידי קימבוניישן » 21:54 18/12/2018

טלפון לא הצלחנו להשיג!
מקווה שהם ירגעו.
חברים צדיקים.כמו שאני חושב עלה בידי בסייעתא דשמיא להשיג את מספר הטלפון הביתי של יונתן לבקוביץ=הבוס של החסימות. חושבני שלאחר אין ספור בקשות חוזרות ונישנות ממנו לפעול בהתאם לרוח ההלכה, ולא כגנב הבא במחתרת, יש לעבור שלב ולהפעיל עליו לחץ גדול יותר ע"מ שילך בדרך הישר והטוב.
אנא חייגו למספר הזה ותבקשו ממנו בכל לשון של בקשה: שלא יסגור לחינם קוי שיעורי תורה וכדומה וכן קוים אשר אין בהם בעיה כלל. ובפרט שלא יחסמו קוים מסיבות של ריוח כספי וכדומה אשר נמנע מהם. וכן שלא ימשיכו לעשות חסימות קשות בעבור בצע כסף שמקבלים מחברות התיקשורת שרוצים לחסוך בדמי שיחה. במידה והוא לא עונה אז תאמרו במתק שפתיים את הדברים הללו לנוות ביתו היקרה או לילדיו.
מנהלי קוים יקרים יש בידכם כח, פרסמו מיספר זה במערכות התוכן שלכם ע"מ שנוכל להפעיל על העסקנים הללו לחץ, שאולי בעזרת ה' באמצעותו נוכל לעבור לעידן טוב ומתוקן יותר.
מספר הטלפון לחיוג של יונתן לבקוביץ מרחוב חשמונאים 17 ירושלים הוא: 025002231. חייגו ועיזרו לרבבות.
דבר נוסף אנא השיגו מספרים נוספים של חיים לנג ויהודה דואק, בתפילה לה' שיעזרנו בהצלת קוי שיעורי התורה שנחסמים ללא ערף.
המספר הפרטי החדש של לבקוביץ הוא 0527111373

חזור אל “טיפים עצות והדגמות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 4 אורחים