מדור קומבינציה

קופת הקהל

מדור קומבינציה

שליחהעל ידי קופת הקהל » 21:44 13/03/2017

לאחר השידרוגים הכמעט אין סופיים במערכות
חשבתי אולי יהיה כדאי לפתוח מדור ששם יכתבו חברי הפורום על הקומבינציות ורעיונות שהצליחו לעשות במערכות שלהם. כמובן לא לכתוב דברים סטנדרטיים שקיימות בפורום בלאו הכי, אלא שילובים של מס' שלוחות בכדי להגיע לתוצאה מושלמת. זה מאד יועיל לכל חברי הפורום לפתח ולהרחיב אופקים באפשרויות הפיתוח.

אני יתחיל ראשון.
באחד מהמערכות שלי פתחתי 'תיווך-קול' לחגים.
עשיתי שלוחה של השמעת נתונים (השכרת דירות) פתוחה רק לרשימה לבנה. ומצד שני עשיתי שלוחה נוספת להקלטה ששם משאירים המשכירים את פרטי הדירה (ההקלטה עוברת מיידית לשלוחה השמעת נתונים).
כעת נוצרה בעיה: במידה והדירה כבר אינה רלוונטית איך יוכלו בעלי הדירות למחוק את הקלטתם? (מקליטי הדירות אינם מהמורשים להכנס להשמעת הנתונים)
עשיתי כך
הרשימה לבנה היתה רשימת תפוצה ברירת מחדל.
לאחר כל הקלטה של דירה (במידה והוא אישר אותה, כמובן) הוא עבר לשלוחה לרישום לרשימת תפוצה ברירת מחדל. השמעתי לו את ההקלטה "בכדי למחוק את הקלטתכם תוכלו רק ממס' טלפון זה שמספרו.." וכך בא הכל על מקומו בשלום...

בהצלחה לכולם

011371

Re: מדור קומבינציה

שליחהעל ידי 011371 » 18:38 18/02/2018

מולטי קובינציה
להמתנה לשידור חי עם מוזיקה להגדרה אישית

ראה כאן
הברקה עצומה של @מתעניין

אפרים

Re: מדור קומבינציה

שליחהעל ידי אפרים » 16:17 24/04/2018

ראיתי אצל קו המוזיקה - בחדשות המוזיקה כשיש דיסק שלם להשמעה והוא לא יכול להשמיע אותו על הסדר אז הוא אומר ללחוץ *4 לשמיעת הדיסק
לקחתי את הרעיון והגדרתי כך:

קוד: בחירת הכל

control_play0=say_replies
playfile_rec_replies=no
playfile_say_replies=no
בשלוחת הודעות שוטפות וכשיש השמעה מיוחדת להשמיע אז אני פותח תקייה (בתוך שלוחת השמעת קבצים) כשם ההשמעה, ובהודעה אני אומר להקיש על מקש 0 במהלך שמיעת ההודעה.
והחלפתי את הודעות מערכת מס':
M1307
M1308
M1309 (עבור הודעות שאין עליהם תגובה).

חזור אל “טיפים עצות והדגמות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 5 אורחים